Přehled katalogu
- 117 Firmy celkem
- 4.7 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 79% S fotografiemi
Nalezeno 117 výsledků
Procházejte tetovací salon v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 117 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.7/5 na základě 22,732 recenzí a hodnocení.
“Můj osobní názor, krásné a pohodové místo, vždy dobře naladěné holky, co opravdu něco umí. Za mě obrrr pochvala ,doporučuji.”
“Byl jsem u taterky shinigami_ink a nemám co dodat 100% spokojený můžu jen doporučit”
“Jestli se dá něčemu řikat profesionalita, najdete to v tomhle studiu. Design, chování, přístup, návrhy, provedení... všeho plno po strop. Sem rád, že sem se na tohle místo dostal. Při každý návštěvě si odpočinu a odcházím naprosto spoko!”
“Jestli váháte tak neváhejte. Slečna je opravdu osobnostně i profesionálně úplně úžasná! Už máme za sebou 7 piercingů a budou další! Moc děkuju a těším se na příště:)”
“Vřele doporučuji, byla jsem si zde píchnout septum, Vojtěch je nejmilejší, všechno důkladně vysvětlil, strašně krásnej přístup. Studio malinký, čistý a příjemný. Jestli někam, tak sem. Jo a ceny lidový! ♥️”
“Celkovy zazitek byl fajn, slecna piercerka moc prijemna a hodna. Za me mensi minus, jakozto studenta, co u sebe nemá vždycky uplne ready penize, nebylo idealni, ze jsem vetsinou cenu zjistila az po píchnutí (basic sperk za 200, ale ten co jsem chtela stal snad 370, o to vsak nejde, protože se mi libil, ale tu jeho cenu jsem se dozvěděla taky až pri placeni). Nechavala jsem si pichnout helix, co si budeme, za mě hojení pecka a vypada to krasne. Trochu me spise zarazilo, ze mi pri presroubovani bylo receno prvne, ze to stoji 150 pote 280? Uprimne nevim, jestli to byla nejaka chyba, nebo to bylo, protože mam drazsi sperk, i přestože ten šroubek je vždy úplně stejný?... Mimo tohle, asi nepochopení, doporucuji, domluva byla uplne v pohode, vzali me i drive.”
“tak tady najdeš absolutní combo všeho - profesionalita, koncept, design, mood, lokalita, rychlost, price, merch, music …. ihned při vstupu se Tě ujme milá , překrásná a hot Katrin, která se postará o celou realizaci Tvé nové kérky, tatérů je fullhouse, takže se nemusíš bát, že odejdeš bez, žádný design x typ tetovačky není problém, sterilní příprava, rychlá, profesionální a minimálně bolestivá práce a vysvětlení aftercare, prostě všechno co potřebuješ! absolutní užívačka & těším se zas, Vaše AnDIDAS”
“Zdenek je skvělý člověk a profesionál ve svém oboru. Návštěva u něj je vždycky velmi příjemná a odnáším si i kus jeho umění. Určitě se ještě uvidíme :)”
“Profi práce a skvělá atmosféra! Naprostá spokojenost.”
“Tetovací salon s krásným prostředím a příjemným personálem. Byla jsem u tatérky Nelli a ta můj nápad krásně zpracovala a posunula na lepší úroveň. Je vidět že tady si s tetováním pohrají a berou ho jako umělecké dílo.”
“Měla jsem piercing do pupíku, bylo to rychlé, a ani to tolik nebolelo pan majitel byl super, příjemný, mohu jen doporučit.”
“Skvělá zkušenost. Volala jsem do studia a během hodiny už jsem seděla v křesle. Profesionální přístup, precizní vyměřování pro spokojenost zákazníka. Celý tým působil velice mile. Obdržena spousta instrukcí o správné péči. Rozhodně se při další cestě do Prahy znovu stavím! :)”
“Perfektní domluvay perfektní práce tatoo good times doporučuji”
“Moje oblíbené místo pro tetování a pircing. Mám od nich dvě tetovaní a piercing. Všechno naprsto profesionální a zároveň příjemné. Mohu jen doporučit jak pro začátečníky tak pokročilé. Sama se těším, až znovu navštívím. + pořádají super akce a tetují např. na trzích (malostranské náměstí)”
“Vždycky naprostá spokojenost. Všichni na krámě jsou milí. Kupuju tu oblečení pro sebe i syna už několik let a vždycky mi vyšli vstříc. Ke Kace chodím na vlasy a jinam bych nešla, pokaždé mi s vlasama udělá co přesně si preji. A mám za sebou už dvě kerky od Rafana a taky spoko. Chápe člověka co chce a respektuje to, navíc je to vždy rychle a kvalitní. Na jejich servis budu vždy hlásit jen chválu”
“uplne skvely! vsechno v naprostym v poradku a ani propichnuti ucha nebolelo. a jako bonus samolepka s kocickou!10/10 doporucuji”
“Byla jsem velmi spokojená s přístupem a kvalitou práce. Líbí se mi dílo které vytvořil. Proběhla předělávka . Velmi děkuji”
“Super obsluha rychlé dodání a vše úplně na parádu”
“Velmi sdilny personal,který vše perfektně vysvětlí, Po první návštěvě mohu hodnotit -super.”
“Včera jsem byla u milé a šikovné tatérky Jany která mi vytetovala na památku mého zesnulého pejska a moc se mi výsledek líbí. Na konci tetování byla do podrobnosti vysvětlena následná péče jak se o tetování starat nemohu si na nic stěžovat vše bylo v pořádku určitě jsem v ink house nebyla naposledy :-)”
“Byla jsem v Blackhouse Tattoo na tongue piercingu a byla jsem moc spokojená. Příjemná atmosféra, vše proběhlo v klidu a profesionálně. Určitě doporučuji.”
“Úžasná profesionalita, shovívavost, slušnost. Velmi doporučuju, i se zpožděním na mé straně si na mě piercer udělal čas, poradil se vším všudy. Cena je férová, personál milý. Byl jsem na piercingu ucha, jazyku a obočí, všechno během chvilky. 10/10.”
“Na tetování jsem byla poprvé v životě, a to u Pauliny. Nebyla jsem si jistá, co čekat, protože jsem měla dost nejasné představy, ale Paulinina práce je dokonale předčila. Pomohla s výběrem umístění i návrhu, ten pak přímo na tělo nakreslila a pak vytetovala nejdřív linie a pak i barvy. S výsledkem jsem více než naprosto spokojená, tetování je nádherné. Paulina se navíc celou dobu ujišťovala, zda jsem v pořádku a příliš mě to nebolí, zda se mi práce líbí atd. Jen bych možná ocenila, kdyby mi byla více vysvětlena následná péče o hotové tetování, ale při zakoupení produktů právě na tuto péči jsem dostala kartičku s detailními pokyny. Každopádně se určitě do Tattoo Vesna nevracím naposledy a už se těším, až bude tetování kompletně zahojené a budu se moci chlubit finálním výsledkem.”
“Ve čtvrtek udělaná objednávka a v pátek jsem vyzvedla. Za mě super! Líbí se mi na eshopu odpočet hodin, s jakým dopravcem objednat, aby jste druhý den měli. Opravdu moc děkuji za rychlé vyřízení objednávky!”
“Chodím sem pravidelně při dlouhým čekáním mezi přestupy. I když je to dál od autobusového nádraží na Florenci za to jejich CAPPUCCINO to rozhodně stojí, nevím jak to dělají, ale na tomhle místě prostě kouzlí a za mě jedno z nejlepších co jsem kdy kde měla!!!”
“Krásné a příjemné prostředí, přijemný personál. Stojí za to si počkat, krásně to uteče, v čekacím prostoru taky možnost zábavy (kulečník, a ice hockey) určitě budu chodit častěji, a i když bydlíme daleko, budeme jezdit i další roky, tetování krásné naprostá spokojenost, a výborná cena. Jediné co bych chtěla podotknout že folie na tetování nám vydržela ani ne 3 hodiny, a sloupává se už i z tetování:(( Jinak vše na 1❤️”
“Jsem absolutně nadšená a spokojená. Protože jsem se dostala mezi špičku. Kerka je opravdu famózní. Vřele doporučuji a doporučovat budu. Jste skvělí dekuji”
“Skvělý přístup a servis. Jsem neskutečně spokojená a můžu jen doporučit !!!!”