Přehled katalogu
- 980 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 980 výsledků
Procházejte bar v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 980 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 244,440 recenzí a hodnocení.
“Hezké prostředí, dobré jídlo a obsluha na úrovni !!”
“Úžasný jídlo (burger) a obsluha. A hlavně tu točí Bernard grep nealko,wow! Slečny moc milé, díky :-)”
“Výborné jídlo - opravdu moc šikovný pan kuchař. Skvělá Plzeň 12. Velmi slušná a příjemná obsluha. Úžasný pan majitel a báječná paní majitelová, která připravila vynikající větrníky a svatební koláčky. Parádní prostor pro větší akce nebo jen posezení na zahrádce.”
“Klasická čtyřka hospoda, nálevna jako za starejch časů. Schází se tu fans FCVP. Určitě se tu zastavte. Vynikající pivko (měl jsem Pilsner Urquell). Utopenec jedna báseň. Hospůdka rozhodně stojí za návštěvu.”
“Koukám na ten vývěsní štít skoro denně, ale nikdy jsem až dozadu nedošel. Jeden křest a objevil jsem prostředí, které by člověk na tomhle místě nečekal. Vstřícná a milá obsluha, ceny na centrum města slušné.”
“Maximální spokojenost z prodejnou. Čistota prodejny. Kvalita, kvantita, čerstvost sortimentu zboží na prodejně Ochotný personál poradit, vysvětlit nasměrovat případně když daný produkt není na prodejně navrhnou alternativu nebo kde dany produkt je na jiné prodejně. Na pokladne to jelo rychle v rámci možností. Pokladní byla milá příjemná.”
“Bowling Třemošná je místo kam si můžete zajít jen tak posedět nesi si zahrát bowling na 10 profi drahách. Vhodně pro rodin, pracovní kolektivy , ale třeba i na svatbu či srazy tříd. Je zde možno ji zarezervovat salonek nebo si posedět přímo v rozlehlé restauraci. Jak se říká, restauraci nebo hospodu poznáte podle vzhledu a čistoty toalet, jestli je to opravdu tak, tak pak se nemusíte bát opravdu ničeho. Je potřeba se připravit na trošku vyšší ceny, ale to si myslím, že takovém prostředí lze očekávat. Parkoviště je přímo v areálu a je bezplatné. V teplých dnech můžete posedět venku. Za mě tedy ANO”
“Nákup v pohodě. Vadí mi když čekám ve frontě na kasu tak na mě někdo z personálu zavolá, že samoobslužná kasa je volná. Já si chci jen nakoupit, ne brigádničit.”
“Lidl ve Stříbře je skvělý obchod, kam se vždy rád vracím. Nabízí široký výběr čerstvých potravin, kvalitního pečiva a skvělých akcí za výhodné ceny. Prodejna je čistá, přehledná a dobře zásobená, takže zde vždy najdu vše, co potřebuji. Co ale musím nejvíce ocenit, je ochota a profesionalita zaměstnanců. Jsou vždy milí, usměvaví a ochotní pomoci, což dělá nakupování ještě příjemnějším. Ať už jde o doplnění zboží, radu nebo práci na pokladně, jejich přístup je opravdu skvělý. Lidl ve Stříbře si zaslouží 5/5 hvězdiček za skvělý servis, výborné produkty a přátelskou atmosféru. Rozhodně doporučuji! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”
“Dobrý den, už máte otevřeno po dovolené? Sice už nebudou knedlíky navíc, ale přesto bych se ráda zastavila. Děkuji za odpověď.”
“Signature drinky naprosto skvělý, takže určitě doporučuji vyzkoušet. Obsluha velmi příjemná, mladý pán se nás ptal, zda je vše v pořádku, vyzkoušel v průběhu i dýmku. Jen na druhý drink jsem čekala déle a musela jsem se připomenout, ale vzhledem k tomu, že bylo téměř plno, lze to pochopit. Ráda se sem zas vrátím, neboť i design lounge je úžasný.”
“Obsluha fajnová, atmosféra přátelská. Jídlo nemohu hodnotit - nejedla jsem 10 hvězdiček za Malinovku!!”
“Restaurace U Havránka nabízí výborné pivo, čerstvé a dobře natočené. Přátelská atmosféra a pohodlné posezení dělají z návštěvy příjemný zážitek i když člověk ochutná jen nápoj. Skvělé místo na relaxaci u sklenice piva.”
“Dovedl nás tam kamarád po skončení průvodu při slavnostech svobody. Všude bylo plno a tak jsem se usadil s kamarády po optání u obsluhy venku. Objednávka proběhla okamžitě. Polévka byla také donesená rychle a po dovezení polévky ihned i hlavní jídlo. Vše super jak jídlo tak obsluha. Prostředí bylo díky slavnostem trošku více hlučnější než bývá obvykle.”
“Krásný hotel ve stylu "švejka". Za hotelem hřiště na nohec, nahoře terasa, ze které je výhled na celé město. V hotelu restaurace se zahrádkou, snídaně v hudebním sále, kde bylo piáno a hrála krásná hudba.”
“Do téhle restaurace chodím už nějakou dobu a musím říct, že mě ještě nikdy nezklamala. Jídlo je vždycky výborné – čerstvé, chutné a krásně naservírované. Personál je milý a ochotný, vždycky se usmívají a člověk má pocit, že jim na hostech opravdu záleží. Prostředí je moc příjemné – útulné, čisté a má to tu takovou klidnou atmosféru, že se sem rád vracím. A co se týče cen, podle mě naprosto odpovídají kvalitě, kterou dostanete. Byl jsem tu už několikrát a pokaždé jsem odcházel spokojený. Můžu jen doporučit každému, kdo si chce dobře a poctivě najíst.”
“Přijeli jsme náhodou, ale jsme opravdu mile překvapeni. Skvělé jídlo - obrovská porce. Výborné pití a obsluha moc milá. Určitě se někdy vrátíme. Opravdu doporučuji na jídlo zajet.”
“Bowling má nová majitelka a musím podotknout, že se to zde proměnilo jak mávnutím kouzelného proutku, z nezvledného místa je krásné prostředí, milá majitelka, konečně plzeňská 12, vše čisté a útulné. Vznikla zde i místnost s Billiardem a šipkami, kde je možnost oslavit dětské narozeniny. Mohu jen doporučit k návštěvě”
“Vyhlášena restaurace, kterou by jste v Plzni neděli minout. Výborné tankové pivo i nefiltrované. Chutné jídlo a ochotný personál. Za naši přítomnosti odpoledne bylo celkem volno, ale čekali zájezdy a večer je nutno si místo rezervovat.”
“Jídlo a poměr porce/cena mě téměř zabili. Vynikající. Opravdu neočekávaný zážitek, který neodpovídá prvnímu dojmu. Prostor by chtěl trochu víc péče, ale vynahrazuje to bowling, pokrm a obsluha. Děkuji.”
“Hledal jsem, kam bych hlavu a bříško složil na pozdní oběd a hle, při toulce po novém obchvatu mi do oka spadl kromě drobku z čokolády i výhled na Stodolu. Řekl jsem si proč ne, žiješ jen jednou. Příjemná a usměvavá servírka, z pohledu na ní mužské oko zajásalo, mi doporučila burger. K tomu jsem jako milovník hub zkusil houbový krém. Polévka udělala puf a zmizela ve mě průměrnou rychlostí Afrického sprintera, ani fotku jsem nestihl. Burger s batátovými hranolky se nenechali zahanbit a podobnou rychlostí se poroučeli za polévkou. Tam jsem silou vůle alespoň fotku pořídil. Zajímavá byla fritz cola k pití, tu jsem měl poprvé a věřím, že ne naposled. Při zaplacení a odchodu jsem navíc s plným bříškem ocenil praskající krb a malebný výhled po okolí, který by nejednoho básníka či spisovatele jistě inspiroval k napsání několika řádků… Něco jako: Ve 100dole měl jsem oběd, v mžiku jsem ho celý sněd. Burger vklouzl do bříška plyně, vyřiďte díky do kuchyně. Na place vidím servírku plout, mají také dětský kout. Oheň v krbu praská tiše, a já mám pohodu v břiše. Ať se daří, rád přijdu znovu.”
“Dobrý den, normálně recenze nepíši, ale dnes musím. Reaguji na recenze holčin ze dneška. Chytl jsem největší vlnu lidí v kempu. Kemp praskal ve švech a na celé občerstvení byly jen dvě holčiny. Musím říct, že se nezastavily a dělaly vše, co mohly a i tak se stále usmívaly. Obdivuji je a klobouk dolů před nimi. Burger a pivko výborné!!! Nebyl jsem zde naposledy. Děkuji!!! Ps: kdo dělal v gastru jistě pochopí”
“Můj včerejší zážitek, v hospůdce U Ženíšků byl více než překvapivý. Milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí, přijatelné ceny a poprvé jsem zažil, že ještě někde existuje pravá česká kuchyně, kde jsou porce, které jsem již dlouho nezažil. Vřele doporučuji všem! Pouze mohu říct, že mou osobu to zahřálo u srdce.”
“Krásné zařízená restaurace, možnost posezení venku. Skvělé pivo, dobrá pizza, americké hranolky trošku možná trošku přesolene”
“Sehnala jsem si to nejlepší místo na velké terase. Pokud pijete správné množství Becherovky, skoro byste uvěřili, že zvuk aut a trolejbusu číslo 30 dole jsou ve skutečnosti vlny tříštící se o pláž, zatímco si v hotelovém baru vychutnáváte čerstvé pivo. Uvnitř to působí velmi prostorně, velký stůl připravený pro velké množství opilců.”
“Hospůdka je to skvělá, pivko je výborné, jen je tu občas docela dost rušno....”
“Trochu nás zaskočila budova z venku,ale uvnitř příjemné prostředí. Jídlo bylo výborné a obsluha příjemná!”
“Tak tady to s pivem umí, vynikající dvanda a nádherná slečna za barem. Vyšlo počasí, můj týmek bohužel padnul ale úsměv slečny od pípy mi hnedka zlepšil dovolenou. Moc děkuji”
“Měli po otvírací době,ale příjemné prostředí a milý personál. Krasne venkovní posezení.”