Přehled katalogu
- 234 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 234 výsledků
Procházejte dětský zubař ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 234 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 65,270 recenzí a hodnocení.
“Je to dobrá drogerie.. Mají tu Dobrý výběr.”
“Příjemná paní provozní, která mi při kontaktu po telefonu vyběhla na provozovnu a zkontrolovala dostupnost zboží. Skvělá ochota, děkuji.”
“K panu doktorovi jezdíme s celou rodinou a jsme velice spokojeni. Vždy vše krásně vysvětlí. Každé ošetření probíhá naprosto bezbolestně. Všichni jsou velice příjemní a empatičtí.”
“Mám velmi dobré zkušenosti s perzonálem z EDCLINIC z Kostelce nad Černými Lesy! Všechny se chovali profesionálně a pokaždé byly příjemný! Tu společnost všem doporučuji!”
“Nejlepší dětská doktorka v Kolíně. Přešly jsem k ní s dcerkou od jiné p. doktorky, která byla nepříjemná a při každé navštěvě protivná jak na mě, manžela tak i na naší malou. Ale paní doktorka Matějková, to je sluníčko, vždy milá a k dítěti umí mluvit a jednání je nejlepší co jsem zažila. I sestřička je báječná, nevím kolik mají přesně pacientů, ale vždy vědí jak se dané dítko jmenuje, když něco potřebujete udělají obě maximum aby vyšly vstříc. Takže za mě opravdu TOP doktorka a sestřička! Takových doktorů více, lidé by si jich více vážily. Jestli hledáte maminky skvělou pediatričku, vřele paní Matějkovou doporučuji. Neváhejte :)”
“Vstřícný a ochotný personál,jedinou chybu jsem nenašel ani neviděl. Za mě super hlavně večerní slevy na pečivo a salámy a podobně.”
Zubní ordinace v Kněževsi je místo, kde bych se ráda podělila se zkušeností s paní doktorkou. Je to perfektní zubařka.
“Mají vše co potřebujete: laky na nehty, balzámy na rty, krémy na ruce, mýdla, hřebeny, deodoranty, barviva na vlasy, různé doplňky atd. Doporučuji”
“Dentiko Beroun je místo, kam se člověk opravdu rád vrací. Už při vstupu vás přivítá milá a ochotná paní recepční, která vždy působí příjemně a profesionálně. Obzvlášť bych chtěla vyzdvihnout dentální hygienistku Jitku Duškovou – její přístup je nejen skvělý, ale i nesmírně pečlivý. Věnuje se každému detailu, vše trpělivě vysvětlí a díky její práci máte pocit, že jste v těch nejlepších rukou. Celkově působí celý tým velmi přátelsky a prostředí je moderní a uklidňující. Mohu jen a jen doporučit!”
“Doporučuji. Příjemný kolektiv,Dr.Gorskyj je moc hodný,a kvalifikovaný lékař.”
“Také přidávám recenzi. Zubní pohotovost, ordinace č.10, MUDr. Mikhalov. Bez ošetření bych si asi Vánoce ani neužila. Ošetření bylo velice rychlé, bezbolestné a úleva přišla opravdu záhy. Jsem nesmírně vděčná za tuto možnost a jejich přístup, když nemáte možnost jít ke svému lékaři z důvodu dovolené a nevíte kudy kam.”
Dentální studio Smile v Jesenici je místo, kde je zacházení naprosto skvělé. Chodím tu k panu zubaři už několik let.
“Perfektní zubni klinika, krásné zázemí i milý personál.”
“Chodím sem na dentální hygienu s rovnátky k Evě Tajovské a jsem moc spokojený, usměvavá, milá a profesionální :-)”
“Pan doktor je opravdu profesional včetně sestřiček, od vytržení kořene zubu až po konečnou motáž implantátu. Celkem 7 náštěv a všechny na 1*, a bez bolesti. Někdy trochu čekání, ale na kvalitu si rád počkám.”
“Kaufland v Rakovníku je spolehlivá klasika. Nabízí široký sortiment potravin, drogerie i domácích potřeb, takže tady bez problémů seženete všechno, co od supermarketu čekáte.”
“Chodím tam nakupovat velmi rád jejich přírodní produkty, kterých mají na výběr hodně. Mají příjemnou obsluhu.”
“Takto příjemný přístup jak sestřiček tak lékařů jsem jinde nezažil. Lidský přístup, doktor si vždy vyslechne co mi je a reaguje, baví se s člověkem a nebere ho jen jako položku v seznamu která se musí zpracovat a poslat dál. Naprostá spokojenost”
“Spokojená. Mám paniku z jehel, ale ani nevím, že už ji mám. Bez čekání, rtg hned první návštěva, přístup pro mě profesionální a hlavně řekne hned co a jak, na rovinu, bez jakýkoliv průtahů. Žádné dlouhé hodiny v ordinaci, na objednanou hodinu. Každý bude spokojený někde jinde. Svou práci si udělá jak má. A se sestrou jsou skvělá dvojice, kdy se i s otevřenou doslova hubou, zasměju.”
“Albert je inu Albert. Všechno tak jak má být. Pracovní úsměvy prodavačů (ale záleží v kolik jste tam hodin) "levnější nehledejte" platí! Co k tomu dodat? Mě od nich chutná pečivo. Rozhodně víc než z Tescka.”
“Musím napsat nadšenou recenzi! Mám těžce postiženého syna a paní doktorka Fialová se nás ujala způsobem, se kterým jsem se dosud nesetkala. Měla jsem pocit, že nic není takový problém, vše společně zvládneme a jsme v nejlepších rukách . S naprostým klidem hledala cesty, jak zvládnout i se synovými specifiky rozsáhlejší ošetření v narkóze. Zákrok jsme absolvovali na pracovišti na Závodí v Centru zubní prevence v přívětivém prostředí a atmosféře. Velmi oceňuji celkovou vstřícnost, empatii, vysokou úroveň stomatologické péče a individuální filantropický přístup k rodině v extrémní zátěži. Moc děkuji celému báječnému týmu včetně pana doktora Fialy, paní doktorky Srbové a sestřičky T. Plaché.”
“Pan doktor "par exelence" Karel Vacek”
“Nejmilejší a profi přístup, jak od paní doktorky, tak i ostatních zdravotníků.”
“V Bakově můžou být velice rádi za to, jakého zde mají pana zubaře. Naprostá spokojenost. Jeho práce je velmi precizní a hlavně šetrná. U něj se skutečně nemusíte bát, že vás něco bude bolet. Vše vysvětlí předem, takže o všem budete včas vědět. Nesmím zapomenout na skvělou pravou ruku, kterou má pan doktor u sebe v ordinaci. Sestřička je milá, ochotná, se vším poradí a pomůže (pokud je to samozřejmě v jejich silách). Nevyznám se v tomto oboru, nicméně bych řekla, že ordinace je víc než vybavená, například vlastní rtg vám nemůžou poskytnout v každé ordinaci. Za mě zkrátka úžasné prostředí se skvělým personálem a co potřebujete u zubaře víc, než opravdové odborníky :)”
“Skvělý přístup celého personálu ke svým pacientům. Po letech opět člověk chodí rád k zubaři. :)”
“Za mě nejlepší zubař co jsem měla, pohodový, profesionální, netahá peníze jen tak. Vždy mi pomohl, vysvětlil, ukázal a především bezbolestně ošetřil. Když se jim za den omluví několik lidí, že nemůžou dorazit ten den docela i chápu, že ho to štve. Pokaždé když jsem se omluvila včas žádný problém. :))”
“Super výborná zubařka, vřele doporučuji”
“Pan doktor je velice šikovný,vtipný a svou práci odvádí velice dobře ...”
“Nejlepší paní doktorka. Po pracovní stránce a lidské neznám lepšího lékaře. Moc si vážím její práce. Je nejlepší. B. Drobná”