Přehled katalogu
- 183 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 36% S fotografiemi
Nalezeno 183 výsledků
Procházejte pohotovost v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 183 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 27,099 recenzí a hodnocení.
“Super přístup, veselé a vlídné sestřičky. MUDr.Redlichová pečlivá, příjemná, vše vysvětlí a nic nezanedbá. Děkuji!”
“Zdravotnický personál velice profesionální a empatický, paní na recepci příšerná, chová se arogantně, dělá této skvělé nemocnici špatnou reklamu.”
“Hotový zázrak! Přesně to mi problesklo hlavou po návštěvě fyzioterapie u Mgr. Honsové. Postěžoval jsem si na problémy s prstem na ruce. Paní magistra provedla zkušeně jakýsi chvat, kterým uvolnila skřípnutý nerv v krční páteři, a bylo po problému. A když už se tady rozepisuji, tak ještě připojím poděkování MUDr. Čelikovskému, který pomohl mému osmdesátiletému strýci vyřešit problém s karpály. A nemohu ani zapomenout na MUDr. Meitnerovou, která mi ulevila od bolesti ramen. Bylo by skvělé kdyby všechna zdravotnická zařízení nabízela takovou péči a profesionální přístup.”
“Rádi bychom poděkovali paní doktorce Petře Borůvkové za skvělou péči, které se nám během návštěvy dostalo. Je profesionální, empatická a vše trpělivě a srozumitelně vysvětlila. Vyšetření proběhlo v příjemné atmosféře a cítili jsme, že se opravdu zajímá o naše potíže a chce najít co nejlepší řešení. Oceňujeme její odborný přístup i lidskost. Rozhodně doporučujeme všem, kdo hledají pediatra.”
“13. 10. 2025 jsem podstoupila operaci na chirurgii. Chci moc poděkovat celému týmu, který se o mě staral jak na JIP, tak další 2 dny na pokoji. Děkuji anestioložce, která byla se mnou a krásně mě uspala, dále sestričkám, lékařům během jejich služby a hlavně chci poděkovat MUDr. Šnajdaufovi, který mě operoval. Před sálem mi podal ruku, na sále mi vše ještě jednou vysvetlil. Přišel se na mě podívat i na JIP. Už teď vím, že jizvy nebudou po čase vidět. Odvedl perfektní práci s jeho týmem. Děkuji i asistence Sabině Jakčí za telefonické pooperační konzultace na napojení na operatéra. Klobouk dolů. Jsou to lidi jako my všichni, přesto musí zvládnout stát na nohou mnoho hodin, soustředit se a pomoct. Klaním se před vámi a děkuji. Jsem fit. ♥️♥️♥️”
“Přípravek Pyly a Trávy skvěle funguje na alergie. Moc doporučuji veškeré preparáty včetně tohoto. Navíc vše na přírodní bázi. Na e-shopu velmi ochotně poradí.”
“Recenze na lékaře Ladislava Kroftu Ráda bych vyjádřila svou upřímnou vděčnost lékaři Ladislavu Kroftovi, který vedl mé těhotenství od 32. týdne. Je to skutečný profesionál ve svém oboru – a myslím si, že jeho přístup k pacientkám a vysoká odborná úroveň si zaslouží zvláštní uznání. Byla jsem velmi spokojená s jeho péčí, pozorností, klidem, odbornými doporučeními a lidským přístupem. Na každé kontrole jsem se cítila jistě a v bezpečí, protože jsem věděla, že jsem v rukou toho nejlepšího specialisty. Chci upřímně doporučit pana doktora Kroftu všem budoucím maminkám – je to lékař, kterému můžete svěřit to nejcennější. ———————————————————————————- Ráda bych zanechala recenzi na porodní asistentku Ivetu Krajníakovou. Paní Iveta je skutečný profesionál ve svém oboru. Během celého porodu mi byla obrovskou oporou – pomáhala mi, uklidňovala mě, byla neustále po mém boku a díky jejím zkušenostem a klidnému přístupu jsem se cítila v maximálním bezpečí. Její péče byla nejen odborná, ale také lidská, empatická a laskavá. Opravdu jsem cítila, že jí na mně a na mém miminku záleží. Díky ní byl můj porod mnohem krásnější, než jsem si dokázala představit. Pokud chcete ten nejlepší porodní zážitek a péči na nejvyšší úrovni, jednoznačně doporučuji porodní asistentku Ivetu Krajníakovou. Je to ta nejlepší volba.”
“Je určitě lepší když zavoláte dopředu, nic vážného jsem na klinice neřešila, ale byli hodní a díkybohu za kliniky co funguji nonstop. Jen dávejte pozor na to ze když vám to nezvednou pravděpodobně uzavřeli kliniku a řeší vážný případ, tak ať tam nejedete zbytečně, jako já 2x. Na dveřích je pak napsáno zákaz zvonit a tak si ani léky nekoupíte. Takže opravdu si první zavolejte a jsou na vás pak připraveni a jsou milejší když ví o co jde.”
“Pro svůj porod jsem si vybrala nemocnici Hořovice a péči paní porodní asistentky Mgr. Dany Rokové a nemohla jsem udělat lépe. Jelikož jsem byla prvorodička, která nevěděla, co čekat, tak péče a pomoc od porodní asistentky byla pro mě jasná volba. Vybrala jsem si paní porodní asistentku Danu Rokovou a byla to za mě skvělá investice. Péče porodní asistentky začala ještě před porodem, kdy jsme se spolu sešly, dostala jsem velmi užitečné tipy k porodu, co si s sebou vzít/nevzít do porodnice, prošly jsme si spolu porodní sály a pokoje na oddělení šestinedělí. Věděla jsem, že se na ní mohu vždy obrátit s jakýmikoliv dotazy. Díky porodní asistence jsem v den D věděla, že budu mít při porodu s sebou někoho příjemného, kdo bude znát moje porodní přání a zastupovat mě. Danča to vše splnila na jedničku, byla celou dobu přítomná, milá, šířila klidnou náladu, ukázala mi pár úlevových pozic, kdy ale jelikož můj porod byl relativně rychlý, tak jsem je až tolik nevyužila. Co jsem ale využila na maximum byl dárek – hřeben na kontrakce, který mi extrémně pomohl. Návštěva na oddělení šestinedělí a dárek pro miminko už byla taková sladká tečka za skvělou péčí. Moc děkuji za všechno!”
“Jsem v péči "mého kanaďana", jak mu říkám, asi od roku 2019. Pro mne to od počátku bylo setkáni s medicínou tak, jak si jí představuji: pomoc od utrpení a přitom na špičkové úrovni. Už jsem nebyl jen rodným číslem ve výkazu pojišťoven, pacošem, obětí, ale člověkem, který si chodí za "kanaďanem" nejen popovídat o svých starostech a potížích, ale i je konečně vyřešit. Pod tím javorovým listem sedí parta skvělých doktorů, sestřiček a recepčních a tak se mi nikdy nestalo, že bych dlouho čekal, nebo že by na mě byl někdo nevrlý, protože se ráno polil kávou, nebo nesehnal oblíbený časopis v novinovém stánku. Pro mě ten javorový list tak získal nový rozměr, vedle hokeje a javorového sirupu si jej už budu vždy spojovat s tou nejlepší zdravotní péčí, jakou jsem měl moznost v Čechách poznat. Moc Vám ze srdce přeji hodně spokojených klientů.”
“Všechno super. Personál velmi ochotný.”
“Jediný nonstop vjezd do areálu PNB z ulice Čimická, 1/2 h zdarma, dále dle ceníku. Taktéž jediný nonstop vstup pro pěší návštěvníky areálu PNB.”
“Byl jsem zde na operaci, šikovní lékaři, příjemný personál, hezké prostředí.”
“Pouze pro pěší (nevymahatelný vstup brankou povětšinou, sporadicky až nahodile 08-19h) a už vůbec nikoli pro vjezd. Pro vjezd do areálu PNB využijte nonstop vjezdovou vrátnici z ulice Čimická, pro garantovaný nonstop vstup do areálu PNB taktéž, pro pěší vstup lze využít i průchod Hlavní budovou Psychiatrické Nemocnice Bohnice z ulice Ústavní v rozmezí 05,30-21,30h.”
“Perfektní !!! Mudr D.Bauman a sestřičky nejlepší. Navštěvovala bych je i jako zdravá.”
“Skvělá péče a ochotný personál kliniky.”
“Strašně hodná paní doktorka Nováková vždy pomůže”
“Na adrese sídlí víc doktorů, osobně ORL u MuDr. E. Mikešové. Skvělá doktorka super přístup můžu jenom doporučit.”
“Nejlepší klinika ve městě, vysoce profesionální s empatickým přístupem k pacientům. Vždy doporučuji.”