Přehled katalogu
- 1,130 Firmy celkem
- 2.2 Průměrné hodnocení
- 48% S recenzemi
- 20% S fotografiemi
Nalezeno 1130 výsledků
Procházejte škola v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,130 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 2.2/5 na základě 40,446 recenzí a hodnocení.
“Fajn fakulta, není nejtěžší, ale dost se načtete. Kvalitní výuky. V této budově se lehce ztratíte, ale výuka se většinou koná v budově vedle v ulici.”
“Děti se sem chodí učit AJ, učí je rodilý mluvčí.Jsou velmi spokojené a vidím pokroky. S paní Šimánovou je velmi dobrá komunikace,má k nám vždy vstřícný přístup.”
“Paní učitelky jsou bezvadné, krásné třídy, zahrada... pro dětičky ideální školka :-).”
“Chodím tam na kroužek je to tam skvělé”
“Škola odpovídá předpokladům získání výučného listu či maturity. Vyučující jsou průměrní: učí dle šablon (co každému nevyhovuje..), ale pokud se na ně obrátíte s komplikacemi u studia, věřím, že pomohou. Je zde možnost doučování / strávení více času v dílně u rozdělaného projektu. Škola poskytuje praxi v oboru. Nejvíc hvězd dávám za prostředí: dílny jsou perfektní, mistři také. Ráda bych všechny nadšence k umění a zvlášť keramice, touto recenzí podpořila. Je zde široká škála materiálů a výborné vybavení ke zpracovávání kamene a keramiky. Veškeré informační složky k tomuto zpracovaní jsou perfektně vysvětlena příslusnými vyučujícími (hlavně dejiny umění a technologie). Doporučuji obrátit se na ně, kdykoli tápete, jak s projektem dál. Co se realizace nápadů týče, mám zkušenost, že to je na každém, jak se prosadí, ale vesměs je po domluvě možné cokoli.. Samozřejmě za předpokladu, že máte splněné povinná témata, na kterých se skupinově v praxi nejvíc učíte :) Prostředí školy je tiché a čisté: v bezprostřední blízkosti internát, obchod, restaurace s kulturním programem, keramický závod, kaolínka, les, apod. Škola je dále, dle mého názoru, uzpůsobena k vytváření dobrých přátelských vztahů (scházejí se zde lidé s uměleckým citem, někteří trochu víc, jiní zas méně) jako kdekoli jinde, přesto však doporučuju příliš na těchto vztazích nelpět: funguje to zde podobně jako na vesnici- všichni o Vás kde co vědí, včetně vyučujících.. opět jako kdekoli jinde, i zde se nevyhnete pomluvám, proto tahle reálná vsuvka.. Tohle je asi jediné mínus, které škola bohužel má, ale berte prosím u čtení v potaz, že píšu za sebe z moji zkušenosti a bohužel se mi nepovedlo najít na škole spřízněnou duši. Nicméně cíl je cesta :) Maturita je zde, myslím, stejné obtížnosti jako kdekoli jinde. Výše zmíněné Vám může pomoci mít dobrý vztah s učitelem a jediné na čem na této škole záleží je Váš zájem. Pokud je Váš zájem o umění opravdový a úpřimný, nemáte se čeho bát a přihlaste se sem :) Rozhodně doporučuji jako místo ke studiu. (Dodatečně chválím za výtvarnou přípravu pana Václava Hrůzy, se kterým jsme jezdili v rámci školy na plenéry a také zajímavé výlety s paní Vokáčovou, při prohlídkách keramiček a co do technologie...) Hezký den ”
“Prostě paráda individuální přístup a tolerantní člověk .Děkuji pane Roubal.”
“Super atmosféra a skvělý personál”
“Vše od A do Ž hodnotím kladně, byla jsem moc spokojená s komunikací, s plánováním jízd, veškeré změny jsem se dozvěděla včas, při mé nemoci mi také vyšli vstříc. I přes to že jsem 14 dní byla nemocná, řidičák jsem měla za 2 měsíce a kousek, takže opravdu nechápu některé zdejší recenze... V teoretické části výuky, kterou má na starosti p. Zeman, se člověk dozví vše potřebné, i se zasměje. Pan instruktor Hartl naučí trpělivě naprosto vše, vše klidně stokrát vysvětlí a za to jsem mu moc vděčná, na lepšího člověka jsem v autoškole (které jsem se opravdu bála a dělat ji nechtěla) nemohla narazit. Je to člověk na svém místě a takových už moc není. Nakonec na autoškolu hlavně díky p. Hartlovi budu ráda vzpomínat. Pokud jste ale lempl a autoškolu chcete zadarmo tak tady asi nepochodíte! Ještě jednou moc děkuji! B. Říhová Vaculíková”
“Moc fajn jesličky, kde nám dokázali vyjít vstříc a přizpůsobit se našim potřebám. Syn je tam šťastný, koncept se zvířátky je super.”