Přehled katalogu
- 159 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 78% S recenzemi
- 16% S fotografiemi
Nalezeno 159 výsledků
Procházejte kardiolog ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 159 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 3,030 recenzí a hodnocení.
“Vysoká odbornost, skvělý přístup k pacientovi!”
“Skvělý pan dr Strach, neuro i rhb.”
“Recenze moc nepíši, ale dnes jsem se rozhodla udělat výjimku... Dnes jsem byla na odběrech krve. Byla jsem objednaná na 6:30. Sestřička vyšla v daný čas ze dveří, pozvala si mne dále. Byla milá, usměvavá, krev mi odebrala odborně, s péčí... Poté mne objednala k paní doktorce. Nebyl jediný problém, naopak, zpříjemnila mi den hned tak brzy z rána... Moje minulá návštěva souvisela se vstupní prohlídkou. Ano, nějakou dobu jsem v čekárně čekala, ale to jen proto, že mnoho lidí přišlo v jinou dobu, než byli objednaní. Ti se pak i přes svůj pozdní příchod (například i více než hodinový, a to i z důvodu, že se jim nechtělo vstávat nebo že zaspali) poměrně nehezky dožadovali okamžitého vstupu do ordinace. Tak jsem se rozhodla nelpět na svém přesném čase a nechala tyto osoby jít přede mnou. Ne kvůli tomu, abych je v jejich chováni podporovala, ale proto, že jsem věděla, že nikam nespěchám a pomohu tím paní sestřičce. Ta se totiž i přes to, že tito lidé přišli v době, kdy tam neměli vůbec být, snažila jak jen to bylo možné. Myslím, že si mnoho lidí neuvědomuje, co její práce vůbec obnáší a jak je těžké některým (zejména egoistům) vyjít vstříc. Všichni jsme přeci jen lidé. Měli bychom si pomáhat a nebýt na sebe zlí. Za mě paní sestřička i paní doktorka Holasová odvádějí skvělou práci. A já jim za to děkuji.”
“Ochotná, snaha pomoci nemocným, vřele doporučuji”
“Pana doktora jsme kontaktovali po péči naší předchozí kardioložky, která byla sice milá, ale podcenila otoky nohou, špatnou snášenlivost na její předepsané léky a to podstatné vůbec neřešila vodu na plicích, kterou nikde nezmínila. Po předchozí první léčbě prababičky Warfarinem pan doktor po vyšetření srdce odhalil i vodu na srdci a ihned na místě změnil léky na šetrnější. Velmi tím prababičce ulevil, otoky nohou zmizeli do pár dní po nasazení jeho léčby. Už pokračujeme zde a velice děkujeme za poctivé první vyšetření, úplné informace o zdravotním stavu a citlivý a šetrný přístup v léčbě starších pacientů.”
“Byli jsme s manželem pouze na preventivní prohlídce, přesto byli pan doktor i sestra velice vstřícní, příjemní a milí. Doporučujeme všem, kteří potřebují vyšetření cév.”
“Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu chirurgickému oddělení v Nemocnici Čáslav za skvělou péči a velice lidský přístup, díky jejich přístupu jsem se cítila klidně a v bezpečí. Děkuji”
“Maximální spokojenost, vstřícný přístup , 100% péče, pečlivost, pana doktora Kušičku doporučuji”
“Pan doktor me prijal okamzite a pomohl mi s velkou bolesti zubu. Velice profesionalni pristupovy a vyborna prace!”
“Přístup, vstřícnost, poradenství! 5/5!”
“Paní primářka je prostě perfektní Moc mě pomohla.”
“Skvělá paní doktorka, vždy velmi milá, úžasná! Takového lékaře by chtěl každý! A děkuji i za úžasnou sestřičku, jsou skvělé obě!”
“Paní doktorka je příjemná a lidská. Sestry jsou fajn a ochotné. Jsem rád že jsem její pacient.”
“Mudr. Jiří Spilka je pan doktor s velkým D, s lidským přístupem a s úsměvem na tváři. A nesmím zapomenout na příjemnou sestřičku. Děkuji za péči.”
“Extrémně nápomocní a svědomití lékaři, kteří berou jakýkoli symptom vážně.”
“Rád bych se podělil o mojí dnešní zkušenost. Objednal a zapltil jsem si včera test protilátek buněčné imunity proti Covid 19. A dnes ráno před prací jel do Slaného na odběry. Zde mi řekli, že tyto odběry se v pátek nedělají z důvodu nutnosti rychlého provedení testu krve, Tato informace na webu však nebyla. Má hořkost ze ztraceného času zmizela po Zavolání paní Veselé z EUC. Která se mi za tuto událost omluvila a sdělila, že je již tato informace na webu. Opravdu cením tento otevřený a lidský přístup. A vřele doporučuji.”
“Nový pan doktor Hashemifard je super a velmi pečlivý. Člověk si u něj nepřipadá jak číslo v tabulce. Snad zde dlouho vydrží :)”
“Skvělý přístup pana doktora s velice příjemnou sestřičkou.”
“Dnes jsem byla podruhé u pana docenta Miroslava Tichého.Druhy velice schopný lékař z Rakovníka. Důkladně mě vyšetřil a pomohl mi od bolesti ramene. Začinal odstraněním infekce v pravé straně těla. Léčba bez antibiotik mě velmi potěšila. Je rovněž velmi empatický a vstřícný, vyslechne a zaleči, bez obstriku, za což jsem vděčná. A zároveň chválím i paní magistrů v nemocniční lékárně, která mi vysvětlila používání ramenní ortézy.Poctive mi změřila a vyzkoušela.Dekuji oběma.”
“Chodím jsem již několik let a nebyl důvod nic měnit”
“Pan i paní doktorka jsou velmi sympatičtí, profesionální a dokáží poradit. Jsem u nich již skoro 3 roky a spokojenost.”
“Skvělí lékaři odborníci, milé a vscřícné sestřičky.”
“U paní Štěpanovové v poradně. Velká spokojenost s paní doktorkou i sestřičkami co měří tlak a EKG.”