Přehled katalogu
- 191 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 65% S fotografiemi
Nalezeno 191 výsledků
Procházejte chirurg v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 191 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 18,899 recenzí a hodnocení.
“Velmi šikovná pani doktorka Knížková.”
“Nechala jsem si odstranit prsní implantáty a provést lifting prsou u Dr. Hromádkové a jsem s celým procesem i výsledkem nadmíru spokojená. Od první konzultace jsem se cítila velmi dobře opečovávaná. Dr. Hromádková je vysoce kompetentní, empatická a věnuje dostatek času zodpovězení všech otázek a obav. Poskytla mi upřímné a transparentní rady, díky nimž jsem se cítila velmi bezpečně. Zákrok proběhl hladce, následná péče byla vynikající a výsledek dokonce předčil má očekávání. Moje prsa vypadají přirozeně a krásně – konečně se cítím zase dobře ve své kůži. Celý tým byl také přátelský, profesionální a vždy ochotný. Dr. Hromádkovou mohu vřele doporučit a bez váhání bych si ji vybrala znovu. Mockrát děkuji za skvělou péči!”
“Perfektní přístup k dětem. Je milý a ochotný. Stejně tak sestřička.”
“Čerstvé, domácí pečivo! Velmi chutné))) A velmi krásný výhled na Václavské náměstí!”
“Velmi milá a ochotná paní Kubíková na eshopu.Přestože měla dovolenou a já požádala o akutní stav po operaci mi prádlo ten den odeslala. Druhý den prádlo doma. Velmi kvalitní a příjemný materiál.Pradlo elegantní. Objednám ráda znovu. Moc děkuji”
“Po zcela tristní zkušenosti s Chirurgii v nedaleké Palace Athena, z které jsem po více než dvou hodinách čekání utekl, když se mi před očima více než dvakrát otočila cekarna a stále noví a noví příchozí, prý objednání, šli přede mnou, jsem zašel na chirurgii sem k paní Mudr. M. Zahradníková. I když to bylo už pár minut před poledni pauzou, pan doktor mě přijal a vše proběhlo svižně a věcně. Jednoznačně doporučuji!”
“Úžasná sestřička, skvělý přístup lékařů.”
“Já jsem nyní 4 den po operaci metodou lasik relex smile a můžu jedině doporučit. Byla jsem objednaná na konzultaci a zákrok v jeden den a celkově přístup kliniky úplně super, všichni ochotný, vstřícný a vše mi bylo vysvětleno při každém vyšetření. Samotná operace také super, bála jsem se zbytečně, paní operatérka mi všechno vysvětlila a vše mi komentovala i v průběhu operace. Jediné čeho lituji je, že jsem nešla daleko dřív. Dokonce mi zjistili, že jsem nosila více dioptrií než bych měla. Už v den operace jsem při cestě domu začala rozpoznávat SPZ a teď vidím krásně a při pooperační kontrole, která byla za dva dny po zákroku mi bylo řečeno, že uvidím ještě líp ☺️. Jsem opravdu nadšená a všem doporučuji. Za mě má klinika 10 z 10ti ☺️.”
“Velmí dobrý servis, super přijemné lidi. Jsem velmí spokojena ohledně kvality praci a najednou cen.”
“Naprosto profesionální tým, byla jsem úplně v šoku, jak kolonoskopicke vyšetření proběhlo úplně bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Moc dekuji. Mela jsem velky strach, který ze me hned spadl, kdyz mi bylo vysvětleno, ze pokud by cokoliv bolelo mohou mi zvýšit okamžitě omamnou látku. A ani to nebylo potřeba. Necítila jsme vůbec nic nepříjemného ani jsem se necítila nepříjemně. Tuto kliniku doporučuji.”
LEGE ARTIS DENT v Praze je místo, kam chodíme celá rodina už řadu let. Spokojenost je naprostá.
“Velmi příjemné prostředí, milé a vstřícné sestřičky, profesionální lékař s lidským přístupem. Přestože jsem byla na nepříjemném vyšetření, vše probíhalo v klidu a pohodě, bez stresu a jakýchkoli nepříjemností.”
“Musím dát 5 hvězdiček...kdybych mohla ..dam 10....pan doktor je velice příjemný,milí,ochotný.!Byla jsem tam že synem,potřeboval extrakci zubu,on jediný byl tak hodný a hned nás vzal.A to po jeho pracovní době.. Musím jedině všem doporučit.... I o ceně se s ním dá mluvit.... Moc děkujeme pane doktore!!!!”
Relax&Smile dental office v Praze je místo, kde je přístup paní zubařky naprosto profesionální. Je trpělivá a lidská.
“Nádherná klinika. Profesionální a velice milý přístup. Vědí co dělají a netlačí Vás do zbytečností. Z výsledku jsem nadšená.”
“Na odběry už nechodím jinam. Moc milé a ochotné sestřičky, vše proběhne vždy rychle a hladce a to jsem mdlobař, kterému krev nikdy neteče. Vřele doporučuji!”
“Byl jsem zde na gastroskopii již podruhé, musím říct, že prostředí výborné , personál a hlavně paní primářka Jungwirthová mají lidský přístup a vše v klidu a důkladně vysvětlí. Mám to 100 km od bydliště ale jinam bych už nejel.”
“Naprostá spokojenost, vřele doporučuji! 30.3. operace pupeční kýly - v 9:30 příjem a ve 12:30 už jsme jeli domů. Dítko bylo bez rodiče pouze těch cca 15-20 min. na operačním sále! Vše bylo neuvěřitelně perfektně zorganizované, všichni byli velmi milí a ohleduplní (kanylu zaváděli dítku až po usnutí a vyndali hned po plném probuzení a samozřejmostí bylo i monitorování srdeční činnosti na pooperačním pokoji a léky na bolest podané ještě na sále). Hned po vstupu jsme dostali věci na převlečení, pak si pan doktor prohlédl kýlu, povzbudil nás a vzápětí si anesteziolog odvedl dítko na operační sál. Mě odvedl pan doktor na pooperační pokoj, kam mi dovezli dítko ještě spící a probouzelo se až v posteli vedle mě. Následovalo 1,5h pochrupování a pozorování a protože nebyly žádné potíže, tak i odjezd domů. Děkuji celému týmu - ve snu by mě nenapadlo, že operace dítěte může být tak pozitivní zážitek.”
“Vše, co jsem čekala od konzultace (augumentace) až po konečný výsledek dopadlo nad ma očekávání. Všichni, naprosto všichni milý a vstřícní s lidským přístupem a empatii. Hvězdiček bych dala i víc, kdyby to šlo. Teď už chodím jen na kontroly a i tak se tam cítím skvěle.”
“Dobré odpoledne Jsem Ukrajinec U Dr. Kaspera jsem si nechala zvedat prsa a chci říct Všem velké díky, skvělý přístup, dobří lékaři Tady se mi splnil sen, jsem s touto klinikou spokojená”
“Za mě naprostá spokojenost, zatím bylo vše bez bolestné. Pan doktor je opravdu profík a vždy se přizpůsobí vaší finanční náročnosti :) Zubaře jsem se vždy bál proto jsem to zanedbával. Sem chodí rád, protože po každé návštěvě je vidět změna k lepšímu.”
avdental v Praze je místo, kam bych ráda vyjádřila pochvalu panu doktorovi Váňovi. Stará se mi o zuby a zubní implantáty už osm let.
INTER CLINIC v Praze je místo s kvalitním a příjemným prostředím. Personál je naprosto skvělý.
“Byli jsme s prckem u pana Havla se zanícenými a okousanými nehty. Pan doktor, sestřička i paní na recepci byli moc milí. Zákrok netrval dlouho. Přišli jsme cca v půl deváté ráno a nečekali déle jak půl hodiny bez objednání. Jsem rád, že jsme jeli sem.”
“Operaci očních víček jsem měla v říjnu 2019. Málokdy jsem se na klinice cítila tak dobře postaráno. Celá péče byla výborná. S výsledky jsem tak spokojená, že jsem kliniku již doporučila svým známým.”
“Byla jsem na kontrole na ortopedii, kde mě vyšetřoval pan doktor Uskoba. Přístup sestřiček i pana doktora byl na prosto perfektní. Musím pochválit i prostory nemocnice. Vše je přehledně značené.”
“Centrum jednodenní chirurgie a gynekologie je skvělé pracoviště. Byla jsem zde opakovaně operovaná. Vždy velmi vstřícný přístup veškerého personálu. Děkuji zejména MUDr. Raušovi, který je zkušený onkochirurg, navíc s milým přístupem k pacientkám. Jednoznačně všem doporučuji, výborná péče. Neumannová”
“V noci jsem si poranila koleno. Nemohla jsem pořádně chodit. Doktor mě vzal hned druhý den a velmi mi pomohl.”
“Na tomto pracovišti jsem byla mile překvapená přístupem a výkonem. Pokud chcete slušné zacházení a profesionální přístup, jedině sem. Doporučuji.”