Přehled katalogu
- 935 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 36% S fotografiemi
Nalezeno 935 výsledků
Procházejte bar hospoda v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 935 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 237,521 recenzí a hodnocení.
“Příjemná zastávka na výborné pivo s malým občerstvením”
“Kvalitní víno a skvélé koktejly.”
“Milá vinotéka se skvělým sortimentem! :-)”
“Dobře jsem se najedl doporučuji”
“Příjemná obsluha, velký výběr vín.”
“Vyborne pivo, neco k pivu nebo smazene minutky se take vzdy najde. Obsluha super. Nedaleko hriste pro deti, stanek se zmrzkou a na fotbal skvele pivo na tribunu.”
“Velmi kvalitní suroviny a poctivá příprava.”
“Standardní tělocvična. Můžete získat denní vstupenku.”
“Chodím sem pěšky 6 km na horké maliny se zmrzlinou.”
“Již poněkolikáté jsme byli v kempu a tak koupačka s pivkem a zmrzkou pro děcka v "kiáči" přes řeku je tak nějak "must have". Vždy tam strávíme pár příjemných chvil u přírodní nádrže a rádi se vracíme.”
“Doporučuji si zajít na legendární tousty ☺️”
“Parádní atmosféra, stylové, mají i krásný sál, bar pod restaurací, hned vedle je zoo se zážitkovým golfem, a můžete se zajít osvěžit i do pivovaru. Všude příjemná obsluha, hrozně pohodové vyžití na celý den. Mohu jen doporučit paráda.”
“Typická restaurace jak se na malé město patří. Příjemná atmosféra a milý muž za barem. Ceny jsou OK.”
“Vše se výrazně prodražilo a komerčně, ale také mnohem profesionálněji a krásnější. Bufet je téměř zpět na kvalitě svých prvních let; Rád jsem tam znovu šel.”
“Jsme tu kdykoliv to jde. Každá oslava atd. Je to tu krásné. Jen je škoda, že nefungují stále. Chce to provozní nebo provozního, co to tam dá do kupy.”
“Super obsluha a příjemné prostředí. Můžu jenom doporučit.”
“Obecní šenk Obora výborné pivo, fajn obsluha.”
“Velmi dobrý vietnamský obchod, pravděpodobně bych řekl, že je to jeden ze 3 nejlepších vietnamských obchodů ve městě. Další dva jsou prodejna na ul. Žižková a OC Kascad”
“Krásné místo na relax a hezké procházky. Velice příjemný pan manažer a pracovití brigádníci.”
“Verunka je velmi milá na lidi. Krásné prostředí a výborná káva ❤️”