Přehled katalogu
- 173 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 35% S fotografiemi
Nalezeno 173 výsledků
Procházejte veterinární péče v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 173 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 33,096 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší veterinář jakého jsem kdy poznala, odborník na svém místě, ke zvířatkům má vztah.”
“Chtěla bych moc poděkovat za ochotu pracovníkovi zelenina,který mne pomohl dne 15.2. Spadly mi klíče od auta do kanálu a tak mi je vydělal.”
“super přístup, příjemné prostředí.. škoda že je to jen pro zvířata :-)”
“Pan Doktor Konečný je super! :-)”
“Pan doktor je skvělý člověk. Toto konstatování je potřeba doplnit tím, že svoji profesi ovládá s virtualitou a přístupem, který každého majitele svého ostěného nebo opeřeného svěřence potěší.”
“Skvělý přístup ke zvířatům i majitelům.Vždy ochoten pomoci.Odborné znalosti jako laik posuzuji dle výsledků a s těmi jsme spokojeni.Panu doktorovi patří naše velké poděkování.”
“Paní doktorku mohu jen doporučit, vždy skvěle poradila, urgentně i mimo pracovní dobu, vždy milý a profesionální přístup.”
“Pan doktor je milý, má citlivý přístup ke zvířátkům. Vždy debatujeme a hledáme nejlepší řešení jak léčit. Doporučujeme!”
“Minulý týden jsem pana doktora poznala poprvé, když náš pštros Píďa snědl šrouby a střepy a v našem okolí nikdo nevěděl co s ním. Na doporučení jsem mu zavolala a naši Píďu přijal a ještě v noci operoval. Pan doktor nám Píďu zachránil a jeho přístup byl úžasný. Za nás má plný počet hvězdiček je to pan doktor s velkym D ☺️ A všem moc doporučuji a ještě jednou moc děkuji”
“Skvělý přístup! Pan veterinář je zkušený a poradí. Předchozí veterinář chtěl naší kočce vytrhat okamžitě nějaké zuby, jen proto, že je neměla úplně bílé. Ale kočka pořád jí od té doby, hlavně granule a žádná bolest a nic takového se u ní nekoná, ještě že jsme neposlechli. Pan Šilar řekl rovnou, že se jedná jen o kosmetickou vadu a ani nám hned nenabízel zákrok, který se zde provádí a to UV čištění, jen aby získal nějaké peníze, když kočka to ale evidentně vůbec nepotřebuje.”
“MVDr. Zuzana Mravíková je výborná lékařka, která nám léčí dva psy. Chodíme s nimi k paní doktorce už několik let a vždy jsme naprosto spokojeni - očkování je samozřejmostí, řešili jsme s ní úrazy i chronické nemoci, které vyžadují stálou léčbu a kontrolu. V akutních případech nám ochotně ošetřila psy i v noci. Mohu jen doporučit.”
“Naprosto dokonalý přístup. Vždy provedeno maximum aby našemu kocourkovi bylo lépe! Doporučuji!”
“Pan veterinář je skvělej zachrání snad každý zvíře od malych až po velké akorát má malinko z ruky ordinaci na které dělá složitější zákroky jako např operace a co se povahy týče tak za mě pohodář”
“Profesionální přístup, milý a ochotný personál. Možnost objednání na čas. Krásné prostory.”
“Skvělý pan doktor, vynikající odborná péče, funkční rezervace na čas, jen doporučuji.”
“Moc milá obsluha, která je vždy ochotná pomoci a hlavně s úsměvem”
“O Charlieho zde bylo velmi dobře postaráno poté, co si zlomil dráp a hodně krvácel.”
“Doktor Andrys je nejlepší veterinář v mé "psí" praxi. Jsem z Prahy, ale čekám vždycky na letní pobyt na chalupě protože jeho přístup a pražský se diametrálně rozcházejí . Vděčím a děkuji mu za hodně . Slavíková”
“Místo s velmi širokou nabídkou zboží, od papírenského, zahradu, domácnost, drogerii či cukrovinky. Obsluha velmi milá a ochotná. Parkoviště dostatečně velké, zásobování prý 5x za týden. Bohužel ne všechno zboží je kvalitní, vodní pistole se po pár minutách ve vodě rozpadla a teploměr do bazénu ukazuje velmi nepřesně. Naštěstí obsluha vyřídí reklamaci svižně. Radost nakupovat, jen pozor, je to jako IKEA, člověk nakoupí hromadu věci, pro které tam nešel.”
“Navštívili jsme kvůli pohybovým problémům našeho pejska. Bez objednání, plně se nám věnovali, profesionální a citlivý přístup od recepce, přes ordinaci až k východu. Mohu jen doporučit, příjemné prostředí bylo jako bonus k vynikající péči.”
“K paní doktorce chodíme s pejsky už pár let a nikdy žádný problém, právě naopak, kdykoli se cokoli přihodí, paní doktorka hned jedná. Za mě a naše pejsky bychom k jinému zvěrolékaři nešli.”
“Pan doktor se nám stará již o třetího pejska. Vysoce hodnotím lidský a odborný přístup i ochotu vždy udělat pro zvířecí pacienty maximum!”
“Moc pěkná prodejna se širokým sortimentem, milou obsluhou. Líbí se mi samoodbavovací pokladny. Prodejna se nachází na lukrativním místě, přímo na Třídě Míru a je tedy hezky dostupná jak z nedalekých zastávek, tak z dostupných parkovacích míst v okolí. Rossmann mám obecně rád jednak kvůli dokonale čistému a příjemnému prostředí, ale také díky skvělému sortimentu. Jako muž jsem zde objevil a nechal se příjemně překvapit značkou Isana, která za zlomek ceny renomované konkurence, nabízí opravdu kvalitní výrobky, které skvěle fungují. Nejprve mne překvapila holící pěna Isana, která zde stojí třetinu ceny konkurence, jež jsem celý život kupoval, myslel si, že je "pro muže to nejlepší". S Isanou je holení mnohem snazší, méně se ucpává holítko a je velice příjemná a méně agresivní na pleť. Stejně mile mne překvapila i voda po holení a následně jsem si pořídil celou řadu pro péči o obličej. Ta dokonce stojí čtvrtinu, až pětinu ceny konurenčního Loreálu a s vyjímkou účinků řady "vita lift", která lépe "vypne", nebo, chcete-li vyliftuje pleť obličeje, než Isana, je celá řada Isana vynikající, perfektně funkční a má příjemnější vůni. V prodejně Rossmann také vždy snadno koupím výrobky na masáž těla, kterou se také zabývám. V tomto segmentu mají nejširší výběr z konkurence a vynikající ceny. Na prodejně, kterou hodnotím v tomto hodnocení, pracují neskutečně milé ženy, které prakticky pokaždé, když přijdu, doplňují regál a vylepšují vzhled prodejny a vystavení zboží. I s rukama v regále Vám velice ochotně pomohou, dovedou Vás tam, kde něco hledáte a odborně poradí s výběrem. Díky existenci samoodbavovacích pokladen, které fungují bezchybně a skvěle, není třeba, aby některá z místních žen nečinně stála u pokladny a čekala, až se někdo přijde odbavit. Namísto toho jako včelky běhají po prodejně, o kterou se vzorně starají a když je třeba, přiběhnou k pokladně, pokud někdo chce odbavit s obsluhou. Moc rád sem chodím a vřele doporučuji.”
“Moc děkujeme za úžasnou péči o našeho pejska. Čištění zubů proběhlo bez problémů a ten rozdíl je neuvěřitelný. Pejsek úplně pookřál, je vitálnější a má i více chuti k jídlu. Je vidět, že když je pejsek v pořádku 'uvnitř', projeví se to i navenek. Pokud hledáte špičkového veterináře, tady jste na správném místě.”
“Velice profesionální a milý přístup. I přesto, že jsem nebyla objednaná a nejsem ani u pana Dr. zapsaná, nás pan doktor s kočkou vzal a pomohl. 100% doporučuji.”
“Ráda bych poděkovala Vaší kolegyni na směně kolem 17:30 (sobota 8. 11. 2025), která se mi velice ochotně a profesionálně snažila zodpovědět můj telefonický dotaz na produkt. Moc děkuji!”
“Vysoké Mýto skvěle zde nakoupím personál super díky pestrý sortiment zboží kvality”