Přehled katalogu
- 384 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 83% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 384 výsledků
Procházejte fotograf ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 384 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 8,089 recenzí a hodnocení.
“Markét jsme si vybrali, aby nám odfotila naši svatbu a nešlápli jsme vedle. Sedli jsme si i po osobní stránce, focení bylo přirozené, pohodové, prostě paráda. Ve všem nám vyhověla, nebyl pro ni problém jet s námi na párové focení do přírody, ze kterého máme nejen nádherné fotky, ze kterých sálá intimní atmosféra, ale i skvělé zážitky. Fotky nám byly dodány včas, komunikace bez problémů. Jsme velmi spokojení, Markétiny služby moc doporučujeme!”
“Vysoce profesionální přístup, kvalitní služby. Velmi příjemná a milá. Fajn spolupráce. Doporučuji.”
“Krásně vyzdobený, útulný ateliér. Za poplatek je možné si zapůjčit nádherné šaty, boty, doplňky. Moc rádi se sem vrátíme.”
“Evička úžasná. Šla jsem s mými chlapáky poprvé na vánoční focení i přes to že měla úplně plný diář focení tak našla pro nás místečko velmi rychle a naprostá spokojenost. To co dokáže vykouzlit během focení je andělské. Má zlaté ručky. Určitě přijdeme zase a vřele všem doporučuji ❤️.”
“Od Štěpánky jsme si nechali nafotit s manželem těhotenské fotky venku. Paní fotografka byla moc příjemná, po celou dobu focení udržovala uvolněnou atmosféru a dokonce nám půjčila dvoje šaty a kloubok. Do pár dní pak poslala nádherné fotky. Doporučujeme!”
“U Edit jsem nebyla poprvé a jako vždy paráda! Jsem velmi spokojená a ráda se vracím. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup, doprovázený úsměvem paní fotografky, mě vždy potěší a zvedne náladu.”
“Lenka je mimořádná fotografka a úžasný člověk. Nejen, že odvedla nádhernou práci, ale taky nám s ní bylo v náš den moc příjemně. ❤️ Až kolem naší svatby mi začalo docházet, že svatební focení je vážně multidisciplína, a Lenka všechny části ovládá na výbornou - umí pohotově reagovat na to, co se děje a zachytit neopakovatelné okamžiky (jako třeba při obřadu), a zároveň si sama zorganizovat kompozici tak, aby výsledek stál za to (jako u hromadného focení). Je vždycky tam, kde je potřeba, ale zároveň je velice nenápadná, nijak nenarušuje dění, díky čemuž jsou fotky skutečně autentické. Skvěle to umí s lidmi, je společenská a moc milá. Párové focení je kapitola sama o sobě. Vlastně jsme vůbec nevnímali, že jsme na focení - jen jsme se tak procházeli a mazlili, a Lenka u toho, jakoby nic, vytvořila opravdová umělecká díla! Všechny fotky jsou plné emocí, teplých barev a hřejí u srdce. Moc moc děkujeme a moc doporučujeme ❤️”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ráda bych touto cestou moc poděkovala panu Kladivovi za naprosto skvělou práci i spolupráci. Nejen že byl velmi ochotný a vstřícný, ale poskytl mi i nadstandardní služby, které se dnes už jen tak nevidí. V náročném předvánočním období mi vyšel maximálně vstříc – zakázku dokončil do druhého dne a ochotně počkal v dílně i po pracovní době, abych si mohla hotový obraz vyzvednout v čase, který mi vyhovoval. Vše proběhlo v naprosté pohodě a s lidským přístupem. Výsledek je krásně zpracovaný a je vidět, že svou práci dělá poctivě a srdcem. Mohu jedině doporučit a určitě se na něj znovu ráda obrátím.”
“Máme za sebou několikáté focení a rozhodně ne poslední. Perfektní přístup, fotky vždy nádherné, paní Kropáčková je na správném místě.”
“Focení s Marínou bylo velmi příjemné, uvolněné a zároveň profesionální. Od domluvy a plánování, přes poradu s oblečením až po samotné focení. Marína má nejen svoji představu, ale také vyšla vstříc našim přáním a nápadům, které jsme chtěli vyzkoušet. Velmi pozitivně také vnímám rychlost zpracování a dodání fotografií - byl to fofr :D Fotky jsou krásné! Co dodat více..? ;) Děkujeme a můžeme zcela doporučit. ”
“Absolvovali jsme focení se synem. Velmi mily a prodesionalni přístup k dítěti. Syn byl velmi spokojený. Líbilo se mu, ze s nim fotografka komunikuje a stále se na něco ptá. Fotografie jsou procítěné, plné života, radosti. Dekujeme.”
“Děkujeme panu Sládkovi za jeho profesionální přístup, kvalitně provedenou práci a dochvilnost při úpravě dvouhrobu a ukládání urny v Uhříněvsi. S jeho přístupem a odvedenou prací jsme nadmíru spokojeni.”
“Před pár týdny jsem absolvovala u Radky kurz s názvem Autentický portrét. Ze začátku jsem z toho byla dost nervózní. Být v kruhu neznámých lidí, nevědět, co mě čeká. Ale brzy to vše opadlo a odpoledne jsem odcházela nejen s novými přáteli, ale i znalostmi. Kurz mi dal přesně to, co jsem potřebovala – zastavení, inspiraci a nový pohled na to, jak fotit lidi opravdu s citem, jak je fotit autenticky a jak se toho nebát. Lektorka vytvořila bezpečný a milý prostor, kde se člověk mohl otevřít, tvořit a objevovat. Moc děkuji za krásný den, který ve mně ještě dlouho zůstává.”
“Věrku znám léta a vždycky jsem si přála, aby mi vyfotila mimčo, až se mi nějaké narodí. A nelituji. Věrka je profík, s miminky to umí, má cit pro kompozici, příjemný, teploučký a vybavený ateliér (se spoustou oblečků pro mimi, s WC, přebalovacím pultem, nabídne čajíček, prostě jako doma). Focení trvalo asi 3 hodinky, a i když byl synek často vzhůru (byly mu už 4 týdny) a aktivní, Věrka si s ním perfektně poradila. Výsledkem jsou supr fotky (hotové v digitálu za 2,5 týdne) a já nemohu než doporučit. A cena odpovídající. TOP!”
“Nejlepší DJ kterého jsme si mohli přát, svatbu s ním jsme si náramně užívali takže pokud mate jakoukoliv akci, párty, narozeniny, svatby, firemní večírky, vřele doporučuji, určitě si to uzijete stejně jako my... :)”
“Zkušená a profesionální fotografka, která to dokonale umí s dětmi. Člověk až žasne, jakou krásnu dokáže nafotit i ve chvíli, kdy dítě focení bojkotuje. Což mimochodem přechází s úsměvem a nadhledem. Moc děkujeme a jednoznačně doporučujeme.”
“Jely jsme s dcerkou na profesionální focení poprvé . Byl to náš sen….u paní Lenky a její vizážistky , se tento sen změnil ve skutečnost! Profesionalita, úžasná péče při líčení , při focení , kdy nás paní Lenka “provedla” každou pózou s bezbřehou trpělivostí a vždy s úsměvem. Budete si připadat jako “celebrity” , jako někdo výjimečný….mohu opravdu doporučit. Fotky jsou přenádherné.”
“Mnohokrát děkujeme paní Báře za překrásné fotky naší rodinky. Ač se nerada fotím, s Bárou bylo focení tak přirozené, že jsem si ho i moc užila. Je vidět, že Bára je profesionálka v oboru, která opravdu umí. Rozhodně doporučuji se jí svěřit do rukou, odměnou budou nádherné vzpomínky.”
“Nejsem z těch, co píší recenze, ale myslím, že mojí první si zaslouží právě Péťa. Je to neskutečně usměvavý, vřelý, pokorný kamarád a profesionál v jedné osobě, který si nás i hosty hned získal. Naše svatba o 180 hostech, z nichž polovina nemluvila česky, nejspíš nebyla to, na co by byl člověk zvyklý, ale Péťa to všechno ustál a zůstal pozitivně naladěný až do úplného konce. Připravil pro hosty nenucenou zábavu, při které se hosté sblížili, a sám se přes jazykovou bariéru začlenil mezi naše přátele a rodinu. Spolupráce s Péťou byla vždy příjemná od předsvatebních schůzek, po celý svatební den, ale také (podle mě neméně důležitá) komunikace po svatbě nás utvrdila v tom, že jsme si nemohli vybrat lépe. Péťo, děkujeme, že jsi byl součástí našeho dne.”
“Lucka má moc milý a vstřícný přístup i k lidem, kteří s focením nemají žádné zkušenosti. Na předsvatebním focení nám ukázala, že se není vůbec čeho bát a byli jsme díky tomu s manželem klidnější. ”
“Skvělý, skvělý, skvělý! Vybrali jsme si fotografku Lucku pro náš svatební den a byla to trefa! Vše s ní bylo v klidu a fotky vyšly moc krásně. Strávila s námi celý den a byla u všech důležitých okamžiků a nezapomenutelných momentek. Jako bonus máme překrásnou foto knihu. Děkujeme❤️”
“Martina jsme zažili na dřívějších svatbách a už tam jsme se rozhodli, jestli někdy budeme mít svatbu my, tak na 100% chceme Martina. Datum svatby jsme měnili podle toho kdy měl Martin volný termín. Skvělý fotograf, skvělý organizátor a bavič. Všichni svatebčané z něj byli nadšení a my také. Fotky z celé akce tu svatbu přesně vykreslují a fotky ženich - nevěsta jsou neskutečná krása. ❤️Ještě jednou moc moc moc děkujeme.”
“Focení s paní Janou bylo moc příjemné a výsledné fotky nás nadchly. To, jak dokáže zaujmout děti, bylo skvělé a viditelné na výsledku. Náhledy jsme dostali do pár hodin, hotové fotky do pár dní. Vřele doporučuji ☺️”
“U Martiny jsem postupně absolvovala dvě focení pro pracovní účely. V obou případech byla skvěle připravena, měla perfektně vybrány rekvizity, promyšlenou kompozici focení a vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře. Ze zaslaných náhledů jsem nevěděla, kterou fotku vybrat dřív. Moc děkuji za krásné fotky,které mi každý chválí a budu se těšit na příště.”
“NEJÚŽASNĚJŠÍ FOTOGRAFKA KTEROU ZNÁM!!!! Jako zpěvačka jsem spolupracovala s mnoha fotografy, v porovnání s nimi je Lucy božská umělkyně se srdcem na dlani. Vždy vyfotí nejen mě, ale kohokoliv koho znám tak, že je KRÁSNÝ! Když Lucinka pošle náhledy, nemohu si vybrat, protože každá fotka je absolutně nádherná. Prostě, Lucinka má dar do Pána Boha. A nejenom to. Je to úžasná hodná citlivá žena, takže se s ní vždycky cítíte dobře a uvolněně, jako kdybyste se vůbec nefotili. A pak pošle výsledek a Vám nezbývá než vykulit oči úžasem. Profesionální dokonalost, vzdělání a takt je naprostou samozřejmostí. Fotím se už jen u ní nechci k nikomu jinému, neváhejte! ❤️❤️❤️l”
“Je milá, usměvavá, ochotná zkoušet Vaše nápady při focení, poradí si s našimi puberťáky i s námi dospěláky a z fotek, které Vám nakonec po pohodovém focení pošle máte problém si vybrat, protože všechny jsou super .... kdo to je? Ano, Romča Čáslavská... a věřím, že těch přídavných jmen, coby superlativ každý dokáže po setkání s ní najít ještě víc. Děkujeme za hodinku focení plnou smíchu, dobré nálady, kdy máte pusu od ucha k uchu a pomalu ani nevíte, že se fotíte :-) Milu Nosková s rodinkou”
“Fotky ze svatby nás naprosto nadchly – jsou krásně přirozené a dokonale zachycují atmosféru celého dne. Velké díky patří i za jejich úpravu, máme z nich opravdu radost. Zvlášť bychom chtěli vyzdvihnout přístup při focení novomanželských portrétů – díky profesionalitě a milému vedení jsme se s manželem cítili uvolněně a přirozeně, což pro nás bylo velmi důležité. A na výsledných fotkách je to opravdu vidět. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě vás. Děkujeme za skvělou práci a vstřícnost!”
“Chtěla bych poděkovat panu Michalovi za úžasný zážitek z podzimního focení. Jsem člověk, který nemá focení zrovna v oblibě. A tak jsem to vzala jako výzvu, překonat sama sebe. A to se díky profesionální práci pana Michala povedlo na výbornou. Je to opravdový profesionál, během pár minut se mu podařilo odbourat můj stud, strach a obavy z focení. Vlastně to byla hrozná sranda a já jsem si to nesmírně užila. Mám skvělý zážitek na který jen tak nezapomenu. Mohu jen doporučit. Pan Michal je opravdový profesionál a vtipný a veselý člověk. Skvělá práce. Děkuji.”
“Velmi doporučuji! Máme za sebou už druhou spolupráci (vánoční rodinné focení v ateliéru), která je skvělá, profesionální a kvalitní. Výběr fotografií je zaslán obratem a finální fotografie jsou vždy poslané dokonce i před termínem. Focení je velmi přirozené, rychlé a nápadité.”
“Sylvie je úžasná a velmi příjemná fotografka, která to s dětmi opravdu umí. Necháváme se u ní fotit už dva roky a máme za sebou čtyři focení, pokaždé perfektní práce! Dříve jsem měla problém vybrat si fotky, které by se mi opravdu líbily, ale u Sylvie mám přesně opačný problém, všechny jsou nádherné. Zachytí každý detail, emoci i moment. Vždy nám vyjde vstříc a díky ní máme jako čtyřčlenná rodina krásné vzpomínky. Už jinam určitě nepůjdeme. ❤️”