Přehled katalogu
- 1,784 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 1784 výsledků
Procházejte lékař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,784 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 115,578 recenzí a hodnocení.
“Malvínu můžeme jen doporučit, jsme zde velmi spokojeni a náš syn také.”
“Velmi ochotný personál co se vám nebojí poradit.”
“Dobrý den,již několik let chodím k P.doktorce Chalupecké,výborný přístup,krásné výsledky,vždy perfektně poradi co si mám dat,za super penízky,není to jak jinde,že Vám udělají vše,jen aby jste zaplatila co nejvíce.Mohu jen doporučit,za mě TOP lékařka.Jeste jednou děkuji.Alice Kolocova”
“Děkuji celému týmu UPSL za lidský přístup a cílenou pomoc mému synovi při návratu k aktivnímu sportu po vážném úrazu kolene. Máte můj obdiv a vážím si vaší práce. Lukáši, konkrétně Vám patří díky největší a ať se daří.”
“Velmi příjemné prostředí, strašně hodně paní učitelky”
“Velmi ochotný personál, dobrá lokalita.”
Zubní ordinace v Praze je místo, kde je paní doktorka vždy na jedničku. Absolutně bez bolesti.
“Skvělý pan doktor a úžasná sestra.Jsem ráda ,že jsem pacientem této ordinace:)”
“Hlavní je, že jsou tam děti spokojeny ☺️”
“Paní doktorka mi byla sympatická, vyšetření v pořádku, protože jsem na vyšetření spěchala, nabídla mi dobrý termín a vyšla mi vstříc. Doporučuji.”
“Syn chodil do Honzika od 1.5 roku do 3 let. Chodil tam bezproblemove, tety mel rad a nasel si kamarady. Vzdycky pri vyzvedavani bylo jasne, ze ho to tam bavilo. Naucil se spoustu veci. A my rodice hodne ocenujeme rychlou a vstricnou komunikaci s tetama - pres whatsapp nas ujistily, ze i po dramatickem ranu je v pohode a hraje si a vzdy s namy pracovaly na vyreseni jakehokoliv problemu. Moc dekujeme.”
“Děkujeme, že nám v rámci aktuální situace zasíláte informace pro lepší orientaci.”
“Školka na nás působí velmi pozitivně. Prostředí je útulné, paní učitelky jsou pozorné a vstřícné a program pro děti je pestrý a rozvíjející. Dítě sem chodí s radostí, cítí se v bezpečí a má potřebnou péči. Jsme velmi spokojeni a můžeme tuto školku s klidným srdcem doporučit i dalším rodičům.”
“Jsme moc spokojeni. Děkujeme za Vaši starost!”
“Vysoce profesionální a "lidský" přístup k pacientovi. Služby Medical JT mohu jedině doporučit.”
“Velmi prijemny, mily profesionalni přistup behem komunikace s operatorkou i sestrami. Odborny lekar zcela spravne identifikoval zdravotni problem i s detailnim popisem. Zdravotni sestra mi nasledne podle dostupnosti a lokality vybrala vhodna zdravotni zarizeni, kde mohu svuj problem resit. Sluzbu mohu vsem doporucit,byla jsem velmi spokojena.”
“Paní doktorka velmi příjemná děkuji za profesionální přístup Jaromira Pacoltova”
“Paní doktorka Palátová je velice vstřícná a příjemná, plná pochopení a empatie. Zastupovala mého lékaře a velmi mi pomohla. Moc jí tímto způsobem děkuji.”
“Moje dcera to tam milovala. I na nové škole neustále mluví o škole minulé. S přátelskými učiteli se cítila dobře a šťastná.”
“Přístup do ordinace je výtahem ze severní části budovy a není problém s parkováním. Pan doktor i paní doktorka jsou fajn a odolní proti hysterickým matkám a otcům.”
“Skolicku Kosticku mohu vrele doporucit. Muj syn ji navstevoval od svych 2,5 let a nemohli jsme vybrat lepe. Pani reditelka a vsechny tety jsou velice mile a ochotne a k detem maji laskavy a trpelivy pristup. Vzdy kdyz byl muj syn ve skolce, mohla jsem byt v klidu, protoze jsem vedela, ze je o nej dobre postarano. Moc fajn byl i individualni pristup ke kazdemu diteti a skala aktivit, ktere tety s detmi podnikaji - od prochazek, vyletu az po vareni medu, peceni kolacu a dalsich bezva veci. Ikdyz jsme meli skolku lehce z ruky, stalo to za to a rada tam poslu dalsiho sveho potomka. Byla to nejlepsi volba.”
“Super školka. Moc mile tetičky a syn rad chodí každý den.”
“Vřele doporučuji všem rodičům, kteří chtějí pro své dítě tu nejlepší péči. Úžasný přístup všech hlídacích tet, o každé dítě pečují jako o vlastní. Dcerka se do školky těší. Není to klasická školka, kam jde dítě s brekem, naopak, dcerka říká "už běž mami" a jde si hrát, nestihnu se s ní ani rozloučit :-) Dcerka chodí do této školky od jejích dvou let a ten rozvoj, který díky školce vidím, je neskutečný. Mnohem lépe jí, je socializovaná, komunikativní ve srovnání s dětmi jejího věku, které do školky nechodí. Doporučuji všemi deseti a děkuji za úžasnou péči celému týmu školičky Pohádka.”
“Výborná paní doktorka, velmi profesionální. Ráda zodpoví všechny otázky, poradí a pomůže.”
“Emička navštěvovala rodinné centrum více jak půl roku a byli jsme velmi spokojeni. Personál mi přišel vždy v dobré náladě. Ema se rychle adaptovala na jesličky. Z kroužků nosila pěkné výtvory. Personál nám vždy vyšel se vším vstříc. Mohu jedině doporučit. Ivana”
“jsem se školkou nadmíru spokojena!!”