Přehled katalogu
- 221 Firmy celkem
- 4.8 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 86% S fotografiemi
Nalezeno 221 výsledků
Procházejte holičství v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 221 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.8/5 na základě 47,831 recenzí a hodnocení.
The Original Walk-In Barber v Praze je místo, kam jsem přišel poprvé. Objednal jsem se narychlo a trochu jsem pospíchal.
Střihomat v Praze je místo, kde jsem nevěděla, jaký vlastně chci střih. Paní Viktoria to se mnou nejdřív probrala.
“Je radost nechat se střihat a holit od profesionála. Je radost vědět, že výsledek bude jako vždy super. Je radost, že jsou v České republice místa, kde se odvádí kvalitní práce a dýchne to na vás jak z nějakého kvalitního černobílého filmu s Oldřichem Novým, Humphrey Bogartem či Jackem Lemmonem. Zde na fotce holič Tomáš z Thomas's Barber Shop! (k dokonalosti fotografie chybí, abych v ruce držel sklenici kvalitní Whiskey a doutník - vše mi bylo samozřejmě nabídnuto a s vděkem mnou odmítnuto)”
“Se střihem jsem vždy spokojený. Pravidelně si vybírám stejného holiče. Většinou jdu na řadu přesně na čas. Při nečekaně delší práci na klientovi přede mnou mi byla nabídnuta kompenzace v podobě whisky zdarma. Zatím jsem nezkoušel holení ani masáž (osobně využívám 30 min pánský střih).”
“Jednoduše pecka. Paní moc milá, ihned nabídla hromadu nápojů, které jsou v ceně vaší údržby, vše v klidu, dala pauzy na pití a samotné stříhání a holení provedeno s největší precizností do detailů. Byť je dnes 1. 4., tak žádný apríl se tu nekonal. Určitě navštívím znovu.”
“Velmi kvalitní Barbershop kluci vědí co dělaj , skvěle střihy”
“Chodím sem už déle než rok a v rámci této značky jsem vyzkoušel více poboček. Obecně je to fakt o tom koho zrovna potkáte, takže se kvalita výrazně liší. Mám zkušenost s dobrými střihy, ale i horšími. Každopádně zde pracují i mega dobří barbeři a za mě nejlepší u koho jsem měl možnost být (a zůstávám už napořád) je Radek. Můžu doporučit všem. Mega přístup, jde za mě i nad očekávání služeb a servis je vždy na jedničku. Je vidět, že ho ta práce baví :) Zároveň je fajn člověk a dá se s ním dobře pokecat. Takže teď jdu trošku proti sobě, protože ho budou ostatní bookovat, ale pokud chcete mít jistotu luxusního střihu, super péče a mega přístupu doporučuju dělat si rezervace u Radka.”
“Jsem velmi spokojený s odvedenou prací, skvělý kolektiv a příjemná atmosféra, profesionální přístup a ochota poradit.”
“Skvělé kadeřnictví, chodím tam už přes rok a vždy jsem byl spokojen. Pracovnice příjemné, prostředí čisté a ceny víc než v pořádku. Na Prahu hodně lidové. Ani jednou jsem neodešel špatně ostříhan nebo jakkoliv rozladěn/naštván. Cena za jedno stříhání bývá 250Kč. (chodím jednou za měsíc - 2 a nechávám se stříhat celkem nakrátko) Můžu doporučit všemi deseti.”
“Perfektní, chodím sem už dlouho a vždy spokojenost. Můžu všem doporučit:-)”
“Naprosto skvěle odvedená práce a ještě v super atmosféře. Michal a Vlasta dvojka na jedničku ☺️ Michal synovi zachránil hlavu naprosto skvěle, přišel z katastrofou místo účesu a to, co s tím dokázal udělat bylo super. Díky moc! Takhle by to mělo fungovat. Určitě budu dál doporučovat.”
“Pěkné, ale ne snobské nebo přeplácané prostředí; vstřícná a lidská obsluha; a hlavně - stříhat, holit a všechno kolem opravdu umí. Myslím, že není jednoduché udržet si kvalitu v čase, zvlášť v pozici místa, kde to celé s barbershopy v Praze (a asi i celé ČR) před lety začalo: tady to dokázali. Díky! P.S.: Dodatečně jsem si vzpomněl - jedna věc mě tu přece jen vytáčí kapitálně, a to fakt, že tu neberou platební karty. Hvězdičku za to nestrhávám jen proto, že všechna ta pozitiva pro mě zdaleka převažují. Ale neškodilo by tady konečně přejít do 21. století.”
“Dlouho jsem hledal barbera, kterému mohu věřit s tím, že se po stříhání nebudu muset chodit kanálama a budu s ním a jeho výsledkem spokojen. K Lubošovi chodím už něco málo přes rok a nebyl jsem zklamán ani jednou, vždy to vypadalo přesně tak jak jsem si představoval a navíc je to sympaťák takže se s ním moc hezky povídá. Doporučuji”
“Pravidelně tento Barber shop navštěvuji na střih vlasů a úpravu vousů. Věnuje se mi kadeřnice Máša. Jsem vždy nadmíru spokojen, mohu jen doporučit.”
The Original Barber Shop v Praze je místo, kde děkuji za perfektní přístup, komunikaci a práci. Mohu 100% doporučit.
“Nejlepší holičství, malý 3 roky rád chodí k Mikovi, jak sám říká za Majkým. Líbí se mi preciznost a trpělivost i s tak malým klukem . Rádi se sem vracíme a určitě navštivte nebudete zklamání :)”
“Nejlepší barber na Letné! Chodím pravidelně k Ondrovi, super týpkovi, který vás nejenom perfektně ostříhá, ale zároveň si i skvěle pokecáte. I ostatní kluci jsou tu šikovní, je tam příjemná, pohodová atmosféra, nikdo si na nic nehraje. Doporučuju!”
“Salon mon Style využívám již několik let, vždy naprosto spokojen. Příjemný přístup, kvalitní sestřih a přijatelné ceny. Když už jsem si myslel, že mne nemůže ničím překvapit, nasadil opět laťku o kousek výš, a to v podobě slečny Karolíny. Je ztělesněním pohody a profesionality. Perfektní sestřih, milý, vstřícný přístup, naprosto bezkonkurenční masáž hlavy. Nemohu sem vypsat všechny komplimenty, nicméně Salon Mon style, a jmenovitě slečnu Karolínu, vřele doporučuji všem, kdo chtějí při stříhání zapomenout na všechny starosti všedního dne.”
“Výbornej Barber s mladou obsluhou výborná muzika a dobrý přístup.”
“Se službami této pobočky jsem naprosto spokojený, navštívil jsem barbera Martina a udělal mi účes přesně tak, jak jsem požadoval. A ačkoliv jsem hetero, tak Martin je roztomilý prcek s krásným pronikavým úsměvem, 10/10 služba.”
“KRUKli Barbershop je opravdovým rájem zdokonalování. Od chvíle, kdy člověk vstoupí, je vzduch houstlý elegancí a holiči nejsou ničím menším než mistrnými řemeslníky. Každý střih a střih je prováděn s maximální přesností a přeměňuje něčí vzhled ve vizi sofistikovanosti. Vybraná tonika a vonné oleje dodávají nádech luxus, který přetrvává ještě dlouho po návštěvě. Ve skutečnosti toto holičství přesahuje všednost – nenabízí jen službu, ale také zážitek z čistého umění péče. Bezchybný pětihvězdičkový podnik v každém ohledu!”
“Super přístup, spokojenost doporučuji”
“Doporučil bych všem. Skvělá profesionalita a útulná atmosféra.”
“Super pánský střih za 390 Kč! Přítelkyně perflektní zkrácení vlasů za 500 Kč. Velká spokojenost.”