Přehled katalogu
- 1,624 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 1624 výsledků
Procházejte hospoda ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,624 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 400,207 recenzí a hodnocení.
“Perfektní obsluha, pivo výborné a polévka za 35,- stála za to. Žádný humus z pytlíku. Děti dostaly dětské porce za poloviční cenu, vše naprosto v pořádku.”
“Ráda bych touto cestou poděkovala za skvělé ubytování, které jsme jako firma využili v rámci pracovního pobytu. Komplex nabízí nejen pohodlné zázemí, ale i příjemné volnočasové aktivity — herna, bowling, minigolf — vše jsme si opravdu užili a kolegové odjížděli nadšení. Polopenze byla výborná. Snídaně formou švédských stolů potěšila každého: od míchaných vajíček, pomazánek, párečků, přes donuty, jogurty, müsli — výběr byl pestrý a kvalitní. Večeře byly neméně skvělé, s nabídkou grilovaného masa, tataráku a dalších chutných jídel. Celkově musím vyzdvihnout profesionální a milý přístup personálu, který se o nás staral s opravdovou péčí. Cítili jsme se vítaní a komfortně po celou dobu pobytu. Děkujeme za výbornou spolupráci a rádi se v budoucnu opět vrátíme. S pozdravem Kristýna Balková Vedoucí kanceláře Animobohemia s.r.o.”
“Už podruhé mi stála restaurace v cestě z výletu domů. A podruhé jsem byla velmi spokojená. Obsluha velmi milá. ☺️ Turecká káva, točená kofikola, a naprosto lidové ceny. Tady se na vlak čeká moc příjemně. ☺️”
“Děkujeme za možnost zahrát si. Příjemná obsluha, jídlo super. Na naše přání doneseno na určitý čas. Super sliby. Doporučuji. Ramach”
“Můj oblíbený bar ve Vlašimi. Fajnová obsluha, výběr drinků a velmi dobré pití. Ještě před časama covidu jsem si velmi užívala i diskotéky. Podnik je i velice příjemný a moderní.”
“Pokoje skromné, ale velice čisté, útulné. Cena odpovídající, snídaně formou švédských stolů vynikající. Ubytování jsme v dešti sehnali na poslední chvíli, personál byl vstřícný a pohostinný. Trochu z ruky, ocení hlavně vodáci. Hospoda žila i v dešti.”
“Byli jsme zde na víkend ubytovaní a večeře jsme si dali v restauraci. Pokoje jsou malé, ale čisté a útulné. Nová koupelna, nový nábytek, dobrá tvrdá matrace. Ostatní prostory dýchají minulostí, ale na chodbě přece nespíme. Parkování v zamykaném dvoře. Ideální by bylo třeba pro motorkáře. Paní provozní velmi milá a vyšla mi se všemi nestandardními požadavky vstříc, jak jsem potřebovala. Ubytování: Poměr cena/výkon naprosto vynikající. Restaurace v přízemí - pivo výborné, jídlo také, jen by mohlo být servírované teplejší. Výborná lokalita, přímo v centru, všude jsem došla v pohodě pěšky.”
“Se sestrou jsme jeli pro pejska a náhodou narazili na tyhle dobroty.Musím říct,že mě mrzí,že nemohu být štamgast,protože to mám z ruky,ale stejně za mě jídlo pecka,atmosféra nádherná a ty lidi co tam pracují to prostě dělají srdcem.Všem vřele doporučuji se na cestách zastavit v tomhle podniku,dát si něco dobrého a třeba i juknout na fotbal.P.S. pivko mají jako křen.Děkuju a těším se na příště.Jan Benedikt alias Vilík 1967”
“Tady to mam rád. Dobry pivo, šipky, karambol, fotbálek. Ceny lidové, terasa jede... Co si přát víc...(akorát ten vrchní je.......takovej........divnej... )”
“Každá návštěva u Elišky ve mě zatím zanechala velice pozitivní dojem. Naposledy jsme si s rodinou všichni moc pochutnali a tak už se pomalu moje zastávky "na jedno" Postřižinský stávají tradicí cyklovýletů z Prahy podél Labe. Díky!”
“Velice příjemný personál,jídlo dobré a nezvykle velké porce za přijatelné ceny DOPORUČUJI se zastavit při cestě na hrad Točnik”
“Dnes už pouze výčep s nabídkou "něco k pivu". Jinak také velká nostalgie. Dá se v klidu posedět na pivu, i když to tu občas "žije"”
“Za mě fajn kemp ubytování v pohodě voda fajn všude čisto na baru to šlape jak hodinky, ceny možná vyšší ale jsou zde k dispozici lehátka i slunečníky, všude čisto paní recepční moc ochotná, sprchy bez žetonů, manžel si moc pochvaloval grilovaný kolínko a ten borec, co tam celý den griluje tak klobouček”
“Edit: dnes obsluha velmi příjemná, černovlasá paní a pizza moc dobrá. Hezká příjemná restaurace, dobrá velká pizza rychle, rozumná cena, parkování přímo před, nepříjemná obsluha překvapená že vůbec někdo přišel, neměli tonic, nedá se platit kartou, jen QR kódem. Za protivnou servírku beru dvě hvězdičky, jinak bych dala 5.”
“Jedním slovem PERFEKTNÍ. Při vstupu do restaurace Na Růžku v Bakově nad Jizerou jsem se cítil, jako bych našel domov, který jsem celý život neznal a hledal. Připodobnil bych to k tomu jak se asi cítili přeživší Holokaustu přicházejíc do nově znovuznikavšího Izraele. Nádherná klasicky česká restaurace s přidaným moderním komfortem klimatizace a platby kartou. Příjemná obsluha nám vyšla ve všem vstříc, přimluvila se u kuchaře a extra pro mě připravili smažený sýr s hranolkami. Jídlo přinesli celkem rychle a mohl jsem se doň pustit. A byl to bez přehánění ten nejlepší smažák, který jsem kdy měl. Zapíjel jsem ho krásně vychlazenou a perlivou točenou Kofolou. Gastronomický zážitek dále umocnil výběr nejlepších československých hitů. Do očí mi vhrkly slzy štěstí když začala hrát Denisa od Mira Žbirky, něco takového jsem opravdu hlouho nezažil. Po jídle jsem si zašel na záchod, který byl v klasickém českém venkovském stylu s květinovou výzdobou. Záchody jsou i přes stáří ve velmi dobrém stavu, velice prostorné a dobře udržované. Poté jsem si před restaurací zakouřil - důležité info: RESTAURACE PRODÁVÁ CIGARETY. Obecně šlo o jeden z nejlepších gastro zážitků mého života, restaurace Na Růžku předčila nejen moje očekávání, ale i moje nejdivočejší sny, jde opravdovou oáza klidu a normálního venkovského života v moři dnešního uspěchaného a přetechnizovaného světa. Děkuji za vše a rozhodně doporučuji.”
“Vše super pokoje voňavé, obsluha bez chybičky, rád se tam budu vracet”
“Vzdy jsem spokojen. Skvela a přátelská obsluha. Jidlo vyborne”
“K pivku, ktere je jako kren, podavaji velmi chutne utopence.”
“Dnes večer nám byly doneseny arašídy místo buráků. Podzemnice olejná v nabídce chybí.”
“Pivko a Becherovka. Idealne místo k posezeni s kamarady.”
“Můj oblíbený bar/klub v češtině, skvělá atmosféra, vždy se ujistěte, že mám čas navštívit toto místo, když jsem v češtině”
“Velice příjemná hospůdka i s venkovním sezením, velmi milí majitelé a úžasné pivo. Ceny velmi lidové. Rozhodně zajděte!”
“Hezké posezení a příjemná obsluha.”