Přehled katalogu
- 633 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 57% S fotografiemi
Nalezeno 633 výsledků
Procházejte kadeřnictví v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 633 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 43,125 recenzí a hodnocení.
“Potřeboval jsem dnes ostříhat 4 letého synka a paní nás vzala bez objednání a ihned. Takhle hezky, profesionálně a rychle snad ještě nikdy ostříhaný nebyl. Moc díky za ochotu a milý přístup. Určitě zajdeme i s ostatními dětmi.”
Kadeřnictví v Praze je místo, kde jsem velmi spokojená. Splnili všechna moje očekávání a chytli mnou vysněnou barvu.
Kadeřnictví Klier v Praze jsem navštívila poprvé a jsem nadmíru spokojená. Kadeřnice se o mé vlasy postarala a doporučila mi barvu a vhodnou péči.
“Byla jsem poprvé v tomto kadeřnictví na kompletní úpravu vlasů (prosvětlení do studených tónů) za kadeřnicí Olinkou. Mám husté a dlouhé vlasy, takže to rozhodně nebyl jednoduchý úkol. Ale z výsledku jsem nadšená a přesně splnil moje očekávání! Oli je skvělá kadeřnice a určitě přijdu zase! :) Děkuji moc”
“Za mě naprostá spokojenost. Paní mi na vlasech dělala pět hodin a dopadlo to skvěle. Den před Štědrým dnem, frmol jak blázen a všechny slečny i přes to milé, vstřícné, povídaly si s lidmi, nabízely vodu i kávu. Byla jsem tam pět hodin, tak jsem myslím viděla dobře a nemám absolutně, co bych vytkla.”
“Kadeřnictví pěkné, čisté, milá paní kadeřnice Dulová, perfektně stříhá, střih i barva od ní vydrží. Moc doporučuji❣️”
“Už dlouhodobě jsem nadmíru spokojen.”
“Milá obsluha, profi přístup, příjemné prostředí”
“Velmi profesionální a ani ne drahá Eva nikdy neublíží vašim vlasům, ale najděte způsob, jak vám udělat radost a vaše vlasy budou zářit. Pomocí dobré vlasové kosmetiky vám může doporučit to nejlepší pro péči o vaše vlasy.”
“Velmi vztřícná. Vezme po dohodě kdykoliv.”
“Lepšího místa ve vlasovém světě není!”
“Naděžda je opravdová profesionálka! Vždy poradí a vybere tvar a barvu, která vám vyhovuje. Vlasy si nebarvím osm let, bála jsem se, abych jim neublížila. Nadezhda navrhla experimentovat a vyzkoušet barvivo bez amoniaku. Výsledek je naprostá slast! Děkuji mnohokrát.”
“Šikovná, milá paní jsem moc spokojená”
“Chodím sem už od ZS, a mohu doporučit. Ceny lidové. T.”
“jsem max spokojená - a nikomu dalšímu nedoporučím, prodloužily by se čekací lhůty :-)”
“Moc příjemný a velmi šikovný personál.”
“Už chodím pouze sem na pánské stříhání, klasické. Spokojenost.”
“Absolutní spokojenost - slečna je moc milá, dobře poradí a střih byl na jedničku”
“Perfektni pristup, casova flexibilita, nejsou dlouhe terminy objednani - vzdy se da na cemkoliv domluvit. Kvalitni barvy a pripravky, paradni pokec k tomu. A strihani i deti a chlapu. Priste jednicka a nejlepsi, co jsem kdy mela”
“Chodím tam asi 12 let, příjemné prostředí i personál, doporučuji”
“Naprosto skvělé služby, milá a příjemná paní vedoucí.”