Přehled katalogu
- 178 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 35% S fotografiemi
Nalezeno 178 výsledků
Procházejte hostinec ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 178 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 36,812 recenzí a hodnocení.
“Dnes jsem navštívil restauraci, kterou mi doporučil kamarád jako "kosmickou". Musím uznat, že kosmická opravdu je. Super jídlo, super obsluha. Připadal jsem si jako za starých dobrých časů. Jirka”
“Hodně příjemné prostředí, dost dobré jídlo a vynikající pivo. Hezká restaurace a tak by možná obsluze více slušelo něco jiného než džíny ( prostě jsem stará škola ). Ale jinak obsluha byla přívětivá. Hezké, je důvod se sem vracet. No a jídlo trochu opticky upravit ( cena je nepatrně vyšší ) a tak by to mělo ladit. Chuťově dobré. Velice dobrá Plzeň.”
“Pivní historie. UNESCO by to mělo prohlásit za památku a televize tady může natáčet inscenace. Uvěřitelné kulisy buď pro krčmu 19. či 20. století.”
“Ujde to tu. Jen obsluha by mohla zrychlit. Jídlo dobrý, pivo vynikající.”
“Skvělá hospůdka na pivo,moc takových už není!”
“Prijemny hostinec s kamny. Vynikajici zazitek. Zapomnel jsem si tam batoh a pan vedouci nasedl do auta, dohonil me a batoh mi privezl. Ocenuju!”
“Nebyli jsme ubytovaní, jen jsme projížděli kolem a sháněli něco na večeři. Tady velká nabídka domácích jídel (čočka s vejcem, špalíčky se špenátem... polévky). Cenově super, chuťově až na dršťkovou také, paní na obsluze moc milá. Seděli jsme na zahrádce, vnitřek je tak zvláštně, dobově a tématicky vybaven :) za nás ale není co vytknout.”
“Příjemná menší hospůdka u nádraží více druhů piv já jsem měl výbornou 11 kozla, čisté wc a vaří hotovky, možnost sedět venku.”
“Skutečná Cimrmanova hospoda Na mítince, kam pojizersky velikán dorazil roku 1910. A od těch dob se tu nic nezměnilo. Přívoz přes řeku opodál, pivečko, vynikající domácí hermelin, do Poděbrad přes les skok. Toť česká pohoda.”
“Navštívili jsme dnes podruhé, poprvé v červnu, jídlo, pivo i obsluha vždy výborné. Klasický český ležák 11 i 12 poctivé, vyvážené, nic nechybí ani nic nepřebývá (žádné aromatické slady a chmele, jak často u produkce minipivovarů bývá). Pivo ALE 13 pochopitelně výrazněji hořké a ovocité, což je v tomto případě správně. Na pivo i jídlo restauraci velmi doporučuji.”
“Neskutečný gastro zážitek, domácí kuchyň jak má být, personál příjemný, ochotný, ani se mě nechtělo zpátky do práce, díky, určitě se někdy vrátím Lipican”
“V sobotu 27.9.2025 jsme navštívili se skupinou přátel, cyklistů tuto restauraci. Rezervaci jsme si udělali, pomocí sms, v pátek ve večerních hodinách a ještě během pár minut nám přišla odpověď, že nás budou v sobotu čekat. Druhý den dokonce volala paní vedoucí z restaurace a vše s námi dojednala. Po příjezdu na místo, byl připraven společný stůl pro všech 18 osob!! Vše bylo perfektní, obsluha, jídlo, pití (Fabián byl skvělý) a prostředí se nám moc líbilo - zejména vtipné dekorace ve stylu zajíčků. Velice chválím a rádi se sem budeme vracet. Přeji obsluze hodně spokojených zákazníků a obci hodně zdaru v rozvoji. Bedřich Klement”
“Obsluha milá a vše bylo rychle. Jídlo mě úplně neoslnilo.Bramboráčky výborné.”
“Úžasná atmosféra, milá a ochotná obsluha, výborné jídlo (a také famózní kuřata a žebra všech druhů pálivosti), super na čepované pivo s krémovou pěnou, zajímavé akce o víkendech, sportovní přenosy, krásná stylová hospoda i zahrádka ....to prostě chcete. S novým provozovatelem to tady jen vzkvétá. Vracíme se pravidelně a užíváme si to. Jen tak dál!”
“úžasná hospoda, kde nechybí příjemná atmosféra, obsluha a hlavně výborný pivo:) Doporučuji navštívit:)”
“V pátek měli řízkový den, dali jsme si malý vepřový řízek s bramborovým salátem, velký vepřový řízek s bramborovým salátem a malý řízek s brambory. To jsme však nečekali že malý řízek bude klidně pro 2 a velký klidně pro 4. Řízek velký jak sloní ucho, pan co obsluhoval, vypadal nabitý energií která z něho sršela. Jestli na řízek tak jedině sem!”
“Jsem vyloženě jedlík, ale Za Vodou je všechno jinak. Pěkné plné porce, úplný jedlíkův ráj na pohled, ani jsem to nedal...., protože jsem si dal kiličku, zelnou s kolbásou ( báječná). A prostředí? Jako doma u krbu, nádherné retro kousky, které vnímáte plnými doušky. No a WC ? Objevte sami....”
“Klasická nádražka, kde to žije. Zahrádka je přímo na perónu, interiér pěkný, klientela smíšená. Pivko za 21Kč. Na jídlo utopenec, hermelín nebo pizza z polotovaru.”
“Po tom co jsme se schovávali před deštěm v autobusové zastávce vedle ve vesnici jsme úprkem doběhli do místní hospůdky. Už jen to že sálala hořící kamna mě uvedlo do stavu euforie. Krásně jsme si odpočinuli, usušili, dali jsme si dlabanec a zase šli trempovat. Ten den tam bylo trochu veselo, na sále se zkoušely koledy na vánoce a stůl štamgastů ho podtrhoval vesele-hlučnou náladou. Děkujeme že jsme mohli pobejt.”
“Moje nejoblíbenější místo. Super lidi, super pivo, jídlo i ubytování. Pravidelné akce, na kterých je vždy zábava.”
“Martin, skvělá, rychlá obsluha. Chutné pivko a k němu vždy co zobnout. A když se griluje - není co vytknout.”
“Velikost displeje je za námi a robot game to je za námi to totiž v f3 to v tom smyslu ale také o to je zzuuuu na koncert v kostele sv je mega muž to je za námi to totiž je že to je zzuuuu je za námi a robot Kenwood SJM to v tom smyslu je to projekt je za dveřmi a ty si myslíš že by to bylo za Drábka to v podstatě to je zzuuuu to je zzuuuu je za pár let později je za dveřmi se v tom smyslu je za námi a my jsme to je zzuuuu to je zzuuuu to je zzuuuu je to ho to je zzuuuu to je zzuuuu”
“Dobré místo na oběd. Milá obsluha, rádi k Vám jezdíme, jídlo vždy moc chutné a pěkné porce. Doporučuji.”
“Menší restaurace s příjemnou obsluhou. Lze platit i kartou.”
“Nenápadná hospůdka,kterou mohu vřele doporučit.Výborně tu vaří a mají příjemné sezení i venku.”
“Velmi příjemná hospůdka s dobrým jídlem i pivem, lze jen doporučit.”
“Byli jsme s přítelem 13.9.ubytovaní v Řevnici v hotelu Corso… kousek od něj je tato hospůdka, tak jsme šli na večeři. Musíme říct, že jak jídlo, tak i obsluha - naprosto vynikající. Dvě číšnice se o nás staraly, byly příjemné a rychlé. Můj přítel je hooodně vybíravý a řekl, že takhle luxusně se dlouho nenajedl. Hleděla jsem, když při každém soustu steaku udělal: hmmm, hmmmmmm! :-D Nemůžeme absolutně niiic vytknout! Nebo vlastně můžeme: a to, že je škoda, že Vás nemáme tady na Olomoucku :-D Jste užasní! Velké díky kuchařům a holkám, co nás obsluhovaly…”
“Během výletu a návštěvy města Kolína v pátek 7.11. 2025 jsme zašli na oběd do restaurace "Stoletá", kousek od hlavního náměstí. Zvenčí tedy nic moc, stará omšelá budova, navíc stojící v ulici, která se komplet celá rekonstruje. Interiér ale v pohodě s takovým kouzlem starých časů. Obsluha rychlá, přinesla okamžitě jídelní lístek, výběr solidní a za přijatelné ceny. Dali jsme na klasiku, řízek s bramborem a maďarský guláš - jeden s knedlíkem a druhý s těstovinami. Vše výborné, gulášek mírně pálivý a obojí bylo velmi chutné, porce naprosto dostačující. Odcházeli jsme odtud opravdu spokojeni.”
“Pohodová obsluha, točená Plzeň, připojení k Wi-Fi, rozumné ceny a navíc je povolen vstup i se psem. Co víc si přát:-)”
“Paradni vesnicka hospudka. Nikdo tomu ale tady u Marinky nerika. Tady se chodi k Milosovi ;)”