Přehled katalogu
- 395 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 395 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 395 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 129,459 recenzí a hodnocení.
“Příjemná obsluha, dobré jídlo... Po dlouhé cestě z Německa se nám nechtělo zastavit na Rozvadově a čekání se rozhodně vyplatilo. Děti měly pizzu (dobré těsto), my panenku a kuřecí prsa na grilu, vše naprosto bez problémů. Pokud bych jel znovu kolem tak se určitě zastavím znovu.”
“Objednávám pravidelně , můžu říct že se pizza může rovnat pizzerii v Plzni , ale co mrzí nejvíc je že se mi několikrát stalo že pizza byla spálená čekal bych že se to nebude opakovat ale když to mám pro 6 leté dítě není to dobré i přesto na tuhle pizzerii nezanevřu a objednám znovu budu doufat že tohlu recenzní se to třeba změní, díky za vaše služby”
“Takhle přesně si představuji příjemný oběd v příjemné restauraci. Jídlo bylo vynikající, obsluha velmi milá. Lze platit platební kartou, Venkovní posezení překrásné. Klidná lokalita, žádný provoz aut. Máme to kousek, budeme chodit častěji. Ceny za jídlo přijatelné. Stojí to za to.”
“Možnost výběru z dvou hlavních jídel dne a dostatečně velké porce za příznivou cenu s možností najíst se přímo uvnitř. Nejvíce se mi líbí rychlost a jednoduchost jídelny.”
“Nejlepší firma na rozvoz jídel po Plzni vždy rychlý spolehlivý a hlavně přijedou vždy s úsměvem”
“Výborné sushi – čerstvé, krásně naservírované a chuťově fakt skvělé. Omáčka i křupavé kousky nahoře dodaly perfektní kombinaci chutí. Porce velké, obsluha příjemná a jídlo bylo rychle hotové. Pěkné, čisté místo s příjemnou atmosférou. Určitě se sem ráda vrátím!”
“Restauraci jsem navštívila poprvé a odcházela jsem opravdu spokojená. Obsluha byla příjemná a lidská, nic nebyl problém a celé to působilo velmi pohodově. Moc oceňuji i připravené materiály pro děti, což je skvělá vychytávka, která zpříjemní čekání na jídlo. Jídlo mi chutnalo, bylo poctivě udělané a porce akorát. K tomu výborná točená Plzeň, která byla přesně taková, jak má být. Mile mě překvapilo, že restaurace nabízí i denní meníčka, takže se určitě ráda zastavím znovu a vyzkouším další věci z nabídky. Celkově moc příjemné místo, kam se budu vracet.”
“Super pizza za super peníze! Moc příjemný personál a celková atmosféra. Určitě se někdy zase zastavím!”
“Pizza na Blovické pobočce je prostě top! A co se týče obsluhy, nikdy jsem se tam nesetkala s nikým nepříjemným, i když bylo vidět, že toho mají nad hlavu. Vždy moc milí a ochotní! Blovický Rud's je naše srdcovka ❤️”
“Zajímavý supermarket, úžasný výběr sýrů včetně zahraničních, obrovský výběr čokolád (sice dražší, ale velmi zajímavé) a také oceňuji velká balení různých potravin. K dostání i různé potraviny, které jinde běžně nenajdete. Určitě doporučuji navštívit, v Sušici je to dost unikát.”
“Zastavili jsme se na cestě do Polska v tomto restauraci. Číšník - Ukrajinec, Anastasija, byl velmi ochotný a laskavý. Byla velmi pozorná. Ostatní číšníci byli také velmi ochotní a flexibilní! Místo se nám líbí! Služba i jídlo se nám líbily! Objednali jsme si 1 kg vepřových žeber s přílohami: rozmačkané brambory a zeleninou. Bylo to lahodné! English: We stopped at this restaurant on our way to Poland. The waiter, Anastasiia, who is Ukrainian, was very helpful and kind. She was very attentive. Other waiters were also very helpful and flexible! We like the place! We enjoyed the service and the food! We ordered 1kg of pork ribs with side dishes: mashed potatoes and vegetables. It was delicious!”
“Na doporučení jsem se při cestách zastavila do této restaurace a mohu doporučit. Jídlo vynikající, doporučuji.”
“Nejlepší restaurace na Folmave. Mela jsem predsudky jako ke vsem mistnim restauracim miricim hlavne na Nemce hledajici levne jidlo za hranicemi, ale predcilo to zde me ocekavani. Vyborny doma obalovany smazak, svickova s mekkouckym masem, nadychanymi knedliky. Burger ve skvele housce a vonava slaninka z grilu. Salat take vyborny. Jedine body k zlepseni - tatarka v pytliku a smetanka ke kave v plastu. Verim, ze to do priste zlepsi.”
“Bez nadsázky asi nejlepší sushi, co jsem měl ve městě. Nelituji jediné koruny. Do 15 minut jídlo bylo u nás, podnik je zevnitř moc hezký, lidí moc nebylo a to byl pátek odpoledne a jejich poke bylo také famózní. Doporučuji sem zajít každému, kdo je milovníkem sushi, nebude litovat, poradím tento podnik i mým kamarádům.”
“Všechno totální banger, fakt špica, doporučuju.”
“Rádi bychom poděkovali RUD’s Pizze v Holýšově za sponzorství našeho maturitního plesu. Pizza byla výborná – čerstvá, chutná a všem moc chutnala. Jsme moc vděční za podporu a ochotu přispět k tomu, aby byl náš maturák ještě povedenější. RUD’s Pizzu můžeme jedině doporučit a určitě se rádi vrátíme. Děkujeme! ❤️”
“Chodíme léta a nemůžeme si stěžovat. Nejlepší v okoli.”
“Milá obsluha , výborná pizza . Není problém,když chcete na pizzu něco přidat nebo ubrat. Objednali jsme 7 pizz a do 25 min jsme jedli všichni. Pizzerii mohu jen doporučit.”
“Příjemná obsluha, porce velké a ceny na jaké narazíte už jen ve velmi málo hospůdkách. Jako montér už nemám moc možností kde se rychle, dobře a s dobrou náladou najíst. Kuchaři a podniku děkuji, při další příležitosti se rád znovu zastavím.”
“Kavárna stojí za návštěvu, velmi pěkné prostředí, milá obsluha a jídlo...balzám na duši, opravdu luxusní.”
“Restauraci Garage Osteria jsme navštívili již po několikáté. Obsluha milá a velice laskavá. Nabídka široká, vybere si každý. Měli jsme dvě pizzy (Siciliana a Gorgonzola) a dvě polévky (Tomatová a Žampionová). Považujeme pizzy za jedny z nejlepších v Plzni. Velice příjemné prostředí, rádi se vracíme. Jen škoda vyšších cen.”
“Moc výborné jídlo a skvělá obsluha rádi se určitě vrátíme ❤️”
“Velmi nízká cena, rychle jsem dostal jídlo (cca 2 minuty po zaplacení), jídlo chutnalo velmi dobře a atmosféra také pěkná.”
“Jídlo je přímo delikátní a rychle připravené, obsluha příjemná a ceny vůči velikosti jídla dost levné. Nemám co vytknout.”
“Příjemné prostředí i obsluha. Jídlo bylo vpořádku nečekali jsme dlouho.”
“Na této pobočce jsem byl již vícekrát. Můžu jen doporučit moc dobrá pizza! zítra mám v plánu udělat objednávku přes web nebo na vaší pobočce ... Do kolika hodin máte otevřeno? Můžu se pro pizzu zastavit i déle. Nebo jak fungují objednávky?”
“Restaurace s příjemnou obsluhou. Romantický výhled na hladinu velkého Boleveckého rybníku. Vybízí k využití tohoto místa jako zastávky na rande u rybníka. Pizza je zde tenoučká se širokým okrajem a je vynikající.”
“Aktualizace: Po e-mail. komunikaci s panem majitelem a vysvětlení naší nespokojenosti jsme se dnes vydali opět pro dvě pizzy. Tentokrát se tomu nedalo nic vytknout. Komunikace obsluhy byla naprosto skvělá + pizza byla opět výborná. Moc děkujeme a rádi zvedáme počet hvězdiček. Včerejší ( a naše druhá) zkušenost v této pobočce nás nemile překvapila. Pokoušeli jsme se 2x dovolat kvůli objednávce, ale nikdo telefon nezvedal. Tak jsme nasedli do auta a vyrazili pro pizzu osobně. Při příchodu si nás nikdo nevšímal. Po 5 minutách přišla paní a oznámila nám, že za půl hodiny zavírá a že toho má moc, že “čekačka” bude tak 1 hodina. Ale poté dodala, že už nám pizzu nejspíš neudělá. Po oznámení, že jsme se pokoušeli před půl hodinou 2x dovolat, nám pouze odsekla, že má na práci i něco jiného. Je pochopitelné, že toho mají moc, to je v pořádku. Ale co nás nejvíc mrzí, od paní jsme se nedočkali žádné zdvořilosti. Žádná omluva, žádné „nezlobte se, ale…“. A to je prostě špatně. Takže ikdyž jsme byli při první návštěvě velice spokojení ( byla zde i jiná obsluha), další návštěvu si příště rozmyslíme a navštívíme raději konkurenci, kde je komunikace vždy skvělá.”
“Excelentní zmrzlina, už na první olíznutí je cítit kvalita a skvělá chuť. Rozhodně přijedu zas a pizzu a wafle chci také zkusit.”