Přehled katalogu
- 1,001 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 1001 výsledků
Procházejte autoprodejce ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,001 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 110,281 recenzí a hodnocení.
“Super domluva rychlost kvalita doporučuji”
“Pokud člověk potřebuje poradit s díly na auto nebo něco sehnat tohle je to pravý místo.”
“Mohu doporučit, jezdím pravidelně”
“Slušné jednání, kvalitní a levná práce. Díky.”
“Ochota, rychlost, prostě vše jak má být”
“Na několika místech si ze závadou neporadily zde během dvou dnů opraveno za velmi slušnou cenu,vřele doporučuji a Děkuji”
“Šikovní kluci, všechno opraví! :-)”
“Vstřícné jednání, dobrá komunikace, rychlý servis a fajn cena.”
“Super prodejna. Mám Racera 1994, jsem rád že jsem tuto prodejnu objevil. Perfektní a profesionální přístup :)”
“Byl jsem zde jen jednou, ale mohu jen doporučit. Pán je rychlý a odvádí kvalitní práci, za mě super. Děkuju”
“Pán naprosto úžasný ,doporučím všude kde budu moct. Naprosto skvělá komunikace i odvedená práce. Taková ochota se v dnešní době vidí malokde”
“S prodejcem Petrem Zedníkem z HILDA MOTORS s.r.o. mám výbornou zkušenost. Stejně tak i majitelova paní byla velmi příjemná a sympatická. Celý proces proběhl naprosto v pořádku – od prvního kontaktu až po předání vozu. Na mou žádost mi bylo zasláno detailní video, což jsem ocenil, protože to mám více než 200 km. Leasing od ČSOB pro podnikatele hodnotím jako jeden z nejvýhodnějších, mimo jiné i díky možnosti doplatit po 12 měsících bez penalizace. Přístup byl skvělý, ochotný, s možností prohlédnout si vozidlo tak dlouho, jak jsem potřeboval. Jediným „negativem“ byla absence slevy, ale beru to spíše pozitivně – zřejmě dobře věděli, že prodávají kvalitní vůz. Rád se sem v budoucnu vrátím. S pozdravem Mátl”
“Velmi profesionální. Spokojenost. Určitě doporučujeme.”
“Příjemné jednání a dobrá práce. Děkuji”
“Zdravím Alfisti.Koupil jsem si konečně vysněný vuz Alfa Stelvio.Prošli se synem několik nabídek,ale koupili Alfinu ve fy.Krempl Motors,Mužu říci naprostá spokojenost a hlavně profesionální přístup prodejce.Takhle by to mělo vypadat,s ničím nebyl problém,prohlídka technikem.zvedák k dyspozici atd.Navíc je to Alfista auta dobře zná a zároven je i servisuje.Díky.Petrovský Opava.”
“Absolutní spokojenost. Pan Pekař je velmi ochotný. Řešil jsem výměnu oleje v automatické převodovce s proplachem. Cena podstatě nižší než v Praze. Na prostředí servisu je vidět, že auta nejen opravují, ale mají je zkrátka rádi.”
“Pěkný čistý servis, šikovný a příjemný pan majitel.”
“Skvělý přístup, poradí, koukne, vyzkouší a prodá.. za mě super. Díky.”
“Recenze na služby rovnání důlků/promáčklin od pana Ondřeje Krále, který má v areálů svou garáž: Skvěle odvedena práce, výborná komunikace, vstřícnost. Rozhodně doporučuji, je to borec ve svém oboru (PDR opravy) Díky!”
“Pan je velkej profík v dílech. Když nesežene on tak už nikdo. Mně odešla tehlice na Peugeotu. Servisů mi řekli že už nejde sehnat. Pak zajel tady a sehnali mi ji i za super peníze. Majitel se snaží lidem pomoct a ne je oškubat. Klobouk dole a hodně zákazníků vám přeji. Přeji hezký den.”
“Doporučuji, vždy vyjdou vstříc. Profesionální přístup.”
“Dávám plný počet hvězdiček. Lidský přístup a ochota vše vysvětlit a fajn pokec. Rychlost opravy neuvěřitelná. Za mě nejlepší, nejrychlejší a cenově přijatelný servis. Nikam jinam už jezdit nebudu.”
“Můžu jenom doporučit. Skvělý přístup a dobré ceny. Jezdím jedině sem!”
“Servis mi doporučil manžel, který se tam dostal náhodou, a se službami byl velmi spokojen. Stejnou zkušenost mám také já. Milý, rychlý, profesionální a velmi vstřícný přístup - v kontaktu jsem byla s paní na místě v servisu a p. Miňovským. V jiném servisu si za vyřešení problému “vymysleli” téměř desetinásobek. S ohledem na mou situaci mi bylo nabídnuto přivezení vozidla zpět na určené místo, tento milý bonus mi nejen vyřešil situaci s vyzvednutím, ale především mne velmi potěšil a ušetřil spoustu důležitého času. :) Na další návštěvu (návštěvy) se vypravím určitě opět do Autoflex v Jenči.”
“K rozhodnutí vybrat Subaru Outback od Euro CNG mi pomohly hlavně kladné recenze a doporučení spokojených majitelů na FB. V podstatě jsem ani nenarazil na negativní komentář. Při první návštěvě mi byla hned nabídnuta možnost zkušební jízdy, následně jsem vytipoval požadovanou výbavu a pak už jen čekal až se pan Štancl ozve, že něco objevil. Vyměnili jsme si pár mailů a telefonů a nakonec jsem vzal vůz aktuálně skladem. Komunikace perfektní jak ze strany p. Štancla, jeho kolegy, tak i paní Vlasákové a paní Meny. Vyřízení veškerých náležitostí, pojištění i SPZ proběhlo během vyzvednutí vozu. Vše co bylo předem dohodnuto, bylo i splněno. S autem jsem naprosto spokojený a děkuji všem s kterými jsem komunikoval za nákup auta v příjemné atmosféře. Antonín Vévoda”
“Díky panu Kucharczykovi za velmi sympatický přístup, skvěle odvedenou práci a hlavně za to, že nám pomohl při výběru našeho prvního auta. Službu jsme dlouho zvažovali a vyplatila se na 100%. Ačkoli po příjezdu k vybranému autu p. Kucharczyk během 5 minut zjistil, že má poškozené nosné části, trpělivě s námi prošel celý autobazar a pomohl vybrat jiné auto. zkoukniauto.cz mohu jedině doporučit.”
“Chtěl bych moc poděkovat jménem naší firmy za pomoc s nákupem vozu Hyundai Tucson. V minulosti jsem se už několikrát spálil, ale tentokrát dopadlo vše na jedničku. Určitě mohu doporučit.”
“Hyundai I30 výměna předního nárazníku. Bez chyb, auto předáno zpět dříve než jsem čekal. Původně jsem uvedl 4 hvězdy v recenzi za škrábanec na boku vozidla, který jsem přesvědčen vznikl někdy během opravy. Jsem domluven na rozleštění škrábance, za to dávám poslední, pátou hvězdu. Přístup pana Tesárka je výjmečný.”
“Přidávám se k ryze pozitivním recenzím. Všem , kteří váhají, mají obavy, zvažují rizika dovozu auta z Německa, bych chtěl napsat, že s DECZMAN se nemusí ničeho obávat. Sám jsem měl na začátku obavu, jak to vůbec proběhne, jaký bude průběh, zaplatím zálohu a co pak.... Opravdu jsem velmi spokojený s průběhem dovozu auta z Německa. Od začátku do konce obchodu, byla ze strany pana Dvořáka velmi otevřená a vstřícná komunikace. Ve všech krocích mi byla podána přesná informace, co se děje, co se bude dít. Vše funguje přesně tak jak DECZMAN popisují na svých webovkách. Dodání auta "na klíč" předčilo moje očekávání. Díky za skvělou službu.”
“Velmi ochotný personál, výborný servis. Jezdím z Prahy a vyplatí se..”