Přehled katalogu
- 123 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 123 výsledků
Procházejte motel v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 123 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 53,835 recenzí a hodnocení.
“Skvělý Velmi pěkné, hygienické místo, velmi rozumné, doporučuji ⭐⭐⭐⭐⭐”
“- příjemný hostel - vynikající poměr cena/služby/místo - anglicky mluvící personál - dobře vybavená společná kuchyně - čisté wc, společné prostory i pokoj - v pokoji jen stolek, židličky, malé poličky a věšák, není šatní skříň”
“Příjemný a čistý hotel. Výborná snídaně. Uvítal bych možnost smluvní ceny pro stálé hosty (služební cesty)”
“Levné ubytování, čisté pokoje, skvělý personál, vybavena kuchyňka.”
“Hezké zrekonstruované a v klidném prostředí”
“Měl jsem skvělý pobyt v tomto hostelu! Atmosféra byla teplá a přívětivá a vždy jsem se cítil bezpečně a pohodlně. Pokoje byly čisté a útulné a společné prostory usnadňovaly poznávání nových lidí. Personál byl super přátelský a ochotný, vždy připraven odpovědět na otázky a poskytnout skvělé místní tipy. Ideální místo pro sólo cestovatelky. Určitě bych se vrátil”
“Ubytování bylo čisté, za suprovou cenu asi v nejlepší možné lokalitě. Přibližně 11 minut na hlavní nádraží a 1 minutu na Václavské Náměstí. Komunikace s ubytováním suprová.”
“Děkujeme za příjemné, čisté, vonné úbytko. Plně vybavená kuchyňka pomohla nočnímu hladosovi ohřát jídlo. Také si vážíme, že pejsek byl vitany. Společné prostory (včetně wc a sprch) byly čisté, jako by je někdo chodil umývat hned po každém návštěvníkovi, personal velmi milý, vstřícný, cítili jsme se jako doma. Výborně i pro rodiny, když areal je oplocený, a jsou zde i zvířátka, které jsme my dal nestihli podívat. Zastavili jsme se aspoň v restice (11-18 hod. ověřeně), kde podávají denně menu, pití, dezerty, snacky, domácí produkty. Jděte je určitě podpořit Je zde i malý obchůdek, ten jsme nestihli, když jsme byli vytaženi a chodili tu jen prospat. (Přes cestu je i běžný obchod s potravinami a delší otevírací dobou). Parkování zdarma vedle arealu. Prostředí krásné, tiše, jako na vesnici, člověk nemá pocit, že je v Praze. Určitě Vás opět rádi navštívíme. ❤️”
“2 noci tady strávený a pohodička. Nemám na co si stěžovat”
“Za pár let se nic nezměnilo,jídlo dobré,obsluha ještě lepší.”
“Moderní ubytovna, slušní spolubydlící, pokoje čisté, cenově dostupné.”
“Vynikající hostel, vše je velmi pohodlné a pohodlné!”
“Uplnej hotel Hilton ❤️❤️❤️ Famózní služby luxusní apartmány Jako v ráji.”
“Skromné pokoje (žádná skříň ani lednička),ale hezké.Recepce OK, snídaně výborné.”
“Byl jsem velice příjemně překvapen. Pokoj po rekonstrukci, čistý, voňavý, vymalovaný, dobré postele a matrace, jsem velice spokojený, pokud někdy pojedu zase do prahy, budu znovu nocovat zde. Děkuji za pobyt. Check in 20:30, odjezd druhý den 10:00.”
“Hledal jsem místo pro rychlou pracovní cestu a narazil na tento hostel. Perfektní lokace v centru Prahy, vše na dosah ruky. Pohodlny pokoj s rychlým internetem, což ocení každý, kdo potřebuje být online. Ideální.”
“Po přečtení recenzí jsem byl trochu skeptický. Byl jsem ale mile překvapen. Pokoje byly čisté, voňavé. Skvělá lokace a parkoviště pro auta.”
“Rád bych reagoval na některé recenze, které podle nás nejsou objektivní a slouží k očernění naší ubytovny. Co se týče obav ohledně hygieny – na naší ubytovně neexistují podmínky pro výskyt švábů. Pokud jde o štěnice, bohužel, ty se mohou vyskytnout na jakékoli ubytovně, ale my podnikáme ihned kroky k jejich odstranění. Například v jedné recenzi nám bylo napsáno, že jsme neinformovali o případném výskytu štěnic. udělali si u nás rezervaci, kolem 15h se přijeli ubytovat a poté šly spát, večer kolem 23h zazvonily že tam mají štěnice a že chtějí ihned vrátit peníze (poté jsem se dozvěděl že k nám přijeli z ubytovny kde měli štěnice a ty k nám dotáhli) na úkor toho jim bylo ukončeno ubytování a pokračovali na další ubytovnu roznášet štěnice dál. a pokud jde o sociální zařízení tak je to všude stejné, jsou společné a pokud se lidi neumí chovat a uklízet po sobě tak to tak i vypadá (úklid je zde každý den od PO-PÁ)”
“Koleje mají svůj půvab. Kdysi jsem tu v pravěku přespával načerno. To ale byl jiný režim, jiná doba... bylo to dávno, pouze Strahov se jaksi nezměnil: neustálý hluk, oslepující zářivky, co nejdou vypnout, vytlučené skříňky, havárie vody, vypadávajįcí internet každých pět minut (ten pravda v pravěku nebyl)... Prostě člověk musí mít velmi silnou dávku nostalgie za starými časy, aby to neviděl a neslyšel. Přesto jsem byl v zásadě spokojen a nebudu zde psát že ne. Vlastně by mne zklamalo, kdyby na pokoji nebylo vohulenè topení, že se nedalo dýchat, vadilo by mi, kdybych neslyšel to neustále bouchání dveří,.klepání, výkřiky na chodbě... No, a.ldyby nebyla ta havárie vody, nebyl by to Srtahov. Kdyby si tu ale nesvítilo ani světlo, ale to už je hodně hodně dávno. "Více světla!" volali v tom roce studenti právě na těchto kolejích. Přál jsem si v te době žít. Bylo to v roce 1967. Nepovedlo se. A tak tyhle koleje, kdyby to byl Alcron... by nebyly prostě tím,, čím jsou. Díky Bohu a SÚZ zvláště. Ach, ty děžurnyje v budníku u vstupu! Tohle prostě nevymyslíš, to se musí zažít! Jako bonus byla ráno kontrola měření topení (délky a šířky?). Za tohle bych si chtěl dodatečně připlatit! Bylo to prostě skvělé! Jako když se lidé ubytovávají ve vězení, kde kdysi zadržovali v Bartolomějské Václava Havla! Strahov je ale Strahov!”
“My jsme byli naprosto spokojený. Klid, čisto a ochotný milý personál. Skoro mi přišlo že tu bydlíme sami, ale opak byl pravdou”
“Díky umístění tohoto hostelu vyniká. Blízko centra města a tramvaj je jen 2 ulice s krásnou přírodou obklopující místo. Cena je rozumná, dostanete to, co vidíte na obrázcích.”
“Velmi přátelské přivítání! Vše bylo za tu cenu opravdu dobré a byli jsme naprosto spokojeni. Personál recepce byl fantastický! Nikde jinde v Praze se nám tak vřelého přivítání nedostalo!”
“Jedna z nej ubytoven v Praze. Přívětivý personál, klid, denní úklid, v objektu hospůdka s dobrým pivkem, vodkou, rumem i s jinými tekutými pochutinami. Na pohodu.”
“Hledali jsem místo pro ubytování našich zaměstnanců na několik měsíců. Všechny naše požadavky vyřešili obratem, skvělá komunikace a také cena za ubytování. Všichni ubytovaní byli spokojeni. Děkujeme”
“Už při příchodu mě přivítal vstřícný a profesionální personál který se mi snažil vyjít maximálně vstříc. Pokoj byl čistý útulný a dobře vybavený. Restaurace v hotelu nabízí vynikající jídla která bych doporučila kazdemu. Celkově jsem byla naprosto spokojená a ráda se sem vrátím.”