Přehled katalogu
- 395 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 395 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 395 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 129,459 recenzí a hodnocení.
“Skvělá jídla, příjemná obsluha a navíc v příjemném prostředí. Burritos s lososem nemá chybu, doporučuji.”
“Nejlepš burger na světě. Jedl jsem burger téměř po celém světě a tento je naprosto špičkový. Doporučuji všem!”
“Navštívili jsme se synem místní traily když jsme dostali hlad volba padla na tuto hospůdku. Nadchla nás venkovní zahrádka, která v horkých dnech byla chlazená rosením. Vybrali jsme si smažák, vím není to žádná gastronomie ale zkazit se dá taky, zde bylo všechno v naprostém pořádku, navíc podtrženo příjemnou obsluhou, rádi se sem opět vrátíme”
“Na doporučení místních jsme navštivili tuto restauraci. Pro nas to bylo prijemné překvapeni. Po rekonstrukci je restaurace útulná s atmosferou. Jídlo vynikajicí a klobouk dolů před nabídkou modernich jidel. Obsluha má přehled je rychla a profesionalní. Ceny jsou prijatelne a za obed ve 4 lidech cca 1000 kč. Doporučuji.”
“Příjemný personál a rychlý servis nás mile překvapily.”
“Skvělé ubytování, prostorné a čisté pokoje. Klidné místo i když je ubytování téměř v centru Železné Rudy. Velice milý a ochotný pan majitel. Skvělá kuchyně a útulná restaurace s velmi milou obsluhou. Parkování přímo u penzionu. Vřele doporučujeme, rádi se sem vracíme!!!”
“Za mě spokojenost, jídlo bylo moc chutné. Obsluha velmi milá a i přesto že restaurace praskala ve švech, jsme dostali naši objednávku rychle. Naše večeře se skládala ze 3předkrmů a hlavního jídla.Za mě určitě doporučuji.”
“Velmi příjemný zážitek, výborné sushi I poke bowls, obsluha příjemná a přívětivá, jen prostředí zatím trochu zaostává. Doporučuji!”
“Jídlo moc dobré, chodíme často a moc rádi. Obsluha milá, vůbec se na nic nečeká, jídlo připravené během chvilky. Doporučuji.”
“Tuto restauraci nelze než pochválit.Stavovali jsme se zde na doporučení ve 4 lidech na oběd.Dali jsme si všichni řízek XL. Jsou to vlastně 3 řízky plus příloha dle výběru.Dokonce jsme měli na talíři zeleninu.Na tu velice často,České pohostinství zapomíná.My jsme měli domácí bramborový salát.Milá obsluha,vše nádherně zarostlé rostlinami a květinami prostě pohádka.Přečkali jsme zde nádherný liják krása.Rádi přijedeme brzo zpět.Jak zde někdo píše že od 14.30h do 17 00 h. nevaří může být mínus ale je to jejich rozhodnutí a to nelze než respektovat.Možná by to mohlo být nahoře na křižovatce napsáno.Jen tak dále.”
“Velmi chutné tradiční čínské jídlo! Nejlepší čínská restaurace v Plzni, doporučuji vám sem zajít. Velmi vhodné pro setkání. Poskytujeme služby srdcem.”
“Zavítala jsem na popud nového vedení a byla jsem velmi mile překvapena. Obsluha byla příjemná a ochotná, není co vytknout. Nejvíce však musím vyzdvihnout práci pana šéf kuchaře – jídlo bylo doslova vynikající, velmi jsem si pochutnala, bezchybná práce, naprosto famózní špenátové noky s panenkou. Doporučuji všem zavítat, nabídka je rozmanitá, takže si každý zaručeně vybere.”
“Skvělé jídlo. Příjemná obsluha a oceňuji servis všech 8 jídel naráz. Restaurace příjemná, velká TV.”
“Jídlo bylo opravdu vynikající, každé sousto stálo za to.”
“Stylová vesnická restaurace. Mají otevřeno jen přes obědy. Jídlo v poměru cena kvalita úplně v pohodě. Rychle vyřizená objednávka, jídlo chutné a přiměřené množství porce.”
“Po 7 letech musím napsat další recenzi. Jsem naprosto spokojen a nadšen. Milá paní za pultem s úsměvem na tváři vás přivítá, usadí a postará se o vás. Pokud odejdou zákazníci od stolu, tak ihned a opravdu ihned upraví stůl a utře jej. Všude je tak čisto. Velká spokojenost. Před 7 lety: Dobré jídlo, tak trochu jiná polévka, která byla kyselejší než jsem očekával. Ale jídlo chutné”
“Pizzerie a Restaurace u Nováků naleznete na náměstí 5 května 71 v Holýšově okr. Plzeň-jih. Je to krásná a příjemná restaurace s kapacitou 70 míst s pěkným posezením uvnitř i venku.Velký výběr jídel, pizzi a také pití. Jídlo je dobré a velmi chutné. Obsluha je zde příjemná a ochotná. Mají zde pěkné a čisté WC. Doporučuji všem kteří pojedete kolem zastavit se v této restauraci na dobré jídlo.”
“Chutné jídlo, příjemná atmosféra, pohodlné a klidné místo. Ceny za jídlo příjemné. Určitě se zastavím na příští jídlo.”
“Nejlepší pizza v okolí, příjemná, rychlá obsluha. Dobré pivo. Atmosféra v podniku příjemná.Za mne 10 z 10.”
“Dnes navštívené na oběd a mohu doporučit. Polívka hovězí vývar v pořádku a kdyby hned nepřišlo druhé jídlo tak si i přidám. Hamburska Kýta : Omáčka dobrá maso v pořádku a dobré knedlíky. Omáčka mohla být více zahustena ale to beru už moc jako detail. Řízek a brambor Řízek maso ať bylo obalovane bylo dobře ochucené a byl jsem překvapen. Brambory mají dobré . Obsluha v pořádku nic nám nechybělo a když něco došlo hned jsme byli obslouženi. Dle pozorování me přišlo že podnik vlastní starší pár paní a pán. Působí jako dobří lidé kteří si na nic nehrají a to mám rád kor v dnešní době. Určitě budeme opakovat . Děkujeme za dobrý oběd”
“S manželkou chodíme pravidelně na running, vždy všechno skvělé a slušný výběr. Občas nedostatek maki losos a tuňák a přebytek kombinací s kaviárem, který nemusím, ale tu je můj osobní problém. Obsluha je příjemná a milá a když jdeme s dětmi, jsou k nim taktéž moc milí, což v mnoha podnicích rozhodně nebývá zvykem.”
“Úžasná obsluha, za pultem byl velmi milý pán. Příjemná a pohodlná atmosféra. Porce byly víc než dostačující ☺️”
“Velice chutné jídlo a opravdu přívětivé ceny. Hodně frčí "Ondráš" maso nebo syr v bramboraku - opravdu velmi dobré.”
“dobře vaří kuchař a servis nic moc, přijdeme zítra na oběd”
“Do téhle restaurace chodím už nějakou dobu a musím říct, že mě ještě nikdy nezklamala. Jídlo je vždycky výborné – čerstvé, chutné a krásně naservírované. Personál je milý a ochotný, vždycky se usmívají a člověk má pocit, že jim na hostech opravdu záleží. Prostředí je moc příjemné – útulné, čisté a má to tu takovou klidnou atmosféru, že se sem rád vracím. A co se týče cen, podle mě naprosto odpovídají kvalitě, kterou dostanete. Byl jsem tu už několikrát a pokaždé jsem odcházel spokojený. Můžu jen doporučit každému, kdo si chce dobře a poctivě najíst.”
“Výborná restaurace. Na hovězích líčkách v pikantní omáčce a s bramborovo-mrkvovým pyré jsem si opravdu pochutnal. Obsluha a prostředí také skvělé. Když zas pojedu kolem, rád se opět zastavím.”
“Je to tam krásný ale doporučuji si udělat rezervaci protože mají jen 2 dráhy ale jinak jídlo, pití či drinky tam mají takže o to se nemusíte starat a vaří fakt dobře takže to je krásný místo na odpočinek či večerní/noční chill protože mají dlouho otevřeno”
“Kuřecí steak na hříbkách, vařené brambory je nejlepší jídlo, ktere jsem kdy jedl, a vše ostatní také vynikající a čerstvé, příjemná obsluha. Jediné mínus je, že nelze platit kartou.”
“Chutné jídlo, velká porce. Spokojenost, stavím se tu pravidelně a vždy v pořádku.”
“Chodíme sem s manželkou na jídlo už několik let, když jedeme několikrát do roka na Šumavu a zpět domů. Za ta léta nás snad nic nezklamalo. Jídlo česká kuchyně. Cena dobrá, porce dle mého názoru velké a obsluha je příjemná”