Akváriumservis rybičky pro radost
“Profesionální přístup a vše podrobně vysvětlí a výsledek stojí za to :) Ráda doporučím!”
Nalezeno 12 výsledků
“Profesionální přístup a vše podrobně vysvětlí a výsledek stojí za to :) Ráda doporučím!”
“Nedávno jsem si od pana nechal dělat 1.200 l sladkovodni akvárium a mohu říci,že jsem byl velmi překvapen profesionalnim přístupem a jednáním při jeho výběru a založení, včetně osazení rybí osadkou. Prakticky instalace byla provedena behem jedineho dne, vcetne naočkování bakteriemi, a následně druhý den osazeni rybami. Během 4 týdenního provozu jsem nezaznamenal jediný problém v chodu akvaria,nebo úhynu ryby. Akvárium funguje perfektně a tak jsme měli velkou radost i na vánoce,kde jsme se z něho těšili celá rodina včetně vnoučat. Moji přátelé ocenili dumyslnou filtraci a samovyměnu vody, jelikož to zabírá zřejmě všem akvaristum čas a je nutnost toto při provozu akvaria pravidelně provádět. Pan Vejvoda i sám od sebe několikrát volal a ptal se zdá nemáme žádné problémy a zda je vše v pořádku. Musím říci,že jsem i ocenil jeho nabidku na kontrolu a údržbu akvaria,jelikož jsem dost často v zahraničí. Prvni kontrolu po týdnu a i druhou po 3 tydnech jsme měli zdarma a to sám se přijel podívat a vše zkontrolovat. Po dotazu co jsem dlužný řekl,že je to v pořádku. Po té jsem navrhl pravidelnou měsíční kontrolu za úplatu. I přestože toho zřejmě má hodně a to je vždy vizitka dobrých řemeslníků-mají hodně práce,tak jsme se v pohodě domluvili. Za mou osobu a i celou rodinu mohu říci jen to nejlepší a jeho firmu doporučit všem,kteří chtějí krásné profesionální akvárium a přitom nemají dostatek času se o něho starat.”
“Velice dobrá zkušenost. Rychlost, profesionalita, vstřícnost, pokud je třeba něco řešit, je pan Voráček k dispozici i na telefonu. Z akvária máme my i naše vnoučata velikou radost.”
“Od pana Barny mám krásné akvárium plné barev a života. Mohu jen doporučit.”
“S akváriem i medúzami jsme moc spokojení! :)”