Přehled katalogu
- 247 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 64% S fotografiemi
Nalezeno 247 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 247 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 141,312 recenzí a hodnocení.
“Příjemná atmosféra, lidé, akce se zábavou i pro ty nejmenší. Scházíme se tu s místními i turisty. Krásný výhled z terasy i okolní krajina pro turistiku. Je to malá útulná klasická hospůdka s výborným jídlem a usměvavým ochotným personálem.”
“Za mě dobrý, určitě doporučuji návštěvu. Jen upozorňuji na malý výběr pití.”
“Dali jsme si kuře na medu a nudle s kuřecím masem. Obě jídla byla moc dobrá. Doneseno rychle. Obsluha taky v pořádku. Určitě se někdy znovu stavíme.”
“Maximalni spokojenost, vyborne jidlo, skvela obsluha. Opravdu je videt velka snaha o maximalni poskytnuti služeb ve stravování.”
“Kavárna v ruském stylu, ale kafe opravdu chuťově boží i účinky skvělé.”
“Skvělé ceny a porce. Obsluha je přátelská a vždy vyhoví. Nejlepší kebab v Rokycanech”
“Ubytovali jsme se v tomto penzionu při poznávání krás Šumavy a okolí. Pokoje a vybavení odpovídají ceně. Je to takový základ. My jsme například neměli na pokoji lednici, což je v letních měsících mínus. Úklid pokojů by se měl určitě zlepšit. Bazén jsme využili k naši spokojenosti, byl čistý a udržovaný. Restaurace a terasa jsou v pohodě. Výběr jídla je dostačující, zkusili jsme i hamburgery-výborné. Snídaně jsou klasika jako všude, není co vytknout. Bohužel, když je v době Vašeho pobytu nějaký organizovaný pobyt, musíte počítat s jistým omezením. Personál byl vždy ochotný a přátelský.”
“Nejlepší kachna co jsem za poslední dobu v Plzni měl.”
“Nejlepší pizza v Klatovech a širokém okolí. Často se vracíme a nikdy nás pizza nezklamala. Italské suroviny, tenké a křupavé těsto. Prostě SUPER ITALSKÁ PIZZA :-)”
“Dali jsme na doporučení a hodnotím především jídlo. Vzhled kiosku a sezení není úplně top ale kebab byl opravdu výborný a moc jsme si pochutnali. Ceny velice příznivé. Obsluha v pořádku Určitě využijeme znovu.”
“Mohu jenom z čistým svědomím doporučit luxusní dorty všem moc chutnali .”
“Vše v pořádku jako vždy. Jídlo čerstvé a teplé, příjemná obsluha. Čekali jsme jen chvilinku.”
“Skvělá indická kuchyně, rád sem chodím. Dnes jsem si dal chicken tikka masala a česnekové placky a bylo to fakt super. Na jídlo jsem zde nikdy nečekal déle jak pět minut. Když budete v Olympii tak doporučuji navštívit.”
“Strašně ráda se sem vracím, protože i když se občas stane, že něco není úplně perfektní (obsluha není sice profesionální, ale vždy se velmi snaží, je milá, ochotná) nebo na jídlo čekám o něco déle než zbytek z mojí skupiny (ale nejsme v restauraci, kde se dodržuje nějaký kodex typu zanášení jídel všem najednou), vždy si pochutnám, jídlo je opravdu výborné, zrovna tak čaje, míchané drinky, dezerty... Je jedno, jestli mám chuť na zdravé lehké jídlo nebo na nějaký pořádný oběd s kusem masa, vždycky si vyberu. Otevírací doba také skvělá, dá se zajít i na pozdní snídani nebo brzký oběd. Líbí se mi i prostředí, je útulné, pohodlné. Nemám co vytknout.”
“Nejmilejší pán na světě, který vám zvedne náladu o 110% ať jste v jakékoliv hrozné situaci. Opravdu, tak nefalšovaný úsměv který zahřeje na duši umí jen praví kebabáři ❤️ díky moc, dostali jsme i maso navíc, jen pro dobrou naladu. Miluju, velmi doporučuji, určitě zde kebab zkuste! Maso je výborné, čersvé, a obsluha fantastická. Nemohu si vynachválit!”
“Klasika wietnamská džungle s cenama docela přitaženejma do nebes, na to že je to na čáře.... Ve městě vše levnější”
“Občas se zde zastavím a nikdy nejsem zklamaná . Dnes sladkokyselé kuře s rýží a nudle s kuřecím masem . Obojí vynikající. Hlavně musím povznést obsluhující paní ,je strašně milá a usměvavá . I pán, který je tam s ní, je milý . Ceny normální . Vřele doporučuji .”
“Pochutnali jsme si a dostali jsme velkou porci. Pěkný výhled z terasy.”
“Krásné venkovní sezení, výborná domácí kuchyně a velmi dobré pivo. Dnes skvělá kachnička!”
“Jídlo Dal jsem si jen malé jídlo s nápojem. Bruselská bageta mi po dlouhé době zase udělala radost. Byla dobře připravená a plná chutí. Obsluha Obsluha byla usměvavá a milá. Mé obsloužení proběhlo k naprosté spokojenosti. Slečna po dokončení objednávky s úsměvem poděkovala. Druhá slečna při vyzvednutí hotové objednávky s úsměvem popřála dobrou chuť. U bageterie jsem viděl 3 samoobslužné automaty, které mohou v některých případech urychlit objednání. Prostředí Jedná se o prostor OC, které se ho snaží sjednotit. Prostor v a kolem bageterie byl uklizený a čistý.”
“Moc jsme si pochutnali, skvělá porce, čerstvé přísady, hranolky a hermelín taky výborné, točená Kofola, příjemná obsluha! Navíc hodně místa k sezení, kde naše nohy po lyžování mohly trochu odpočinout.”
“příjemná nová kavárna v bazénu Sušice”
“Velmi pěkná restaurace s chutným vegetariánským jídlem”