Přehled katalogu
- 278 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 278 výsledků
Procházejte dětský lékař v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 278 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 24,732 recenzí a hodnocení.
“Skutečně celková spokojenost od recepce přes odbornost, vhodné termíny. Děkuji.”
“Paní v optice velmi příjemné a ochotné. Vyhotovení nástavce na brýle pro augmentovanou realitu bylo rychlé (nebýt malého nedorozumění tak extrémně rychlé). Mohu jedině doporučit. V optice zvládnou vyrobit sklíčka i atypických tvarů a použití.”
Stomatologie v Praze je místo, kde jsem měl trochu obavy. Ale byl jsem mile překvapen.
Family Dental Care v Praze je místo, kde je pan doktor Kutvitskyi naše hvězda. Celý personál je na jedničku s hvězdičkou.
“Výborná klinika, velmi milý personál, jsem klientkou paní MUDR. Kysilky, je opravdu skvělá, všechna ošetření jsou ve výsledku velmi přirozená a nebolí to. A cenově to odpovídá běžné konkurenci, jen tady jsou opravdu dobří. Doporučuji.”
“Rezencí chci vyjádřit své velké díky všem lékařkám a sestřičce, vždy mi volají zpět na zmeškaný hovor a vždy se s nimi dá na všem domluvit. Přijde mi především slušnost a pro mě to je velkým plusem a pohodlím se předem objednat na určitý úkon, což bohužel stále valná většina naší populace není ochotna nebo schopna pochopit. Lékařky jsou dámy, které vám vše vysvětlí a udělají to, co je v jejich silách vám pomoci. Oceňuji jejich důslednou péči v oblasti preventivní medicíny. Díky, jsem vaším dlouholetým spokojeným pacientem.”
“Paní doktorka IVANA RICHTEROVÁ je vynikající lékařka, mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv jsem potřebovala její péče o děti ,setkala jsem se vždy se vstřícným jednáním a to i ze strany sestřičky. Oceňuji její profesionalitu a lidský přístup. Je to člověk na svém místě, nikdy bych neměnila. Je prostě skvělá, má mou maximální důvěru. Děkujeme Vám paní doktorko❤️”
“Dentální hygiena - skvělá péče a přístup. Vše mi bylo detailně vysvětleno. Doporučuji :)”
Smile Centrum ve Vysočanech je místo, kde velmi oceňuji přístup pana doktora Oleksii Bezvershenka. Vysvětlí aktuální postup a je šetrný.
“Paní DOKTORKA s lidským přístupem.”
“Paní doktorka je nejúžasnější ze všech co jsem kdy potkala. Moc hodná a vše vysvětlí, nikdy nás neodbyla a ochotně nás vždy vyslechla. Je to opravdu pečlivá. Moc děkujeme za možnost být ve Vasi péči. A abych nezapomněla, sestřička též úžasná :)”
“Skvělá péče! Paní doktorka je precizní! Trochu delší čekací doba v čekárně. Ale to jen proto, že je důsledná a věnuje velkou pozornost pacientům❤️”
“Nejlepší dětská doktorka široko daleko. K dětem i teenagerům má velmi pěkný a respektující přístup, rodičům vždy vše srozumitelně vysvětlí, žádnou otázku nepovažuje za hloupou. Odborně na velmi vysoké úrovni. Chodíme k ní už 17 let, škoda, že nemůže "dělat" i dospělé.”
“S paní doktorkou Bubníkovou i se sestřičkou jsme moc spokojeni, obě jsou pečlivé a mají příjemné vystupování. Můžeme jen doporučit :)”
“Dnes jsem navštívila tuto ordinaci,vůbec nesouhlasím s názorem neochoty,naopak už při objednání byli velice ochotní. Šla jsem k zubaři s panickou hrůzou,měla jsem opravdu strach,který byl asi na mě velmi znát (poznala to i sestřička ☺- milá a usměvavá),když jsem vstoupila do ordinace panická hrůza s křesla a vrtaček se zvyšovala (měla jsem pocit,že je to moje poslední chvilka ☺). Po pár slovech s paní doktorkou Zakierskou panika začala ustupovat,ale jen do té doby,než vzala vrtačku,ale jaké pro mě bylo milé překvapení z profesionálního přístupu,bylo to pohodové,panická hrůza se změnila jen na strach. Přístup této paní doktorky byl opravdu super. Odcházela jsem z ordinace docela v pohodě. Doma v zrcadle jsem zjistila jakou bezvadnou práci odvedla.Z polozlomeného a opravdu hrozného zubu,svou pečlivostí a trpělivostí dokázala doslova vyčarovat úplně nový a dokonale vytvarovaný zub,na kterém nebylo ani trochu znát zákrok. Až doma mi došlo,že i ordinace byla dost příjemná a pohodová. Paní doktorko moc děkuji za skvěle odvedenou práci a trpělivost semnou.☺Už teď vím,že příště za vámi příjdu sice s malým strachem,ale už nikdy ne s panickou hrůzou.☺☺☺”
Americký zubař v Praze je místo, kam doktora Rafotha navštěvuji několik let. O žádném jiném zubaři bych neuvažoval.
Zubní klinika v Praze je místo, kde dávám 10 z 5 hvězdiček. Spokojenost je maximální.
Dentální centrum v Praze je místo, kam děkuji panu doktoru Yugayovi. Překonal jsem letitý strach ze zubaře.
Stomatologie v Praze je místo, kam jsem přišla s akutním problémem o víkendu. Zub začal bolet v pátek večer.
“Úžasná paní lékařka a zdravotní sestřička. Obě velmi milé, profesionální a lidský přístup a ochota.. Neměnili bychom”
“Celá rodina jezdíme do Dentanely víc než 10 let k paní doktorce Hejdukové. Jsme velice spokojeni hlavně s jejím přístupem k dětem, umí jim v klidu vše vysvětlit a připravit je na zákrok tak, aby neměly strach. Kromě preventivních prohlídek pravidelně navštěvujeme i zubní hygienu a opět skvělý přístup k nám všem a výborně odvedená práce. Služby Dentanely rozhodně doporučujeme. Za nás 10 z 10!!!”
“Nejlepší paní doktorka, a sestřička také moc jsem spokojené.”
“Mohu z celého srdce doporučit MUDr. Ditu Kilijánovou . Je velmi profesionální, milá a vždy skvěle komunikující. Celým těhotenstvím mě provedla s maximální péčí – vše mi trpělivě vysvětlovala, nikdy nespěchala a vždy se zajímala o to, jak se cítím. Obzvlášť oceňuji, jak podrobně mi popsala průběh odběru plodové vody, díky čemuž jsem se cítila klidně a v bezpečí. Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek, u kterých jsem kdy byla. Je empatická, odborně na výši a opravdu jí záleží na pacientech. Doporučuji všem, kdo hledají špičkovou gynekoložku s lidským přístupem.”
“Jsem velmi vděčná NEO Centru, zejména paní Mgr. Pešlové, která mi pomohla a stále pomáhá lépe porozumět sama sobě. Díky tomu dokážu snáze zvládat každodenní život i problémy, se kterými se setkávám. Každé sezení má pro mě velký přínos a znamená posun k většímu klidu a sebepřijetí. NEO Centrum je pro mě bezpečné místo s velmi profesionálním a zároveň lidským přístupem. Mohu doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc a podporu.”
“Skvělá klinika, šikovní lékaři a milé sestřičky. Vytrhnutí 8ek bez problémů, dentální hygneina na 1*! Můžu jen doporučit. :)”
“Bez čekání, rychle, spokojenost.”
“Velice milá a pečlivá paní doktorka. Oceňuji její snahu pomoci i mimo ordinační hodiny. Sestřička je také velmi příjemná. Jsem moc spokojená. Děkuji.”
“Paní doktorka i sestra jsou obě skvělé, pečlivé a trpělivé. Profesionální přístup. S děti to velmi dobře umí, takže děti nemají strach tam chodit.”
“Podstoupila jsem čistě preventivní social freezing a po dlouhém analyzování různých klinik (jsem velký, fakt kritický analyzátor) jsem se rozhodla pro UNICA. A udělala jsem dobře. Mou koordinátorkou byla Veronika Francová a panem doktorem po celý proces Ondřej Bačík. Oba byli extrémně profesionální a zároveň lidští – vlastně celý personál, od recepce až po anestezioložku. Nemám jedinou výtku. Příjemné a krásné prostory jsou jedna věc, ale to, že jsem se po celou dobu cítila v těch nejlepších rukou, pochopená a měla faktické odpovědi na všechny své otázky, je věc druhá. Děkuju :)”
“Paní doktorka je šikovná, komunikativní, pečlivá.”