Přehled katalogu
- 250 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 70% S fotografiemi
Nalezeno 250 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 250 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 20,512 recenzí a hodnocení.
“K panu doktorovi Kharashunovi chodím od roku 2021 a jsem naprosto spokojená. Je velmi profesionální, empatický a lidský - díky jeho přístupu jsem překonala strach ze zubaře a návštěva ordinace už není stres. Má dvě ordinace - na Vinohradech(kde jsem byla jen dentalni hygieně) a na Chodově. Obě jsou vkusně zrekonstruované, moderně vybavené a působí velmi příjemně. Personál je velmi milý a vstřícný. Je vidět, že panu doktorovi a jeho týmu na pacientech opravdu záleží! DOPORUČUJI!”
“Moc děkuju paní doktorce Iloně SHYRINSKÉ, je pečlivá, starostlivá, příjemná a po první návštěvě jsem věděla, že jsem v dobrých rukou a že mi pomůže. I sestřička je šikovná a příjemná a obě tvoří skvělý tým. Moc jim děkuji!!!!”
“Chci ohodnotit vysoce profesionální práci a přístup k pacientovi zubní ordinace pana doktora Tomečka při velmi náročném ošetřování mého chrupu. Jednalo se o vytvoření úplné horní zubní náhrady a částečné dolní zubní náhrady. Vždy mi vše předem vysvětlil, jak bude ošetření probíhat. Doporučuji tuto ordinaci.”
“Výměna amalgánových plomb byla nejlepší investice do mého zdraví, které jsem kdy mohla udělat. Díky precizní práci pana Jurčenka navíc po téměř čtyřech letech plomby sedí a co víc, zuby pod plombami jsou zdravé! Měla jsem zkušenost u dvou předešlých zubařů, kteří nevyvrtali kazy dostatečně a tak zuby pod plombami nadále spokojeně hnily... Pan Jurčenko je naprostý profík se svatou trpělivostí a jde vidět, že ho jeho práce baví.”
“Nádherná moderní ordinace a perfektní přístup všech zaměstnanců - recepčních, sestřiček i lékařů. Nikdy jsem u žádného zubaře nebyla takhle nadšená, a to už jsem jich viděla několik. Maximálně doporučuji!”
“Přišel jsem sem za pět minut 12 s rozsáhlou sanací se kterou mi nikdo nechtěl ani neuměl pořádně pomoct a doslova mě tady zachránily život ještě se hojím a tak dále, ale ten přístup vstřícnost rychlost a dokonalá profesionalita bylo něco co si budu pamatovat ještě hodně dlouho.”
“S touto klinikou jsem měl skvělé zkušenosti. Interakce, vztah k pacientovi, vybavení na klinice si zaslouží nejvyšší hodnocení. Děkuji všem, kteří se snažili udělat tuto kliniku takovou, jaká je”
“Pragostoma je prostě skvělá . Úžasný personál. Krásné a moderní prostředí. Můžu jen doporučit!!”
Simply Clean v Praze poskytuje dentální hygienu v moderním a přátelském prostředí. Klienti oceňují profesionální přístup a důraz na pohodlí.
“Beze strachu, pan doktor má všechno zmaknuty. Pravidelně se vracím a nikdy nebyl žádný problém. Jednička na trhu.”
Declin v Praze je jeden z nejlepších, nejpříjemnějších a vůbec nejskvělejších zubních lékařů. Měl jsem možnost ho potkat.
Zubní ordinace v Praze je místo, kam jsem přišel dnes poprvé. Měl jsem subjektivně akutní problém.
DENT MEDICO v Praze je místo, kam chodíme s manželem a dvouletým synem. Dojíždíme z Plzně.
Smile Centrum v Praze je místo, kde mi stres odpadl hned po příchodu na recepci. Ujala se mě velmi energická a milá sestřička.
Smile Centrum v Praze je místo, kde jsem byla na klinice. Musím říct, že jsem velmi spokojená.
“Existují dva druhy zubařů, kvalitní nebo levní. Tihle nejsou levní.”
“Skvělý přístup od recepce až po ordinaci. Zároveň kvalitně odvedená práce. Tady se ústní hygiena fakt nefláká!”
“velmi příjemné prostřední i lidi.”
“S ordinací jsem byla naprosto spokojena. Potřebovala jsem akutně ošetření zubu. Lékař mě poskytl nejenom ošetření ale i rozšířenou konzultaci. Neprodleně jsem se k němu zaregistrovala. Profesionální přístup, příjemné čisté prostředí, vysoká kvalita poskytovaných služeb. Doporučuji.”
“Vystřídala jsem za svůj život asi 15 zubařů a poprvé z někoho cítím, že je opravdu dobrý zubař a rozumí své práci na 100%. Určitě doporučuji.”
“Skutečně celková spokojenost od recepce přes odbornost, vhodné termíny. Děkuji.”
“Najít zubaře v dnešní době, a navíc skvělého zubaře, je skoro nemožné. A já jsem strašně ráda, že se mi to povedlo. Hned po první návštěvě jsem nadšená. Pan doktor je nejenom velice milý a sympatický, ale je vidět, že opravdu léčí zuby, aniž by na tom chtěl vydělávat. U ostatních stomatologů, kterými jsem prošla, jsem měla bohužel úplně jiný pocit. Sestřičky jsou také velice příjemné. Na takové místo je radost chodit :)”
“Velmi profesionální tým a vždy skvělý přístup k pacientům. Moderní vybavení a příjemné prostředí kliniky. Mohu všem doporučit, i těm, kteří mají strach z ošetření u zubaře. Tady vždy bezbolestně a v pohodě!”
“Chtěl(a) bych vyjádřit obrovskou vděčnost panu doktoru Vadimovi a celému personálu kliniky! Od první návštěvy je cítit vysoká úroveň profesionality a péče o pacienty. Doktor Vadim je skutečný mistr svého oboru – pozorný, pečlivý a velmi empatický odborník. Všechny zákroky probíhají maximálně komfortně a jeho vysvětlení pomáhají cítit se klidně a jistě. Také bych rád(a) pochválil(a) přátelský a ochotný personál, který vždy vítá s úsměvem a vytváří příjemnou atmosféru. Moc děkuji za kvalitní péči a starostlivost! Od teď jedině k vám!”
“Dlouho jsem hledala zubní ordinaci, které budu moci s důvěrou svěřit svého syna. Tým této ordinace mě naprosto přesvědčil – přístup paní doktorky i celého personálu byl profesionální, milý a citlivý k dětem. Prostředí je příjemné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Děkujeme za vstupní návštěvu a těšíme se na další kontrolu!”
“Dobrý den! Chtěla bych moc poděkovat, panu Doktoru za profesionální a kvalitní práci, díky Vám mám teď hezký úsměv a nové zuby. Pan doktor je moc milý, příjemný a hlavně je profesionál ve svém oboru. Mockrát DĚKUJI! A moc doporučuji!”
“Byla jsem na vytržení dvou osmiček u pana doktora MDDr. Patrika Mikly a jsem maximálně spokojená. Jedna z nich byla opravdu hluboko, ale zákrok byl i tak šetrný a téměř bez bolesti. Pan doktor je velmi profesionální, klidný a všechno krásně vysvětlil. Rozhodně doporučuji!”
“Nejlepší pan doktor, všechny úkony jsou zcela bezbolestné - několikrát jsem i usla. Příjemná sestřička, příjemné prostředí. Dostala jsem tam i muže, který měl ze zubařů vždycky strach. Největší spokojenost! Děkujeme :-)”
RABAHDENT v Praze je místo, kde je péče naprosto úžasná a profesionální. Byla jsem na odstranění osmiček.
Stomatologie v Praze je místo, kde jsem měl trochu obavy. Ale byl jsem mile překvapen.