Přehled katalogu
- 560 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 560 výsledků
Procházejte dětský lékař ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 560 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 61,453 recenzí a hodnocení.
“Jsem naprosto spokojený. Prostředí i personál na 1*”
“Milá, hodná paní doktorka. Jsme s ní velice spokojeni, vždy nám pomohla”
“Moc děkuji paní doktorce za empatický a profesionální přístup při řešení zdravotního problému mého 10ti letého syna.”
“Vystřídala jsem už několik zubních klinik a s čistým svědomím můžu říct, že tahle klinika je nejlepší. Skvělý přístup zubařky, plánování a změna termínů, skvělá dentální hygienistka a pěkné prostory. Nemám jedinou výtku ✨”
“Špičková pediatrička s neuvěřitelným rozhledem a velmi rozsáhlými možnostmi diagnostiky a léčby!”
“Vždy velice ochotná, lidská a hlavně ví co dělá. Doporučuji...”
“Skvělá doktorka a výborný přístup, hlavně k dětem. Doporučuji.”
“Příjemné prostředí, lékaři skvělí”
“S paní doktorkou jsem zcela spokojen. Škoda, že recenze v profilu jsou většinou negativní, protože když jste spokojen (věc kterou očekáváte), proč to ventilovat? ;-)...”
“Velmi milá paní doktorka s individuálním přístupem.”
“Kdyby se dalo dovolat, bylo by to fajn. Telefon stále hlásí, že je bez signálu. Nechápu”
“Já tam byl už 3 krát. Po prve v roce 1991 po druhé v roce 1992 a v roce 1993 po třetí. Pokaždé jsem tam jezdil vždy v lednu a v únoru jsem se vracel domu.”
“chodím jsem od toho dne kdy se mi narodilo dítě moc hezké pokračujte dál”
“Žádné fronty a paní doktorka vždy poradí a pomůže.”
“Recenze moc nepíši, ale dnes jsem se rozhodla udělat výjimku... Dnes jsem byla na odběrech krve. Byla jsem objednaná na 6:30. Sestřička vyšla v daný čas ze dveří, pozvala si mne dále. Byla milá, usměvavá, krev mi odebrala odborně, s péčí... Poté mne objednala k paní doktorce. Nebyl jediný problém, naopak, zpříjemnila mi den hned tak brzy z rána... Moje minulá návštěva souvisela se vstupní prohlídkou. Ano, nějakou dobu jsem v čekárně čekala, ale to jen proto, že mnoho lidí přišlo v jinou dobu, než byli objednaní. Ti se pak i přes svůj pozdní příchod (například i více než hodinový, a to i z důvodu, že se jim nechtělo vstávat nebo že zaspali) poměrně nehezky dožadovali okamžitého vstupu do ordinace. Tak jsem se rozhodla nelpět na svém přesném čase a nechala tyto osoby jít přede mnou. Ne kvůli tomu, abych je v jejich chováni podporovala, ale proto, že jsem věděla, že nikam nespěchám a pomohu tím paní sestřičce. Ta se totiž i přes to, že tito lidé přišli v době, kdy tam neměli vůbec být, snažila jak jen to bylo možné. Myslím, že si mnoho lidí neuvědomuje, co její práce vůbec obnáší a jak je těžké některým (zejména egoistům) vyjít vstříc. Všichni jsme přeci jen lidé. Měli bychom si pomáhat a nebýt na sebe zlí. Za mě paní sestřička i paní doktorka Holasová odvádějí skvělou práci. A já jim za to děkuji.”
“Nejlepší zubařka nikdy bych neměnila”
“Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, velice milé a ochotné. Jsem ráda, že mohu chodit právě k nim..”
“Nejlepší zubní lékařka, mám ji 40let a naprostá spokojenost. Říhová J.”
“Díky za tuto paní lékařku! Více takových!”
“Nejlepší doktorka, taky jsem k ní chodila od mala a i teď s malým”
“Extrakce všech osmiček proběhla bezbolestně, rychle. Personál velice milý, profesionální. Vřele doporučuji.”
“Klobou dolů! V dnesni dobe zvladat napor pacientu a udrzet si nadhled a usmev, to je opravdove umeni!”
“Skvělá dětská lékařka s lidským přístupem. V ordinaci má i vtipnou a ochotnou sestřičku.”
“Je to nej.stomatologové, kterého znám”
“Příjemná a šikovná paní doktorka”
“Perfektní přístup k pacientovi že strany doktora, ale i sestry.”