Přehled katalogu
- 468 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 33% S fotografiemi
Nalezeno 468 výsledků
Procházejte vinárna v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 468 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 74,100 recenzí a hodnocení.
“Hezké prostředí, dobré jídlo a obsluha na úrovni !!”
“Úžasný jídlo (burger) a obsluha. A hlavně tu točí Bernard grep nealko,wow! Slečny moc milé, díky :-)”
“Vynikající minutky. Vše čerstvé a výborné. Doporučuji kuřecí Cordon bleu.”
“Moc dobré pivo i jídlo, příjemná obsluha a hlavně super rychlá. Jídlo moc dobré horké dochucené skvěle. Pokud bude možnost, dejte si česnečku!❤️”
“Milá obsluha, majitel a kuchaři se srdcem na správném místě a vynikající jídlo. Tatarák tady je jistota. Rádi se vracíme.”
“Nejlepší pivičko je od Markétky.”
“Velice chutné jídlo a opravdu přívětivé ceny. Hodně frčí "Ondráš" maso nebo syr v bramboraku - opravdu velmi dobré.”
“Po dlouhé době jsem objednala jídlo domů,katastrofa. Řízky z feťáků,bramborová kaše, hrůze brambory stouchana s cibulkou. Už v životě ne.”
“Příjemná obsluha, dobré jídlo, velký výběr.”
“Terasa bez obsluhy, výtečné a levné obědy.”
“Do téhle restaurace chodím už nějakou dobu a musím říct, že mě ještě nikdy nezklamala. Jídlo je vždycky výborné – čerstvé, chutné a krásně naservírované. Personál je milý a ochotný, vždycky se usmívají a člověk má pocit, že jim na hostech opravdu záleží. Prostředí je moc příjemné – útulné, čisté a má to tu takovou klidnou atmosféru, že se sem rád vracím. A co se týče cen, podle mě naprosto odpovídají kvalitě, kterou dostanete. Byl jsem tu už několikrát a pokaždé jsem odcházel spokojený. Můžu jen doporučit každému, kdo si chce dobře a poctivě najíst.”
“Jeli jsme okolo a musíme konstatovat že jsme se výborně najedli. na výběr ze dvou jídel. Kofola, kafíčko, příjemná obsluha i kuchař. hezké prostředí.”
“Přijeli jsme náhodou, ale jsme opravdu mile překvapeni. Skvělé jídlo - obrovská porce. Výborné pití a obsluha moc milá. Určitě se někdy vrátíme. Opravdu doporučuji na jídlo zajet.”
“Je to tam krásný ale doporučuji si udělat rezervaci protože mají jen 2 dráhy ale jinak jídlo, pití či drinky tam mají takže o to se nemusíte starat a vaří fakt dobře takže to je krásný místo na odpočinek či večerní/noční chill protože mají dlouho otevřeno”
“Hledal jsem, kam bych hlavu a bříško složil na pozdní oběd a hle, při toulce po novém obchvatu mi do oka spadl kromě drobku z čokolády i výhled na Stodolu. Řekl jsem si proč ne, žiješ jen jednou. Příjemná a usměvavá servírka, z pohledu na ní mužské oko zajásalo, mi doporučila burger. K tomu jsem jako milovník hub zkusil houbový krém. Polévka udělala puf a zmizela ve mě průměrnou rychlostí Afrického sprintera, ani fotku jsem nestihl. Burger s batátovými hranolky se nenechali zahanbit a podobnou rychlostí se poroučeli za polévkou. Tam jsem silou vůle alespoň fotku pořídil. Zajímavá byla fritz cola k pití, tu jsem měl poprvé a věřím, že ne naposled. Při zaplacení a odchodu jsem navíc s plným bříškem ocenil praskající krb a malebný výhled po okolí, který by nejednoho básníka či spisovatele jistě inspiroval k napsání několika řádků… Něco jako: Ve 100dole měl jsem oběd, v mžiku jsem ho celý sněd. Burger vklouzl do bříška plyně, vyřiďte díky do kuchyně. Na place vidím servírku plout, mají také dětský kout. Oheň v krbu praská tiše, a já mám pohodu v břiše. Ať se daří, rád přijdu znovu.”
“Velice kvalitní domorodý zážitek a nejlepší odvoz domů dal jsem 4 teleporty a vyspal jsem se v hotelu Záchytka”
“No obsluha perfektní a prostředí super.”
“Pivo skvělé a za dobrou cenu. Jídlo bylo dobré jen se čekalo trochu déle”
“Po dlouhé pěší tůře první hospoda s pivem a utopenci. Poradili s cestou atd.”
“Pohodové posezení uvnitř i venku, správná knajpa s dobrým pivem cenami a příjemnou obsluhou.”
“Výborné pivo, k tomu něco malého k zakousnutí, ideální místo k zastavení při procházce nebo výletě na kole. Otevřeno až odpoledne”
“Příjemná paní z pultem dobré pivo, i nějak ta pochutina k případnému delšímu posezeni u skleničky. Co víc si můžete přát. Je sice pravda že rozlevanou colu jsem již dlouho neměl, ale ani to není na závadu občerstvení při cestách.”
“Příjemná a rychla obsluha, výběr z 5-ti piv na čepu, skvělý nakládaný hermelín a výborná pizza”
“Dobrý den, normálně recenze nepíši, ale dnes musím. Reaguji na recenze holčin ze dneška. Chytl jsem největší vlnu lidí v kempu. Kemp praskal ve švech a na celé občerstvení byly jen dvě holčiny. Musím říct, že se nezastavily a dělaly vše, co mohly a i tak se stále usmívaly. Obdivuji je a klobouk dolů před nimi. Burger a pivko výborné!!! Nebyl jsem zde naposledy. Děkuji!!! Ps: kdo dělal v gastru jistě pochopí”
“Moc milá obsluha, skvělá káva a jídlo. Určitě se znovu ráda zastavím!”
“Velmi příjemný a ochotný personál, krásné prostředí, slušné ceny, pro mě velmi oblíbený bar. V posledních měsících se výše zmiňované povýšil o 100?. Maximální spokojenost”
“Skvěle vaří, nestalo se, aby mi nechutnalo. Obsluha rychlá a příjemná, porce slušné, za mě doporučuji :-)”
“Lidové ceny. Luxusní italská zmrzka a výborný kafe. Kdo by to tady čekal.”
“Příjemné místo k posezení s přáteli, pivo, kofola točené, jiné pití mají v ledničce, obsluha příjemná a milá. Otevírací doba přijatelná a venku se dá sedět klidně do rána. Měl jsem tu čest pár dnů zpět ochutnat svíčkovou a donutilo mě to doplnit mou recenzi, svíčková byla opravdu dokonalá, obrovská porce, maso se krásně rozpadalo na jazyku, prostě 10/10, dále jsem měl vdolečky s povidly a ty byly také výborné”
“Můj včerejší zážitek, v hospůdce U Ženíšků byl více než překvapivý. Milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí, přijatelné ceny a poprvé jsem zažil, že ještě někde existuje pravá česká kuchyně, kde jsou porce, které jsem již dlouho nezažil. Vřele doporučuji všem! Pouze mohu říct, že mou osobu to zahřálo u srdce.”