Přehled katalogu
- 353 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 353 výsledků
Procházejte prodej doplňků stravy v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 353 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 90,518 recenzí a hodnocení.
“Příjemné prostředí, příjemný personál a vždy dobré produkty. A ještě ke všemu to tam moc krásně voní.”
“Velmi milá obsluha a zajímavý sortiment”
“Perfektní krámek, který využívám už léta,milá obsluha.”
“Velký výběr krmiv a věci pro domácí zvířata .”
“Skvělý nákup, skvělá obsluha. Určitě doporučuji.”
“Klasická vietnamská večerka. Široký sortiment, ale ceny trochu vyšší. Mišmaš produktů v regálech občas působí neuklizeným dojmem”
“MOŽNOST PŘISTAVIT KAMIONEM/LKW.O.K.”
“Klasická česká sámoška kde se čas zastavil před dvaceti lety. Ale dá se platit kartou.”
“Provozovna po rekonstrukci vypadá velice pěkně, personál je hodný a ochotný vždy rádi poradí. Jaké bylo překvapení když jsem zjistil, že zde mohu zakoupit Il-sano (ochucena i neochucena minerální voda s dvojnásobným obsahem železa). Obchod mohu jen doporučit :-). Zbyněk”
“Parkoviště plné, lidi akorát jen v uličkách stáli vozíky skoro v každé uličce”
“Sortiment stejný jako v jiných PENNY, ale dnes velmi velmi příjemná mladá paní pokladní. Kdyby byly všechny takové, hned by byl každý nákup radostnější ⭐⭐⭐⭐⭐ Aktualizace: ne vždy je to na 5 hvezdicek a když je naproti fotbal, tak plné parkoviště :(”
“Menší, tři okénka, ale ochotná a rychlá obsluha”
“Velmi příjemná obsluha , ochotná děvčata , které rády poradí . Rád zde nakupují.”
“Malý krámek, s velkym vyberem zboží.”
“Zakoupil jsem čokoládu a pochutnal si”
“Obchod dobrý je v dobré lokalitě, mají tam základní potraviny, obsluha dobrá”
“Prodejna je čistá, regály doplněné, přijímá obsluha. Byla jsem velice mile překvapena.”
“Obchod je na slušné úrovni, velký výběr i přesto, že obchod je malý, zboží dobré kvality, rád bych tam jezdil nakupovat častěji, ale velký problém je parkoviště, které je hrozně malé a dost často není kde zaparkovat a to mně pak odrazuje k nákupu. Je to velká škoda, protože mívají často dobré akce.”
“Toaleta katastrofa zapáchá a je špinavá Kaufland obchod v pořádku rádi tady nakupujeme a mají venku v létě super soft točenou zmrzlinu.”
“Penny špatné není ale prodavačky se někdy na člověka dívají divně,ovoce shnilé a aby toho nebylo málo tak i některé potraviny byli prošlé třeba 2-3 dny,a hodně často tady chybí to co zrovna potřebujeme,např. Pečivo,raději si zajedu do kouflandu”
“Příjemná paní ,určitě se řadí vrátíme.”