Přehled katalogu
- 169 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 65% S fotografiemi
Nalezeno 169 výsledků
Procházejte servis klimatizací v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 169 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 5,722 recenzí a hodnocení.
“Za nás úžasná spolupráce a výborní lidé.”
“Nevěřil jsem, ze existuje v dnešní době slušný servis, kde Vám opravdu chtějí pomoct. Naprosto skvěle jednaní, přístup k zákazníkovi, ochota. Pánové jsou srdcaři !”
“Perfektní práce, skvělá domluva :)”
“Tento autoservis doporučuji profesionální přístup, rychlost a celkově super moc děkuji Moravcová”
“Rychlá a kvalitní oprava vozu. Super jednání. Volkswagen Golf MK6 Doporučuji”
“I když jsem v tomto servisu byl poprvé na doporučení kamaráda, můžu říct že jsem byl mile překvapen ochotou a především velice rychlé vyřízení mé žádosti. Díky a doporučuji všem.”
“Za mě: jsem spokojený zákazník. Práce je vždy rychlá, spolehlivá a cena přiměřená.”
“Super přístup a ochota, všechno proběhlo rychle a za super cenu. Se servisem jsem moc spokojený a určitě se sem vrátím. Doporučuju!”
“S firmou Tramonta jsem velice spokojen. Objenávka i montáž dvou vnitřních a jedné venkovní jednotky Toshiba proběhla velice profesionálně. Technici byli pečliví a dokázali najít nejlepší řešení, aby byl zásah do bytu co nejmenší a výsledek vypadal esteticky. Oceňuji, že se nesnažili jít cestou nejjednodušší pro ně, ale tou nejlepší pro zákazníka. Rovněž si dali záležet na ochraně interiéru – pečlivě zakryli podlahy a nábytek, aby nedošlo k poškození nebo zaprášení. Firmu doporučuji!”
“Nadstandardně profesionální přístup. Velice ochotní a milí zaměstnanci. Vyřešili zatím každý problém s autem.”
“Do servisu jsme přivezli naši Audi A3. Vše bylo provedeno rychle, pečlivě a kvalitně. Zvláštní poděkování patří Jevgenijovi za jeho profesionální práci. Doporučujeme!”
“Dával sem na servis hyundai i40 podotýkám velký servis a za dva dny auto hotové, servisy kam jsem jezdil doposud by tam auto měli týden určitě. Na čem jsme se domluvili to platilo. Doporučuji”
“Hej brácho, ten instalatér fakt existuje, protože si jinak ani říkat nemohl XD”
“Vytrhli nám trn z paty o státní svátek cestou na hory, když nikdo jiný nezvedal telefon :). Skvělá komunikace, rychlý servis, moc milý přístup.”
“Skvělé. Co se řekne, to platí. Fér jednání.”
“Skvělí přístup jsou opravdu šikovní a rychlí a pořadí sem jezdím rád.”
“Jezdím sem pravidelně přezouvat, mám tu i uskladněné pneumatiky a vždy bezproblémový přístup a domluva. Velké plus je i super cena.”
“Velmi dobrá zkušenost se servisem. Vše proběhlo hladce a byla možnost domluvy i na místě na servis, který jsem neobjednal.”
“Velká spokojenost.Přezouváni gum.. Objednaná na půl 3 , přijela jsem tam, najela jsem do garáže a půl 3 a 10 minut bylo vše hotovo... Cena 360kc...”
“Výborný autoservis. K opravám a běžnému servisu přistupují velice profesionálně. Hlavně poradí na úrovni.”
“Úplne se omlouvám, že jsem cca před 2 měsíci zapomel napsat recenzi na tento servis. Jel jsem jedno horké letní odpoledne kolem (nejsem zdejší) a nefungovala mi klamatizace, proste nechladila. Vidím vjezd do dvora tohoto servisu s pocitem, ze zkusím se tam zeptat, zda to není chladící kapalinou v klimatizaci. Zastavení se vyplatilo. Pan mechanik mi vše vysvětlil stylem, jako bych byl na prohlídce nějakého hradu (chvilku jsem si říkal, že to musí mít naučené nazpaměť, ale ne... Prostě to tak má). Krásně , srozumitelne a s takovou empatii, jakou jsem v dnešní době dlouho neviděl. Auto jsem tam nechal s tím, že mi to udělají na počkání (to se dnes již taky moc nevidí) . Než jsem nakoupil v nedalekem obchodě, tak vse bylo hotové. Příjemný a profesionální přístup mě totálně ohromil. Moc děkuji a věřím, že až pojedu příště kolem, tak si drobné opravy nechám opět udělat zde. Za mě TOP servis.”
“Vystřídali jsme za uplynulé období mnoho autoservisů, ale zde jsem opravdu výjimečně spokojen. Nenechali mě na holičkách ani při závažnější poruše, postarali se o mě, a na základě této zkušenosti jsem jim již několikrát svěřil své auto. Ceny byly vždy velmi férové, domluva perfektní, průběžně mě informovali a hledali jednodušší, levnější řešení. Řekl bych, že jde o velmi profesionální přístup. Oprava byla vždy kvalitní. Mohu doporučit všem a určitě budu využívat jejich služeb i nadále.”
“velmi rychlý, vstřícný a profesionální přístup. Děkujeme”
“Sympatický menší servis, s velikým množstvím vzkušeností a ochoty. Za mě 10 z 10-ti!!!!”
“Skvělý autoservis. Majitel velmi ochotný a vždy se s ním dá na všem domluvit. Ceny mají velmi příznivé oproti jiným mým zkušenostem.”
“Skvělá firma!!! Doporučuji! Kvalita a spokojenost.”
“Super přístup. Pán se mi věnoval ihned po mém příjezdu a ochotně poradil za velmi slušnou cenu. Doporučuji.”
“Malý tým, ale super přístup. Zatím si nemám na co stěžovat.”
“Vše bez problémů. Můžu doporučit. Mají dílnu i na vysoká auta.”
“Montéři přijeli na montáž klimatizace v dohodnutý den, i čas. Vše měli připravené a byli velmi čistotní. Nezanechali po sobě žádný nepořádek a práci odvedli profesionálně. Mohu jen a jen doporučit.”