Přehled katalogu
- 59 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 59 výsledků
Procházejte dermatolog ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 59 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 1,642 recenzí a hodnocení.
“Paní doktorka Dobiášová mi pomohla úspěšně vyléčit akné. Její přístup je profesionální a zároveň lidský. Sestřička je také moc milá a ochotná, což dělá návštěvu ordinace ještě příjemnější. Vše mi pečlivě vysvětlili a prostředí ordinace je krásné a moderní. Moc doporučuji všem!”
“Paní doktorka Čepelová i sestřička obě jsou milé, vstřícné,vždy se snaží pomoci, doporučuji.”
“Paní doktorka Monika Bodnarova-strasne prijemna,hodna,dlouho jsem se nesetkala s tak milym clovekem.Byla moc mila,vyresila mi hned problem,s ochotou vse vysvetlila a poradila.Moc sympaticka a mila lekarka.”
“Velmi milá paní doktorka a hodně mě i dceři pomohla. Mohu jen doporučit.”
“Dobrý den.Měla jsem kožní problém na noze, běžně dostupné masti nepomohly,ani předepsaná od obvodního lékaře.Pan doktor Vacík,mi nohu vyléčil.Skvělý přístup pana doktora i sestřičky.”
“Rád bych se podělil o mojí dnešní zkušenost. Objednal a zapltil jsem si včera test protilátek buněčné imunity proti Covid 19. A dnes ráno před prací jel do Slaného na odběry. Zde mi řekli, že tyto odběry se v pátek nedělají z důvodu nutnosti rychlého provedení testu krve, Tato informace na webu však nebyla. Má hořkost ze ztraceného času zmizela po Zavolání paní Veselé z EUC. Která se mi za tuto událost omluvila a sdělila, že je již tato informace na webu. Opravdu cením tento otevřený a lidský přístup. A vřele doporučuji.”
“Nejlepší dermatologie,co znám. Vše vysvětlí,poradí. Celý personál je milý a ochotný,lidský. Mohu jen doporučit.”
“Nejlepší kožní lékařka v celém okrese, ochotná, výborný přístup, není co vytknout”
“Nejlepší paní doktorka i sestřička, doporučuju!! :-)”
“K MUDr. Divišové chodím se synem, který se letos narodil. Paní doktorka je moc milá a příjemná. Problému se pečlivě věnuje a jsem ráda, že je někdo takový na MLK a nemusíme se tahat do Prahy apod. Zatím jsme byli vždy bez objednání a čekali jsme cca hodinu, ale byli jsme přijati, ale člověk si dnes počká všude a hodina je ještě super.”
“Paní doktorka i sestra velmi ochotné, vstřícné, milé. Paní doktorka se mi vždy snaží maximálně pomoci, jsem ji za to vděčný. Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit!”
“Oční lékařka skvělá. Jen vyznat se ve vchodech je oříšek”
“Super přístup, ošetření ihned, navíc správná diagnostika. Kam se hrabe nemocnice.”
“Sestřička i paní doktorka jsou moc milé, poradí a nasměrují Vás v případě dalších vyšetření. Za mě doporučuji :)”
“Velká spokojenost jak při objednání, tak velmi příjemný a profesionální přístup paní doktorky Baudyšové a její sestřičky. Vše nám bylo s manželem vysvětleno a ukázáno na monitoru. Těšíme se na příští návštěvu a děkujeme .”
“Musím poděkovat panu doktorovi za velmi vstřícný přístup. Pomohl mi s potížemi nohou a když jsem potřeboval další dávku masti, ochotně mi ji předepsal. Jen mě trochu mrzí, že pravděpodobně na základě nesoudných komentářů zamindrákovaných žen (viz recenze na Googlu), ustoupil od vysvětlování příčin kožních onemocnění na základě celostní medicíny.”
“Byl jsem u paní doktorky několikrát - jak s akutními kožními problémy, tak kvuli estetickým zákrokům. Zároveň jsme zde byl na objednání i bez objednání. Ve všech případech byla paní doktorka i sestřička ochotné a neměl jsem s péčí žádný problém. Čekárnu nebo termín objednání nemá smysl komentovat, to je dnes stejné uplně všude.”
“Myslíte si, že máte dobrou doktorku? Ne, nemáte… tahle doktorka je top! Tahle dáma je Rolls Royce mezi doktorama!”
“Několik let chodím do Brandýsa nad Labem k paní MUDr. Simoně Sefzig. Paní doktorka i sestřička jsou velmi profesionální, příjemné a ochotné. Oceňuji možnost přijít i bez objednání.”