Přehled katalogu
- 226 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 73% S fotografiemi
Nalezeno 226 výsledků
Procházejte pizzerie v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 226 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 170,603 recenzí a hodnocení.
“Restaurace mě naprosto nadchla! Skvělá atmosféra, příjemná obsluha a jídlo, které potěší nejen chuťové buňky, ale i oči. Každý chod byl perfektně dochucený a krásně naservírovaný. Nejlepší desetiprocentní pivo! Určitě se sem ráda vrátím – takové místo se jen tak nevidí!”
“Poklad!! Výborný jídlo, čerstvá pasta, za mě nejlepší pizza v Praze. Vždy milá obsluha. Děkujeme!”
“Super restaurace s výbornou italskou nabídkou. Velmi sympatický pan majitel, který vykouzlil volná místa. Příjemná atmosféra.”
“Pizza výborná, jedině snad těsto gumovější, takže jsem pak nedojídala okraje. Ceny naprosto nevídané. A hlavně hrozně ochotní, přes Wolt jsme chtěli rozpůlit pizzu a udělali to pro nás.”
“Stylová italská restaurace, která působí luxusním dojmem, ceny má adekvátní. Skvělá obsluha, která nabízí pestrou stálou nabídku i aktuální speciality. Jídlo bylo vynikajicí. Prostředí příjemné, klidné s krásným výhledem na Sv. Ludmilu na náměstí Míru. Jednoznačně doporučuji.”
“Poprvé jsme byly v této restauraci a skvělé! Obsluha byla úžasná - Kateřina nám doporučila výbornou pizzu a na závěr jsme si objednaly i tiramisu. Rozhodně se sem někdy vrátíme a doporučím i dál svým známým.”
“Výborná jídla, milá obsluha a příjemné prostředí.”
“Zdravím , občas sem zajdeme s kolegou na oběd a za mě vždy na jedničku. Jídlo dobré , ceny přijatelné a obsluha ochotná - pan majitel je sympaťák , rádi se sem vracíme. Za mě můžu doporučit.”
“Mají opravdu skvělé a výborné jídlo. V restauraci jsem nebyla, ale často objednávám domů a musím říct že za ty ceny je to opravdu vynikající a stojí to každou korunu!”
“Perfektní pizza z denního menu. Připravena během chvilky a chuťově není, co vytknout. Mohu jen doporučit.”
“Byli jsme s manželkou a malým synem. Prostředí je velmi hezké, otevřená kuchyň je sympatická. Obsluha velmi profesionální a příjemná. Možná jen místa k sezení jsou blízko sebe a nejsou nijak vizuálně oddělená, tak to může působit stísněně či neosobně. Pizza byla výborná, jak jsme zvyklí na DaPietro z Plzně. Ceny už jsou trochu vyšší, není to na každodenní oběd. Zážitek ale hezký. Porce jsou akorát.”
“Objednávám si odsud pizzu pravidelně – někdy na rozvoz domů, jindy si ji vyzvednu osobně, a pokaždé naprostá spokojenost. Pizza je vždycky horká, čerstvá a chuťově fakt výborná. Je vidět, že si na tom dávají záležet. Mám už pár oblíbených druhů, ale vlastně jsem ještě nenarazil na žádnou, která by mi nechutnala. Určitě jedna z nejlepších pizzerií široko daleko! PS: Lorik a Michal jsou ti nejlepší pizzaři :)”
“Tak konečně jsem se sem dostal víc než jenom na kávu a jsem velmi spokojený dal jsem si zeleninovou pizzu a nechal jsem si tam přidat cuketu a pan kuchař to velice Šikovně zpracoval nechal jsem si to více propéci a jsem nadmíru spokojený přesně tak jak jsem si to představoval. kousek si beru domů aby mi zbylo místo na tiramisu kteří tady mají taky moc dobrý”
“Bylo to výborně. Pizza a mojito malinový veľmi hodný. Tak že mužů to poradit.”
“Pizza je výborná – šťavnatá a s hodně náplní! Burgery taky skvělé, velké a chutné. Rychlé doručení. Na fotce je moje oblíbená pizza («Palermo»), takovou jsem nikde jinde neviděla. Mají největší výběr!”
“V restauraci možnost sedět jak venku tak uvnitř, obsluha velmi milá, usměvavá, ochotná, nic není problém ani úprava jídla dle zdravotních omezení. Parkoviště i pro hendikepované. Příjemné prostředí, adekvátní ceny, výborné jídlo, čistota a velmi příjemný personál. Moc děkujeme za krásné odpoledne u vás.”
“Dnes jsme byli na obědě a byli jsme maximálně spokojeni. Jídlo bylo velmi chutné, kvalitní a připravené rychle. Obsluha – mladý kluk – byl velmi příjemný a vstřícný. Celkově velká spokojenost, rádi se zase vrátíme.”
“Během výletu na Opatov jsme dostali hlad, takže bylo jasné, že tohle je to správné místo. Nikdy jsem neviděla tolik vánočních dekorací na tak malém prostoru. Neodhadli jsme velikost pizzy a za tu cenu jsme čekali normální porci, takže jsme byli dost překvapení, když dorazila asi dvakrát větší, než jsme si mysleli. Dali jsme se do řeči s pánem v tričku Vlajka (po menší analýze si myslím, že je členem ty kapely), než se trochu až moc rozjel v politice, rozbil skleničku od vína a odešel.”
“Já už snad ani nevím, jak vypadá jejich podnik zevnitř – protože já jsem ten typ člověka, co si tuhle pizzu objednává výhradně domů. A dělám to často. Možná až moc často. Ale když máš v okrajích párečky a vedle toho česnekovou omáčku, tak se z toho nestává jídlo, ale náboženský rituál. Volím vždycky velkou – protože proč si dělat den malým? Ta pizza mi pokaždé dorazí krásně teplá, voňavá a připravená rozmazlit mě jako málo co jiného v životě. A ty okraje... to je jak kdyby tě pizza odměnila za to, že jsi to dojedl až ke konci. Párečky tam čekají jako malý dárek od boha sacharidů. Rozvoz? Vždycky na čas, nikdy mi to nepřijelo zplácnutý nebo studený, a to je u pizzy sakra důležitý. Kurýři jsou v pohodě – milí, rychlí a nikdy mi nezapomenou tu mou posvátnou česnekovou omáčku. (Jo, ta je must-have. Bez ní bych to ani neotevřel.) platím a nelituju jediný koruny.”
“Luxusní a výborná Itálie! Moc doporučuji opravdu to stoji za ochutnaní❤️ mile ráda se zase vrátím!”
“Restauraci jsem v průběhu několika let navštívil mnohokrát, nejvíce však v poslední době, jelikož začali vařit velice chutně. Porce jsou veliké a dlouho čekat nemusíte, a to ani přesto, že atmosféra je velice klidná a to čekání utíká velice rychle. Velice doporučuji hlavně tatarák nebo kulajdu”
“Velmi chutné jídlo, příjemná a teplá atmosféra. Obzvlášť nás potěšila obsluha – Kateřina byla nesmírně milá a pozorná, skvěle se o nás starala. Děkujeme!”
“Super pizza za dobrý peníze, jediné mínus, že jde jen dovoz nebo vyzvednutí, ale to se dá pochopit”
“Dala jsem si novinku- šunkovou se smetanovým základem, bazalkovým pestem a pistáciemi a byla naprosto boží. Všechny chutě se k sobě naprosto hodily. Určitě si ji objednám i příště.”
“Děkujeme Jasmíně za uspořádání nádherné tabule, kuchaři za navrhnutí a doladění na přání úžasného jídla a velmi mile obsluze, která nám byla k dispozici, rádi se vrátíme. Naše očekávání byla překonána. Moc děkujeme celému týmu na Andělu”
“Výborná pizza, kupujeme celkem často, vždy nám chutná, nikdy jsme se nezklamali. Pizza je chutná, šťavnatá, dobře propečená a vždy hotová za cca 20 minut.”
“Pizza byla vybornà, vše bylo včas doručeno.”
“Pizza (na snímku vesuvio s feferonami navíc) je výborná, má moc dobré těsto a je bohatě naložená. Velkou výhodou je rozvoz, který byl opravdu bleskový. Kurýr velmi milý, sympatický, i za to obrovský palec nahoru!”
“Nový majitel..jídlo skvělé..chutné maso,výborná omáčka..kebab je šťavnatý”