Přehled katalogu
- 336 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 74% S fotografiemi
Nalezeno 336 výsledků
Procházejte manikúra & pedikúra v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 336 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 30,197 recenzí a hodnocení.
“Aďka je skincare expert, který dělá svou práci srdcem — a zároveň říká věci na rovinu i když to pleť slyšet nechce :). Nepřikrášluje pravdu (to nechá na make-upu ;).Neschovává se za prázdné lichotky, ale otevřeně řekne, co pleti prospívá a co ne. Možná to nemusí vyhovovat každé ženě, ale právě v tom je její obrovská síla a profesionalita. Díky tomu mám k ní stoprocentní důvěru. Je precizní, upřímná a neskutečně šikovná. A hlavně – vždy odcházím s pocitem, že jsem v nejlepších rukách.Pokud chcete vypadat líp než vaše selfie, běžte k ní.Celý salon má skvělou atmosféru — takovou, že si tam chcete hned zabookovat další termín.”
“Velmi příjemné místo pro relaxaci a odpočinek. Paní masérka velmi milá a ochotná. Vytváří prostředí, tak jak to má být - oázu klidu.”
“Nechodím často ke kadeřnici, ale letos po 2 stříháních u Marušky budu její pravidelná zákaznice. Je tak šikovná a při práci něžná a milá a ze střihu jsem naprosto nadšená. Děkuju!”
“Navštívila jsem salon krásy Posh na Arbesově náměstí 5 a byla jsem nadšená! Absolvovala jsem manikúru a pedikúru ve 4 rukou a služba byla opravdu perfektní — rychlá, pečlivá a velmi profesionální. Místo je krásné, čisté a má příjemnou atmosféru. Manikérky pracují precizně, skvěle sladěné a celý čas jsem se cítila maximálně pohodlně. Výsledkem jsou nádherné nehty na rukou i nohou. Rozhodně doporučuji salon Posh Arbesovo náměstí všem, kdo hledají kvalitní péči, krásné prostředí a dokonale provedenou manikúru i pedikúru. Ráda se vrátím znovu!”
“rad se pridam k chvale Kateriny, od komunikace pres samotny vykon po styling naprosta spicka. rad se vratim.”
Sky Nails v Praze je místo, kde děkuji za perfektní práci. Jsem moc spokojená.
Good Today v Praze je místo, kde je Tony skvělý barber. Stříhá rychle a kvalitně za super cenu.
Nail House Letná v Praze je místo, které jsem navštívila. Musím říct, že jsem byla naprosto nadšená. Práce byla úžasná a precizní.
David nails v Praze je místo, kde jsem z nehtů nadšená. Personál je příjemný a vstřícný.
Tento nehtový salon v Praze je jednoznačně nejlepší. Všichni mistři jsou zde profesionálové s bohatými zkušenostmi a každá jejich práce je prováděna s maximální precizností.
La Rosé Nails & Beauty v Praze je naprosto nádherný beauty salón. Myslím si, že hezčí bych těžko v této lokalitě hledala.
Yvana Studio je místo, které mohu jen doporučit. Udělali mi tu přesně takové nehty, jaké jsem si přála.
NailBar v Praze je místo, kde jsem dnes měla luxusní nehty od Tanyi. Minule od Mashy.
Salon Sněžka v Praze je místo, kam chodím k paní/slečně na gelovou manikúru. Jsem s jejími službami neskutečně moc spokojená.
MANITANI v Praze je místo, kam k Táně chodím už delší dobu. Nemám co vytknout.
NG Pedikúra v Praze je místo, kde jsem byla 2x. Vždy jsem byla velmi spokojená. Paní Natálie je velmi šikovná a precizní.
NBar v Praze je nejlepší nehtové studio. Oceňuji zde vysokou profesionalitu a krásnou manikúru. Slečna Daria je moc šikovná.
Salon JULY v Praze je místo, kde jsem dnes byla poprvé. Paní je moc šikovná a jsem opravdu spokojená.
Salon Silver & Beauty v Praze je místo, které vřele doporučuji. Paní Zumrud je fantastická.
Cloud Beauty Studio v Praze je místo, kde jsou nehty nádherné. S nehtařkou jsem byla velmi spokojená.
Ambiance Nail Studio v Praze je místo, kde jsou nehty nejlepší a nejvíce precizní. Holky jsou zde opravdu šikovné.
Lunas Beauty Studio v Praze je místo, kam jsem přišla poprvé. Šla jsem náhodou okolo a měli zrovna volno i bez objednání.
“Byla jsem na masáži u pana Roberta. Mám velký problém že zády a po první návštěvě, velmi mile překvapená. Skvělý přístup a cena.”
“Byla jsem moc spokojená s kadeřnicí Oxanou, která si prohlédla fotku střihu a barvy jaké si představuji. Pak mi vysvětlila, jak bude postupovat. Při barvení se starala jestli jsem v pořádku a nabídla další kávu a vodu. Výsledek byl ještě lepší, než jsem očekávala. Před odchodem jsem dostala ještě rady jak se mám o vlasy starat. Jsem moc spokojená . Ještě chci pochválit zaměstnance na recepci. Jsou milé, ochotné, pověsí kabát, nabídnou kávu a vodu.”
“Nejlepší a nejmilejší kosmetička. Vždy vyjde vstříc. Doporučuji všemi deseti!”
“Naprosto perfektní služby. Hezké prostředí a velmi příjemná atmosféra. Můžu jen doporučit.”
“Nejlepší kosmetické studio, co jsem kdy zažila. Super domluva, příjemné prostředí, profesionální a osobní přístup..opravdu skvělé.”
“Využívám služeb pedikérky a můžu doporučit na 200%!”
“Chodím k oběma slečnám - na úpravu účesu i kosmetiku a jsem velmi s jejich péčí spokojená. Vřele doporučuji.”
“Velice milý a profesionální přístup, na vše se zeptají (styl, barva, tvar nehtu, inspirace) a ptají se i průběžně, zda je vše v pořádku. ☺️”