Přehled katalogu
- 188 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 72% S fotografiemi
Nalezeno 188 výsledků
Procházejte prodejna vysavačů v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 188 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 299,064 recenzí a hodnocení.
“Skvělá a útulná prodejna, milý a velmi ochotný personál, skvělé ceny, velký výběr kvalitních produktů, parkování se před prodejnou taky najde. Kupoval jsem kosmetiku na čištění autosedaček a naprostá spokojenost. Vůně cherry je naprosto top! Kdo nezná, tak mohu vřele doporučit. Dá se platit hotově i kartou. Díky a určitě se rád zastavím.”
“Skvělý obchod a vstřícný přístup jak osobně tak elektronicky.”
“Spousta věcí skladem, když jsem potřeboval díl, který skladem nebyl, dostal jsem jej i tak velmi rychle. Děkuji za vstřícný přístup se zasláním zásilky a až budu potřebovat v budoucnu něco dalšího, tak rád opět dorazím.”
“Široký sortiment, odborná pomoc. Rád se vrátím.”
“Špičkové nářadí a perfektní personál. Tady slovo ne neříkají.”
“Skvělá komunikace ohledně produktů a se vším vyjdou vstříc. Doporučuji.”
“Nakoupil jsem zde pro mě důležitý vercajk bosch. Super cena...”
“Prodejnu ve Kbelich doporucuji, je zde velmi mily a ochotny personal, tez mne neobycejne prekvapila sl. Barbora, ktera si z predchoziho dne pamatovala mnou hledany vyrobek a dnes mne pri hledani jineho k nemu dovedla. Vyborne! Milan Oubram”
“Velký výběr*****Skvělé ceny a velmi příjemná obsluha********”
“Dobrý den dobrá komunikace a zboží dodáno v naprostém pořádku jak bylo objednáno děkuji obchod doporučuji”
“Široký výběr nástrojů, vždy skvěle poradi. Rád se sem vracím i když je to zde trochu dražší”
“Za me vse super! Velka ochota vsech. Zakoupeny quickjack funguje na jednicku. Prekvapila me stabilita ktery jsem se bal.”
“Tento obchod mám velmi ráda, mají tady velký sortiment zboží od nabíječek po sladkosti až k toaleťáku vše za přijatelné ceny, připomíná mi trochu Pepco, ale prodavačky jsou tady rozhodně milejší.”
“Action je v pohodě. Nemám žádné výtky. Zrovna doplňovali zboží a bylo z čeho vybírat.”
“Firma, která má pozitivni přínos pro lidi. Mysli na jejich zdraví.”
“Malá ale velmi dobře zásobená prodejna strojů DEWALT a Flex a veškerého příslušenství. Rovněž brusírna nástrojů- ostří pily, vrtáky, hoblovací nože. Vždy poradí, dokonale znají nabízené produkty. Jen tak dál.”
“Nemám co dodat od datartu nakupuju furt Příjemná obsluha široký výběr a ceny dostupné”
“Velice dobře a bohatě zásobený obchod, ceny jsou opravdu výjimečné, když máte zákaznickou kartu, rád tu nakupuji a seženete vše co potřebujete vřele doporučuji. I Když personál občas nerozumí moc česky vždycky rád pomůže a je usměvavý..”
“Ten vysavač je zázrak. Jsem s ním moc spokojená. Plní vše co jsem chtěla. Doporučuji hlavně těm co mají koberce.”
“Prodej gastro zařízení a vybavení kuchyni. Příjemné jednání, skvělá domluva.”
“Jsem spokojený, milý personál, zboží v pořádku. V poslední době i zlepšení vzhledu prodejny. Přijdu zas.”
“V prodejně se nabízí opravdu překvapivě široký sortiment v oboru elektro vybavení, spotřebiče velké, spotřebiče malé a také nezbytné pomůcky. ... Pan prodavač pomohl, vyhledal a poradil. Děkuji a doporučuji.”
“Moc hezké jednání s lidmi a tak to má být aby se tam člověk rád vracel.”
“Ráda bych vyjádřila své zvláštní poděkování pokladní u pokladny číslo 7. 29. listopadu moje rodina nakoupila zboží v hodnotě přes 8 000 korun a nemohli přijít na to, jak používat aplikaci „Můj Globus“. Byla jsem nervózní, protože jsem zdržovala frontu. Fronta byla nervózní, protože jsme byli u pokladny a snažili se přijít na to, jak aplikaci používat. Pokladní prokázala vysokou profesionalitu a klid. Během pár minut mi pomohla zjistit, jak aplikaci používat a ušetřit na nákupu značnou částku. Reakce fronty na tuto situaci byly rozdělené. Děkuji těm, kteří byli chápaví a trpěliví. Bohužel nevím, na koho se v takové situaci obrátit o pomoc, a JSEM VELMI VDĚČNÝ paní POKLADNÍ hypermarketu ZA JEJÍ OCHOTU A PROFESIONALISMUS ❤️”
“Výdejní místo e-shopu kombinované s malým krámkem. Nakupuji zde již několik let, zatím jsem vždy narazil na velice ochotnou obsluhu; poradí, nevnucují. Případně i doporučí reklamaci, je-li třeba. Na velikost obchodu je zde překvapivé množství zboží, hlavně značky Fiskars - nářadí je tak možné vyzkoušet, zda padne do ruky. Zaparkovat lze v uličce za krámkem - jen pozor na nezpevněné plochy.”
“Kaufland jsem nikdy neměl moc rád a na Bohdalci to byla tragedie. Do čestlic jsme jezdili většinou do Alberta, ale od té doby, co je tady nový Kaufland, radši jezdíme sem. Hodně prostoru, málo lidí, volné parkování, samo sken. Po zhruba 19 hodině začínají velké slevy na různé pultové zboží. Není to zde labyrint a dá se to hezky projít jedním tahem až k pokladnám.”
“Minutkový pult v restauraci Globus jsme navštívili opakovaně. Jidlo vždy chutná stejně, jen někdy trochu změna s kuchařem. Osobně jsem nadšený se steaku z tuňáka. Pri přání medium tomu tak bylo. I kuřecí steak byl dobrý. K tomu můžete pozorovat vyrobu jidla přímo pred sebou. Nápoje k jidlu za nízké ceny. Spokojenost a jen tak dál. Doporučuji vyzkoušet.”
“Příjemná prezentace ohledně Rainbow. Milý a velmi ochotný personál (tedy zaměstnanci). Pěkné prostory a chutné občerstvení. Samotný produkt - vysavač je bezkonkurenčně nejlepší vysavač na světě!”
“Dne 4.4.,jsem navštívila obchod Sencor v Letňanech,z důvodu výkupu zboží ( v rámci Planeo ),které bylo uveřejněno na stránkách jako obchod,který se výkupem zabývá.Paní v obchodu( blondýnka), mi po mém dotazu sdělila,že oni nic takového nedělají,a to ipřesto,že je to uvedeno na stránkách e-shopu, a že další pobočka je v Hloubětíně. V obchodu v tu chvíli nikdo nebyl,tak jsem si pomyslela,že mě tam odkáže a hotovo. Opak byl ale pravdou.Né jen,že mne z obchodu nevypoklonkovala,aby neměla práci,ale zavolala na pobočku,znovu jsme spolu vyplnily formulář ( a ještě jsme se u toho nasmály )a vše se mnou vyřešila. A aby toho nebylo málo,kolegyně ( černovláska ) mi pak nakonec udělala,ještě kávu. Musím přiznat,že takový přístup jsem opravdu už hodně,ale hodně dlouho neviděla a tak ještě jednou můj obrovský dík.Je skvělé,že existuje obchod,kde se zaměstanci k zákazníku nechovají jak k obtížnému hmyzu,ale jsou to milé prodavačky na svém místě. Pokud budu v budoucnu cokoli potřebovat ze sortimentu obchodu,určitě budu vědět,kam zajít. :)) Děkuji.”