Přehled katalogu
- 77 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 74% S fotografiemi
Nalezeno 77 výsledků
Procházejte mexická restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 77 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 112,885 recenzí a hodnocení.
“La comida muy bonita; ¡Muchas gracias! Voňavé jídlo plné chuti a čerstvosti. Vracíme se sem každý týden a pokaždé, když vezmeme někoho dalšího, tak si to tu zamiluje ♥️. Bistro jsme objevili před pár týdny náhodou při procházce a šli jsme dovnitř kvůli vůni, hladu a taky, že jsme se vešli s kočárkem. Interiér je čistý, světlý a je tu pár míst k sezení. Menu vám ochotná a milá obsluha klidně představí (vypozorovala jsem 3 jazyky: španělština, angličtina a dokonce čeština vůbec není problém) a můžete si vybrat i ze tří stupňů pálivosti. Lze zvolit variantu bez masa. Karty berou. Rozvoz je také možný, fungují na více platformách. Jídlo připravují před vámi z čerstvých surovin v čisté kuchyni. Poté, pokud sedíte a nečekáte na jídlo s sebou, vám jej donesou k místu na čistém nádobí. Vždy jsme byli maximálně spokojení nejen s vynikající chutí jídla, po kterém chuťové pohárky tančí radostí, ale i s atmosférou. Rádi se vracíme. Poprvé jsme se úplně rozplývali blahem a to nás neopouští, je to naše oblíbené místo.”
“Sympaticke misto. Predtim meli myslim mensi provozovnu na Lipanske. Ted maji normalni restauraci se sezenim. Dobre tacos. Bernard na cepu uplne v pohode. Fajn majitel.”
“Skvělá pizza bez čekání a za velice rozumné ceny”
“Již druhá návštěva a opět perfektní! Měla jsem to štěstí, že jsem zase narazila na Natálii :) tak zlatá žena! Příjemná, nápomocná, usměvavá - kvůli ni a tedy i výbornému jídlu, se opět ukážu. Moc díky!!”
“Moje oblíbená restaurace. Má spoustu chyb, ale taky kouzlo, které všechny chyby zahladí. Skoro všechny. Burrito z poledního menu je hodně lowcost...”
“Výborné jídlo, skvělá obsluha v podání Stevena a příjemné prostředí. Určitě stojí za návštěvu.”
“Výborné a vymazlené jídlo. Skvělé Margarity. Seděli jsme na baru, koncert Španělů, co vyrábí drinky je úžasný. Chce to rezervaci, bývá plno. Vemte si kartičku, za pár Margarit dostanete další na účet podniku. Opravdu doporučuji.”
“Absolutně úžasná restaurace. Obsluha skvělá a hlavně ochotná. jídlo nepopsatelně lahodné. Neskutečný zážitek, děkujeme”
“I na malé porce jsem se dost najedl. Výborné trhané maso a přílohy. Servis byl výborný, i když bylo celkem plno tak jídlo bylo do 20 min na stole. Servírka Tereza byla hodná :-P”
“Krasna moderni restaurace, ve ktere pres jeji modernost nechybi utulnost, pohodlne sezeni, prostor, ale nejste tam utopeni ve prazdnote. Neni to ani moc, ani malo, tak akorat. Kdo to navrhoval, je borec. K tomu prijemna obsluha, vyborne pivo a dobre jidlo.”
“Vyzkoušeno několikrát a vždy stejný a 100% výsledek. Ze všech mexických restaurací je tato opravdu autentická co se jídla týče. Určitě doporučuji předkrm Nachos se sýrem, fazolemi, chilli a smetanou. Ideálně pro 2 - 3 osoby. Pro jednoho je to spíše hlavní chod. Dnes pracovní večeře od 17:30. Nejlepší čas, pokud chcete jíst a komunikovat v klidu. Jinak pochopitelně velmi vytížená restaurace. Doporučuji funkční rezervaci přímo na Google mapay. Funguje na 100% Servis příjemný a především nováčkům umí dobře poradit. Pivo točené jen jeden druh, jinak lahve. Ale tato restaurace není o pivě. Velký výběr míchaných nápojů, tequily a rumu uspokojí i náročné. Naše pracovní návštěva si vybrala mexickou, kterou mají rádi a byli velmi překvapeni. Doporučuji!”
“Velice příjemné místo s dobrým jídlem a zajímavou nabídkou piv”
“Tradiční mexická kuchyně, prostředí super, jídlo super a obsluha taky. Zde, jste v Mexiku:-),, Oproti jiným ,,mexickým restauracím,, ktere nemaji skroro nic s Mexikem a necháte, tam bambilion. Zde, se kvalitně najíte, za příjemnou cenu.”
“Velmi příjemná obsluha, chutné jídlo, polední menu za dobré ceny.”
“Nádherná restaurace s vynikajícím jídlem, obsluhou i atmosférou. Už při vstupu na vás dýchne mexická atmosféra a přívětivá atmosféra, umocněná hudbou z reproduktorů. Ceny odpovídají kvalitě, nápoje jsou skvělé. Toto místo rozhodně stojí za návštěvu, nenechte si jej ujít. Ovšem jedno velké pozor - platby pouze v hotovosti!”
“Moc příjemné prostředí a velice fajn obsluha, která je fakt super. Jsou milí a moc příjemní. Doporučuji všem a určitě se sem budu vracet”
“skvělá hudba, přívětivá obsluha (ema a martin velmi příjemní) a jídlo nejen zasytí, ale i chutná. Ráda se tu objevím znovu!! ”
“Byli jsme tu na oběd ve všední den. Určitě doporučuji udělat si rezervaci. Servis byl na jedničku, obsluha byla milá, rychlá, nemuseli jsme na nic dlouze čekat. Pizza i hovězí steak byl výborný. Prostředí útulné, v létě zajdeme určitě na čepovanou Plzeň na zahrádku. Parkoviště je malé, ale dá se parkovat v přilehlých ulicích.”
“Manifesto navštěvuji pravidelně, má to tu příjemnou a specifickou atmosféru. Je zde spoustu různých stánků jak s jídlem, tak s pitím. Myslím že si zde vybere opravdu každý”
“Příjemná restaurace.Přišli jsme náhodou, bez rezervace. Moc se nám tam líbilo.”
“Včera jsme zde byli s mamkou a přítelem na večeři. Nevěděla jsem, zda je nutné rezervovat stůl, ale nakonec jsem ráda, že jsem tak učinila, protože restaurace není tak velká a byla úplně plná. Obsluha ovládá perfektně angličtinu, ale mamka se domluvila bez větších obtíží i česky. Doufala jsem, že ochutnám pravou výbornou mexickou kuchyni a rozhodně jsem nebyla zklamaná! Všem nám moc chutnalo- drinky (obzvlášť lemon margarita), nachosky (ty byly nejlepší, jsou domácí, jak jsme později zjistili), pak už jsem zapomněla názvy jídel co jsme si dali dál, ale nešlápli jsme vedle. Raději se ale zeptejte obsluhy na ostrost jídla… Porce jsou velké. OBSLUHA-10/10 ZAŘÍZENÍ- 8/10 JÍDLO- 10/10 CENY- 7/10”
“Byl jsem tu tento rok na obědě více než 20x a jídlo bylo vždy výborné, obsluha milá a čekání na jídlo krátké. Chybí mi jen čepovaná kofola nebo birell pomelo grep (mají jen plech).”
“Rozhodně doporučuji!!! Nejlepší mexická restaurace v jaké jsem zatím byla. Co se týče porcí,ty byly opravdu gigantické. Naprosto úžasné a člověk se opravdu krásně a hodně nají. Co se týče chuti,ta byla VÝTEČNÁ. Opravdu nemůžu vytknout jedinou věc. Na fotce burrito,které bylo výborné a obrovské. Také jalapeňos plněné papričky. Geniální chuť a pálivost též skvělá. Tolik omáček jsem nikdy neokusila (jsou automaticky u jídla) a všechny byly vynikající!! Rozhodně doporučuji a nemůžu se dočkat až se v Klubu Varta opět tak dobře najím.”
“Pizza je výborná – šťavnatá a s hodně náplní! Burgery taky skvělé, velké a chutné. Rychlé doručení. Na fotce je moje oblíbená pizza («Palermo»), takovou jsem nikde jinde neviděla. Mají největší výběr!”
“La Partona je skvělá mexická restaurace, která rozhodně stojí za návštěvu... Jídlo bylo naprosto perfektní, krásně dochucené, bylo vidět, že kuchaři opravdu vědí, co dělají. Atmosféra je příjemná a uvolněná, ideální jak na oběd s přáteli, tak na večerní posezení u margarity. Obsluha byla milá a pozorná, ale nevtíravá. Celkově skvělý zážitek – autentické mexické chutě, fajn prostředí a dobrá nálada zaručena. Určitě se sem ráda vrátím.”
“Mňam! Přišli jsme sem hladový, ale ne s velkým očekávání. To nebylo vysoko z toho důvodu, že se jedná o restauraci v obchodním centru, ovšem bylo to velmi predčeno. Za stejnou, ne-li menší, cenu jako v Mekáči, jsme dostali luxusně vypadající i chutnající burger (Bacon burger a Boss burger). Atmosféra zde byla také velmi příjemná. Nemám žádnou výtku. 5/5”
“Jakub a Kamila skvělá obsluha. Vstřícný a příjemný. I když jsem volal půl hodiny, před zavíračkou, tak byli příjemný.”
“Burger chuťově výborný, i když bylo maso trošku víc propečené než možná mělo být, domácí hranolky. Obsluha milá a místo útulné.”
“Úžasné situovaná burrito restaurace na Jiřího z Poděbrad, kde si můžete vybrat z velkého výběru jídel od speedy burrita po největší kick ***. Maso je kvalitní a dobře propečené, zelenina čerstvá a omáčky top kvalita. Obsluha je příjemná a ochotna případně nabídnout radu ohledně výběru a držení dobré atmosféry díky top výběru hudby- Milanovi bych dal hvězdičku!”
“Příjemná atmosféra, milá a rychlá obsluha.To vše doplněno výbornou kuchyní a dobrým pivem.Chodine s manželkou rádi do této restaurace cca jednou za 14 dní na večeři, jídelní lístek se občas obměňuje ale vždy oceníme kvalitní a profesionálně připravená jidla.Mohu všem jen doporučit.”