Přehled katalogu
- 490 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 83% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 490 výsledků
Procházejte péče o děti v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 490 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 56,138 recenzí a hodnocení.
“Super školka a fantastický rodinný přístup k dětem! Dobré jídlo, výlety a flexibilita. Doporučuji!”
“Chodila jsem s dvouletou dcerou, miminko jsem mohla mít sebou. Dceru to pokaždé bavilo, z razítka na konci měla radost několik dní. Od září je přihlášena mladší dcera.”
“Velmi doporučuji! Paní Zemanová nám na poslední chvíli sehnala skvělou chůvu. Komunikace byla skvělá a oproti ostatním agenturám, které mi v pozdních večerních hodinách již ani nezvedly telefon, jsem byla s jednáním paní Zemanové nadšená a dle slibu mi dokonce ještě tentýž večer zaslala CV dotyčné chůvy, takže jsme měli s manželem opravdu pocit, že je o nás hezky postaráno, děkujeme!”
“Prima prostredi, pekne vybavene ucebny, milí lektoři a spoustu krouzku kam muze clovek prihlasit jeho dite:)”
“Je to školička,který jsme pečlivě vybírali mezi mnoha školičkami. Je to již druhým rokem. Čas ukázal, že se jedná o kvalitní školičkou, při každém příchodu, odchodů je vidět, že dítěte obejmou a políbí , To ukazuje, že lásky mezi dětmi a učitelkou je také skutečná. Děkujeme, že děti milujete a dobře se o ně staráte.”
“Příznivá cena. Základní správu jako například absenci, fotky dětí apod. lze řešit přes aplikaci. Učitelky jsou hodné, mají pro děti spoustu programu a učí děti novým návykům - Pomohly například našemu dítěti zbavit se dudlíku i na spaní, chodit na záchod apod. Líbí se mi i možnost nechat za příplatek dítě déle. Určitě doporučuji.”
“Náš syn chodí do lesní školky už druhým rokem a jsme moc spokojeni. Většina rodičů tu má už druhé dítě a ještě jsem na školku neslyšela špatné slovo. Zahrada i domeček jsou sice hodně prosté, což pro mě byl ze začátku trochu šok, ale naprosto to kompenzují lidé, kteří o děti vlídně pečují, přitom jim ale s respektem umí ukázat, co je správné a špatné a kde jsou hranice. Svačinky a obědy mají děti v řemeslné nebo dokonce bio kvalitě. Syn chodí každý den se školkou do lesa, kde mají různé aktivity, pravidelně chodí také do divadla nebo na koně. Měli jsme obavy ze zimy, ale bylo to nakonec super a malý zvládl venku i -12 stupňů, na ohřátí chodily děti do chatky, kde mají kamna.”
“Dceru jsme do této dětské skupiny přihlásili ještě před jejím oficiálním otevření pobočky na Hájích, takže jsme moc nevěděli co nás čeká, ale již po několika měsících jsme věděli, že to byla ta nejlepší volba. Nikdy by se dcera takto nezlepšila v komunikaci a sociální rovině jako mezi dětmi a tetami v Montýskovi. Po nějakém čase byl dokonce problém jí odpoledne dostat domů a to tam byla poslední do 16:30 a stejně nechtěla domu. Když jsme po roce přecházeli do státní školky, bylo to hodně dojemné a dcera nechtěla opustit dětskou skupinu Montýsek ani za zlaté prasátko. Takže moc děkujeme za vše co pro děti a rodiče děláte a určitě mohu všem rodičům doporučit.”
“Několikrát jsem svou malou dcerku dávala hlídat paní Rádce a vždy jsem s ní byla naprosto spokojená když se malá ušpinila od jídla nebo polila od pití vždy ji převlékla do čisteho malá k ní chodí strašne ráda”
“DDM v Ujezde delaji lidi se srdcem a pro deti. Diky za to.”
“SVP - rodinný model, dítě navštěvuje dál svou školu, je však regulován styk s rodiči (rozvedeni, kteří se nemohou domluvit na jednotné výchovné péči o dítě)”
“Mohu jen chválit, přístup k dětem i domluva na výbornou. Příjemné prostředí i klima ve skupince.”
“Nejlepší školka! Profesionální učitelé a přátelský management!! Můj syn se naučil anglicky hladce a rychle...”
“Rádi bychom poděkovali školce Amálka. Náš syn zde chodil a měli jsme skvělou zkušenost – školka nám umožnila pozvolnou adaptaci a opravdu individuální přístup. Paní učitelky byly vždy milé, trpělivé a pozorné k jeho potřebám, což nám dodalo velký pocit jistoty. Byli jsme maximálně spokojeni a už se nemůžeme dočkat, až k vám bude moci nastoupit i naše dcera. Děkujeme za krásné a bezpečné prostředí, které dětem vytváříte.”
“Skvělé místo pro děti a rodiče. Spousty hraček a vyžití. Skvěle vymyšlené prostory pro všechny věkové kategorie. Příjemná atmosféra na kávu a dortík. Příjemné ceny.”
“Velmi dobrý spotřebitelský servis, musíte tam jít s česky mluvícím člověkem, ale oni o věci hodně vědí a dokážou vám poradit.”
“Dávám 5 hvězdiček, jelikož je koutek opravdu super. Je tam čisto a děti si skvěle vyhrají. Jediné co mně opravdu zarazilo, byla slečna na recepci, která byla jasně nemocná, sotva mluvila. To mi přijde tedy absolutně nepochopitelné a bezohledné, když pracuje s dětmi. Ale je mi jasné, že za to určitě nemohla.”
“Pozor!- tato herna má 2 části! Já teď dávám hodnocení pro tu v prvním patře - tu pro menší děti, kde nejsou žádné paní na hlídání, jedná se o hernu kde si rodiče hlídají své děti sami ale je tam obsluha na baru pro občerstvení. Za mě jedna z nejlepších heren v Praze pro malé děti, lepší už asi jen Panda v OC Stromovka. Spousta vyžití, hračky a aktivity opravdu kvalitní , některé opravdu i rozvíjející a didaktické, ne jen kupa rozbitého plastu jak někde... v létě i venkovní část s bazenkem a trampolínou, fakt za mě super. Musíte si ale dávat pozor na schody do domečku v jedné části, podle mě je fajn že tam jsou děti se na tím učí lozit, ale samozřejmě pro dozorem s vámi! Zbytek herny je bezpečný i bez dozoru myslím. Wc přímo v herně. Všude je koberec. Je tu i kuchyňka můžete si ohřát své jídlo pro dítě. Co se týče obsluhy, zaplatíte při vstupu 179 Kč za dítě (dospělý zdarma na cely pul-den), objednává a platí se na baru, tudíž žádný zázrak od slečen nečekejte ale kvůli tomu tam nejste! Rozhodně ale na mě nikdo nebyl ani protivný nebo tak něco co popisují ostatní,ono asi záleží jak se chová i host sám že!”
“Objednávám si u Slunečnice 3 x ročně vygruntování. Máme obr barák. Dřív jsme měli různé firmy, ale tohle je jiná třída. Sice vyšší cena, ale za ten super výsledek to na 100% stojí. I manželka mi odpustila utrácení za úklid, protože náš barák prostě svítí. Doporučuju všem. Pepa V.”
“Nejlepší agentura pro hlídání dětí v Praze. Velmi profesionálně zvládnuté! Vřele doporučuji”
“Moc jsem si to užil, paní byly velmi milé a vstřícné všemu, co jsem si jen zamyslel. Naprostá spokojenost!!!!!!!!!!!!!!! ”
“Dum patri Salezianskemu hnuti mladeze. V nabidce je pomerne siroka mimoskolnich aktivit pro deti. Kroužky vedou zkušení instruktori kteri dokazou deti zaujmout. Ceny za krouzky jsou primerene a jedna spus o symbolicke castky”
“Děti 2 a 4 roky chodí do herny moc rádi, obzvláště když vidí slečnu Štěpánku, která je vždy moc milá a ochotná. Do herny chodíme díky ní již téměř 3 roky. Děti si zde krásně vyhrajou.”
“Lepší místo pro děti si nedovedu představit. Už sem chodí náš druhý syn a on i starší Moudrohraní milují. Holky, které se o děti starají jsou jedničky. Skvělá, starostlivá a profesionální péče. Angličtina, ochota a skvělá komunikace s rodiči. Péče je opravdu nadstandardní, nejen protože se přizpůsobují potřebám jednotlivých dětí.”
“Na pobyt jezdíme pravidelně, potkáváme se s přáteli, poznáváme nové přátele a vždy se něčemu přiučíme. Program je bohatý, ale nenucený. Průvodkyně jsou vždy milé a jde na nich vidět, že práci s dětmi milují. Na pobytu se mi nejvíc líbí, že v prostředí se stejně laděnými lidmi vzniká pohodová atmosféra.”
“Široký výběr bot, i jiných věcí na trek! Velmi ochotný personál, který se vám bude aktivně věnovat, poradí s výběrem a celkově má velmi profesionální přístup. Sama jsem si boty vybírala skoro 40 minut a pořád jsem nemohla najít ty pravé. Pán z obchodu se mi trpělivě věnoval a pomohl mi vybrat boty, které mi konečně vyhovovali. Dokonce nabízeli i kávu. Skvělá zkušenost!”
“Opět vynikající jídlo! Nyní nově po rekonstrukci, prostory jsou vzdušnější, design luxusnější :)”