Přehled katalogu
- 66 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 79% S fotografiemi
Nalezeno 66 výsledků
Procházejte lounge bar v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 66 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 47,480 recenzí a hodnocení.
“Včerejší zážitek naprosto perfektní❤️ drinky úžasné, jídlo taky a k tomu úplně skvělá obsluha! Mladý kluk Roman, který se o nás celý večer staral, byl velmi šikovný, milý a pozorný. Moc jsme si to užili. Děkujeme.”
“Jídlo i obsluha skvělé, atmosféra perfektní můžeme jen opravdu ze srdce doporučit. Velká pochvala do kuchyně. Už teď se těšíme na příští návštěvu.”
“Vyborna dymka i čaje v příjemném posezení kde je ticho a dá se vést i nějaká konverzace na rozdíl od různých barů. K dispozice také rumy, nějaké piva z menších pivovaru (lahve).”
“Maximální spokojenost jak s kvalitou vodní dýmky, tak s chutí a vizuálním vzhledem drinků. Když k tomu přidám milý a sympatický personál, musím jedině doporučit!”
“Přijel jsem sem s myšlenkou, že si jen dám kafe. Klid, voda, dřevo, příroda — všechno působilo podezřele idylicky. Až moc. Vzduch voněl po grilovaném mase a čerstvě pražených fazolích, ale za tím úsměvem číšníka jsem tušil něco víc. Usadil jsem se. Můj pohled přitáhla terasa s výhledem na hladinu, kde se světlo lámalo jako ve scéně z filmu. Hudba byla přesně tak akorát — a to je vždycky první past. Jen pár minut poté přistála přede mnou burgerová hora, tak šťavnatá, že jsem měl pocit, že právě začíná hlavní děj. Křupnutí hranolku? Napětí by se dalo krájet. Každé sousto mě táhlo hlouběji do příběhu — barbecue omáčka s kouřovým zážitkem, maso, které se rozpadalo pod tlakem vidličky, a coleslaw tak vyvážený, že by ho podepsal i Hitchcock. A když jsem si myslel, že to všechno skončí dezertem… přišla čokoládová pěna. Tichá, nenápadná, ale smrtelně dobrá”
“Nejlepší Bar a nejlepší hudby Jsem měl koktejl mojito a byl velmi dobrý Na prosto Doporučuji”
“Jeden z nejlepších baru v Praze který je vidět že udělaný s láskou. Obsluha 10/10 , vodní dýmka byla taky dobra , velký výběr přichutí. Letní terasa - super dobry nápad, drink, dýmka a sluníčko jediné co potrebuju v létě.”
“Edit: Mají zavřeno, vypadá to že navždy, instagram smazaný. Je to náš oblíbený bar.”
“Skvělé místo , milý personál , výborné jídlo a drinky . Moc doporučují k navštívení . Barman Dmytro moc sympatický )”
“Super obsluha, vynikající Strawberry Daquiri a vodní dýmka”
“Pokaždé jsem byla spokojená. Skvělá obsluha, výborné sortiment. O interiéru ani nemluvě.”
“Tento bar musíte okamžitě navštívit protože tu je nejlepší blonďatá obsluha jménem" Ivča "která vás obuje do alkoholových pantofliiiii klidně až do úplného konce či začátku dne”
“Absolutně bezkonkurenční, recenze moc nepíšu ale tohle je fakt bezva, obsluha, atmosféra, a přístup, za mě určitě lepší než arkády.. jestli si uděláte výlet určitě doporučuji popcorn a malinovou domácí limonádu. Poskytnou sluchátka, a do konce i deku, Angllictina i čeština se dá nastavit na sluchátkách, fakt super! Doporučuju!”
“Profesionální přístup, nejlepší místo na Náplavce kam se vždy rádi vracíme. Doporučuji !”
“Zajímavý nový bar s úžasným výhledem na Prahu. Přívětivá obsluha, a velmy dobře jídlo - mini hamnburger.”
“Za mě naprostá spokojenost. Pořádali jsme mezinárodní konferenci, rezervovali jsme si stoly na večeři, cca 22 osob. S majitelkou předem domluva v pořádku, jídlo vynikající. Takhle jsem si to přesně představoval. Děkuji a jen tak dál”
“Cestuji pravidelně a pravidelně od otevření navštěvují před odjezdem čekárnu Regiojetu. Neuvěřitelný komfort. Vynikající káva na všechny způsoby, čaje a za nás top zmrzka s posypkami a polevou. I přesto, že je občas plno personálně myslím opravdu snaží, běhá,čistí,doplňuje.záchody čisté,voňavé. I letiště by si mohlo brát příklad :) za nás spokojenost.”
“Všechnym doporučim ten to šiša bar a karaoke klub Delux.. Všechno je tady na jedničku s plusem..”
“Cestuji často railjetem do Vídně nebo do Brna a služeb čekárny rád využívám. Rozhodně tu neočekávám služby typu Starbucks aj., ale kávu a vodu si občas dám. Je tu klid, místo jsem nikdy nezažil přeplněné.”
“Dobré skrytý klenot v srdci Florentina. Jednoduché menu z 2 předkrmů, 4 hlavních jídel a 2 dezertů. Vše úplně super čerstvé. Široký výběr francouzských i českých vín. All 5 stars!!!!”
“Výborné drinky, příjemná atmosféra. K dispozici venkovani zahrádka případně spodní patro s klimatizací a místem pro relax”
“Během mého pobytu v Praze jsem si toto místo opravdu užil. Snídaně byla vždy čerstvá a chutná a večeře byla ještě lepší. Personál byl přátelský, pozorný a pokaždé jsem se cítil vítán. Atmosféra byla útulná, čistá a ideální pro relaxaci po dlouhém dni. Opravdu oceňuji jejich služby a určitě bych je znovu navštívil. Vřele doporučujeme!”
“Děkujeme za příjemnou návštěvu vaší kavárny s milou a rychlou obsluhou.Výborně napěněné kafíčko a dortíky též skvělé.Jen tak dále.Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.”
“Skvělé místo, velmi majestátní.”
“Hledala jsem vaši restauraci na mapě, abych napsala, že kuchař má zlaté ruce! Objednávám si u vás online už asi pošesté, vždycky bylo všechno moc chutné, přijelo to horké a porce jsou velké! Nemám ráda holubky a boršč kvůli vařenému zelí, ale ty vaše si ráda objednávám a budu objednávat dál! Už jsem vyzkoušela skoro všechna jídla. Ceny jsou přijatelné a se slevami je to dvojnásobně příjemné. Vaši rozvážku už doporučuji i v práci klientům :)) Ještě jednou děkuji kuchaři!”
“Znovu otevřená loď na náplavce s novým majitelem směrem na Vyšehrad, v blízkosti tramvaje Výtoň. Poseděli jsme s výhledem na Pražský hrad, dali jsme si výborný Hugo a mohu jenom doporučit.”
“Top podnik… top dj,s…. Super atmosfera a dobry vibe… doporučuju….”
“Nejlepší dýmky v Praze, super nabídka čajů a drinků, jen je tu celkem zima v zimním období”
“Cloud room doporučuji všem, kdo si chtějí užít pohodový večer s přáteli v příjemném baru s fajn atmosférou a milou obsluhou. Za zmínku stojí jejich skvělé a originální drinky. Určitě se sem zase vrátím!”
“Nejpohodlnější postup jak projít letišťním odbavením. Svěřte se do rukou týmu v "salónku" a mate vystaráno s odletem i přiletem. Jen na těch řízečkách u občerstvení by se mělo zapracovat, ať nejsou tak suchý. Jinak palec nahoru.”