Přehled katalogu
- 1,005 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 35% S fotografiemi
Nalezeno 1005 výsledků
Procházejte hospoda v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,005 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 244,689 recenzí a hodnocení.
“Mě by vyhovovalo více sosu k jídlům. Jinak vše perfektní.”
“Perfektní zážitek, přišli jsme později večer a ackoliv pan hostinský říkal, ze jsou spiš na polední menu, dokazal vykouzlit svíčkovou jak od babičky. Na celé D5 od Rozvadova do Prahy nenajdete lepší jídlo.”
“Fakt to dneska stálo za to, stodolní hadra.”
“Vinotéka nám byla doporučena. Útulné prostředí, příjemný majitel ,který poradí při výběru. Určitě jsme tam nebyli naposledy.”
“Tohle místo je skvělé, moc rádi sem jezdíme. Každé léto sem zajedeme několikrát na výborné jídlo. Mají top burgery, trhané maso i hotdogy :). Moc příjemné místo, skvělé jídlo.”
“Dlouho jsme plánovali návštěvu této restaurace, ale nedařilo se nám se sem zastavit. Včera jsme přijeli z Prahy s kamarády a s místními kamaráde jsme vyrazili na pozdnější obídek. Je to tu moc hezké , Opravdu country salon. Pivo mají dobré a hovězí steaky dělané na ohni opravdu stojí za to. Rozhodně doporučuji jsem zajet a ochutnat”
“Dobrá obsluha, super piva! Každý si najde svoje, vřele doporučuji! Sice se úplně nenajíte, ale když máte dobrá piva! Stačí to.”
“Naprosto famózní.. děkujeme skvělé obsluze za servis během večera! Naprosto dekujeme. Určitě to není poslední návštěva. Skupina pěti děvčat která moc děkuje za příjemný večer. Jeste jednou díky a to hlavně obsluze! ♥️♥️♥️♥️♥️”
“Kde začít? Restaurace je sice zatím v testovacím režimu, ale už tak dokázali předvést nečekaný zážitek a krásnou atmosféru. Hned po příchodu vás uvítá milá obsluha za krásným barem, ze kterého cítíte že jste tady správně. Hned po usazení nás přivítali welcome drinkem v podobě meruňkové pálenky, která krásně odstartuje chuť a slinu na ochutnání všech pokrmů na jídelním lístku. Jako správný Plzeňák jsem si objednal hladinku a jak je vidět s pivem to opravdu umí. Výběr předkrmů je široký, avšak mě uchvátily rovnou 3. Zelňačka s klobásou, která splnila přesně má očekávání. Chutě krásně vyrovnané a spojené. Jak kyselost, tak sladkost a celková vůně polévky. Další z pokrmů mě uchvátila sekaná v housce. A jestli myslíte, že jste měli tu nejlepší sekanou, tak jste rozhodně neměli tu od Čejků. Poslední předkrm v mém očku byly slaninové hranolky. Tenké jemné hranolky polité sýrem a slaninou na vrchu jsou krásným snackem přesně k pivu, pokud nemáte takový hlad. Po skončení s předkrmy jsem se konečně mohl posunout na hlavní chod, který jednoznačně zvítězil a dodávám že bych mu nasadil imaginární korunu. Guláš s chlebem, protože tímto krokem jsem určitě zvítězil. Maso bylo jemné a na jazyku se vám doslova rozpustí. Plus s domácím chlebem, to je jasná volba. Pokud ještě máte chuť na sladkou tečku po takovém gastro pornu, určitě doporučím vyzkoušet jejich větrník. Krásná karamelová čepička spolu s dvojitou náplní, a navíc naservírované na úchvatném talířku. Určitě také doporučuji zkusit tatarák a lokše s jitrnicovým prejtem. Rozhodně se těším, kam se tato restaurace posune dál po oficiálním zahájení menu a sezóny. Stejně tak se těším na další návštěvu tohoto podniku.”
“Zastavili jsme náhodou a bylo to velmi příjemné. Jejich buchty na slano jsou vynikající a zákusky taktéž.”
“Zde se stavujeme pri nasi dovoleme jiz nekolik dni za sebou a je to naprosto fantasticke misto (a to jsme zmlsani Prazaci :)). Prostredi krasne, jidlo je skvele (pokud je. Toto bych vytkla ze v nedeli odpoledne jiz nebylo vubec nic, tesily jsme se tedy na pondeli rano ze se zde nasnidame a stale nebylo nic a cekalo se na nakup ktery do naseho odchodu 10:45 nedorazil), kava taktez super, dokonce maji pro alergiky alternativni mleka, obsluha mila, prostredi krasne a jako bonus mazlive kocicky ktere vas obcas prijdou skontrolovat ci s vami posedet :). Jedine co bych zmenila jsou zidlicky a stolky pouzite venku, ty jsou hodne oldschool a nepohodlne, tohle misto by si zaslouzilo vic. Nejaka pekna ratanova kresilka by potesila oko i zadnici :D. Jinak celkove moc doporucuju. Objednate uvnitr ale obsluha donese ven, za nas vse super.”
“Zastávka na oběd během putování Brdy. Jídlo bylo super. Za mě velké díky a klobouk dolů paní servírce za její přístup k řešení problému s účtem.”
“Restauraci jsme si našli na Googlu po cestě na Šumavu, a musíme potvrdit, že zastavením sem na jídlo určitě neprohloupíte, příjemná a všímavá obsluha, vynikající jídlo, velké porce a hezký interiér. Navštívili jsme více restaurací, a z této jsme byli opravdu nadšeni :-)”
“Přišli jsme víceméně náhodou, nakonec velmi šťastná volba. Byli jsme spokojeni natolik, že jsme se rádi vrátili i v dalších dnech. Obsluha velmi milá a rychlá. Velikost, chuť i aranžmá jídla na jedničku. Výborná domácí limonáda. Hezké prostředí vnitřních prostor, ale můžete být i venku. Restaurace je v centru, takže parkování se vždy nějaké najde.”
“Bezva obsluha a solidní výběr vín jak stáčených, tak i lahvových. Také je možné si zde naplánovat a uspořádat oslavy!”
“Byla jsem zde na firemní akci s rautem. Zaujal mě krásný interiér restaurace, přístup personálu, dobré víno i káva, ještě lepší pokrmy.”
“Klubová galerie s koncertním party sálem a zahrádkou. Podpora umělců. Úctyhodný přístup majitele, čistota, zázemí pro muzikanty a DJe. Na Plzen pecka.”
“Skvělý podnik, dýmka parádní, dobře se starali jak o dýmku tak o nás. Domácí limonády také perfektní. Mohu doporučit každému hledači dobrého dýmu a profesionálního přístupu. Chválím i velký výběr tabáku a možnost vybrat si konkrétní dýmku, kterých zde také mají opravdu spoustu.”
“Skvěle misto pro setkání s přáteli, výborná obsluha, jidlo. Prostě útulné místo. Všem doporučuju.”
“Hezké prostředí, kvalitní lektoři, bezproblémový servis”
“Úžasná pizzerie ...s nádhernou atmosférou a prostředím... Pizza naprosto fantastická”
“Velice příjemné prostředí,bohatá nabídka koktejlů,nápojů a to i pro děti.Občerstveni zajištěno a pan,který obsluhoval bar i bouling,byl velice příjemný.Je pravda,že na nějaké noční zpěvy a zvýšenou hlasitost hostů,tento podnik není přizpůsoben,bar se nachází mezi rodinnými domy,což by ale nemělo odradit hosty,kteří si přijdou v klidu popovídat,nebo zahrát bouling a to klidně i s dětmi.”
“Klasická Česká hospoda, restaurace. Jídlo dobré, atmosféra také. Jedna ze servírek nebyla úplně příjemná, proto hvězdička dolů. Každopádně, pokud se budete pohybovat v těchto místech, doporučuji navštívit a dát si něco dobrého k jídlu.”
“Při návštěvě Klatov jsme si zašli na jídlo do této restaurace. Nachází se kousek od náměstí. Interiér restaurace je moderní, atmosféra je velice příjemná, my jsme seděli venku na terase. Mají tady velký výběr jídla, zkusili jsme hamburgry i klasické jídlo, vše bylo bez chyby. Jen jsme čekali na jídlo trochu déle. Restauraci určitě doporučujeme.”
“Naší svatební hostinu jsme uspořádali v restauraci Rango a nemohli jsme si vybrat lépe. Krásné prostředí v podzemí vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, kterou si hosté dodnes pochvalují. Raut, který jsme nechali sestavit personálem, byl naprosto skvělý – pestrý, chutný a krásně připravený. Stejně tak hlavní chod byl vynikající a potěšil i ty nejnáročnější hosty. Personál byl po celý večer nesmírně přátelský, příjemný, ochotný a profesionální. Spolupráce s manažerem i manažerkou probíhala naprosto bezchybně – skvělá komunikace, vstřícnost a perfektní organizace. Rango můžeme vřele doporučit všem, kdo hledají výjimečné místo pro svatbu či jinou slavnostní příležitost, nebo jen jako restauraci, kam zajít na výborné jídlo.”
“Skvělá obsluha, výběr hudby i vína. Super na první rande, nebo milé posezení s přáteli. Vaří tady a da se to dokonce jíst. Vřele doporučuji všem ❤️”
“Dal jsem si kebab a byl jsem naprosto spokojen. Jidlo dobre, super ceny”
“Krásné prostředí a perfektní jídlo. Myslím si že mistr kuchyně je o level výš než ostatní kuchaři. Jídlo je připravováno s láskou a uměním. Velmi doporučuji.”
“Perfektní sezení a výborná Desítka! Děkuji Hanka a Milan. Much appreciated and wish you all the best. Na zdraví.”