Přehled katalogu
- 160 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 43% S fotografiemi
Nalezeno 160 výsledků
Procházejte noční klub v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 160 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 27,329 recenzí a hodnocení.
“Místo s velmi širokou nabídkou zboží, od papírenského, zahradu, domácnost, drogerii či cukrovinky. Obsluha velmi milá a ochotná. Parkoviště dostatečně velké, zásobování prý 5x za týden. Bohužel ne všechno zboží je kvalitní, vodní pistole se po pár minutách ve vodě rozpadla a teploměr do bazénu ukazuje velmi nepřesně. Naštěstí obsluha vyřídí reklamaci svižně. Radost nakupovat, jen pozor, je to jako IKEA, člověk nakoupí hromadu věci, pro které tam nešel.”
“Papírnictví - milion věci. Na neuvěřitelně malé ploše. Prostě na co si vzpomenete.. Včetně pultíku s novinami, časopisy a tabákovými výrobky. (Kousek od světelné křižovatky, s dalším o něco větším papírnictvím)”
“Úžasna masáž a rychlá reakce když jsem ji opravdu potřebovala. Děkuji”
“Oslava pro syna 8let plus jeho kamarády proběhla naprosto skvěle. Děti si to moc užily a já jsem byla taky mile překvapena nejen výzdobou a vším, co základní balíček obsahoval, ale i přístupem personálu - milý, příjemný, ochotný, pomohl s čímkoliv, dětem přátelsky vše vysvětlil a odpověděl na jakoukoliv otázku. Myslím, že to nebyla naše poslední oslava tady :) Děkujeme za příjemně strávený čas”
“Super místo. Klidné a pohodové místo.”
“Velice pěkný hotel, doporučuji.”
“Hotel nás velmi mile překvapil. Označení cesty k hotelu ,dostatek parkovacích míst. Veškerá obsluha milá, ochotná. Čistota hotelu taktéž na jedničku. Velký výběr aktivit jak v hotelu tak v okolí. Wellness skvělé. Doporučuji rezervaci řešit opravdu s dostatečným předstihem. Dětský koutek je fajn bonus. Pokoje jsou akorát velké, oceňuji, že není slyšet hluk z chodby a ani ze sousedních pokojů. Rádi se příští rok vrátíme.”
“Nejlepší kuželna ve svitavském okrese. Otevřeno každý den kromě neděle. Pravidelné zápasy městské ligy. V úterý od 16 hodin trénink pro děti od 10 let”
“Velice příjemné prostředí a srdečná obsluha.”
“Pokoje nemůžu hodnotit, ale jídlo super a obsluha také. Výhodná také poloha u dálnice D35. Můžu jen doporučit”
“Úžasný zážitek! Skvěle propracovaná úniková hra s napínavým příběhem a logickými úkoly, které nás fakt vtáhly do děje. Prostředí cely je realistické, atmosféra perfektní a obsluha moc milá a nápomocná. Hodina nám utekla neskutečně rychle a odnesli jsme si spoustu zábavy i adrenalinu. Rozhodně doporučujeme každému, kdo hledá originální dobrodružství v Pardubicích – my si to užili na maximum!”
“Zajimave vyzdobena hospoda, ktera ma i unikatni pivo hudebni kapely, je tam spousta moznosti zabavy, a i venku moznost jak zabavit deti.”
“Na školním výletu jsme toto pěkné místo navštívili již v červnu 2004, tedy už je to hodně, hodně dávno. Nedávno jsem několik fotek a text , který napsala žákyně IX.A našel, a tak přidávám .... bylo to super, se zpožděním doporučuji k pobytu. Dne 28.května naše třída IX. A odjížděla "dát pokoj svým rodičům". Jeli jsme tentokrát všichni a doprovázeli nás pan učitel Navrátil s manželkou. O půl osmé ráno jsme měli sraz na náměstí ve Skutči. Potom jsme nasedli do autobusu směr Chrudim - nádraží a z Chrudimi hurá do Horního Bradla. Když jsme byli už konečně na místě, samozřejmě jsme hledali kemp, kde se máme ubytovat. Asi po hodině jsme konečně dorazili, ale ještě jsme museli čekat, až nás pustí do chatek. A protože jsme s holkama " silná pětka", spali jsme tedy v chatce po čtyřech v pěti. V kempu se nám opravdu líbilo, pořád jsme byli nalezlé na volejbalových kurtech, na kolotoči, na houpačkách (jako malé děti), prostě kde se dalo. Ještě tento den jsme vyrazili do Krásného na vysílač. Po večeři jsme si mohli dělat co chceme a potom ...? Potom už byl večerní klid, teda my zejména jsme ho dodržovali. Druhý den byla o půl deváté snídaně, takže jsme museli vstávat. Po snídani jsme se jen tak poflakovali a dělali blbosti, pak jsme ještě dopoledne šli do Horního Bradla. Potom jsme si došli ještě na oběd a vyfasovali balíček na cestu místo večeře a už jsme vyrazili směr Seč - Ústupky. Nejen, že jsme hned na začátku odbočili špatně, takže jsme kroužili kolem dokola, ale později i skupinka pana učitele zase zapomněla odbočit. Nakonec jsme se stejně našli, došli si na nanuka, vykoupali v přehradě a vrátili se (teď již správnou cestou) do kempu. Večeři bychom stihli, tak že škoda, že jsme měli místo "kuřátka" jen chleba. V kempu s námi byli ještě dvě devítky z Jihlavy a Krucemburku a spousta malých dětí, takže jsme měli o zábavu postaráno. Seznámili jsme se a dokonce několik kluků (včetně těch z naší třídy) se nám "zamilovalo". V pátek ráno jsme museli brzo vstávat, protože jsme spěchali na autobus do Chrudimě. Jen jsme si došli na snídani, rozloučili jsme se s celým kempem (včetně napouštějícího se koupaliště) a jeli jsme. V Chrudimi jsme měli dlouhý rozchod a ve dvě hodiny jsme měli sraz na nádraží. Ve vlaku jsme dělali docela cirkus - chudáčci lidi! Cestou jsme ještě stihli zhodnotit celý výlet - bylo to vážně moc pěkné a do "našeho" kempu se v létě pojedeme podívat znova!!! Věra K., IX.A”
“Velmi milé prostředí fajn obsluha”
“Prodloužený víkend v tomto hotelu v krásném městě Litomyšli je super volba. Užil jsem si pobyt. Hotel je velmi klidný, pobyt se mi velmi líbil, skvělá cena.”
“Příjemné místo, dobré jídlo i pití, obsluha velice příjemná a rychlá. Kafe spíš průměr ale brownies se zmrzlinou vynikající. WC čisté s desinfekcí a papírovými ručníky. Doporučuji.”
“Místa na tanec je málo, ale hudba duní tak akorát!!”
“Ubytování v chorvatské Promajně ve vile Mila bylo na jedničku. Ochotný a milý majitel, který nás nenechal po příjezdu busem dlouho čekat, voňavé a čisté pokoje, dobře vybavené, s balkonkem, klimatizací ... byla radost vracet se od moře do takového hezkého prostředí! Cesta autobusem byla náročnější pro více zastávek po celé délce trasy, ale to je je asi jediný nedostatek (nepočítám-li poměrně skromné prostory na sezení, pohodlné to na delší cestu není, ale dá se to zvládnout). Řidiči ochotní, fajn, vtipní a především spolehliví! Ovšem absolutní špička, kterou je třeba zmínit, je paní delegátka Rita Mamunová, které patří obrovský dík a poklona za vše, co pro klienty dělala, zařizovala, jak se o ně, o nás starala! Její služby jsou opravdu výborné, ať už jsme se pohybovali jen v místě pobytu nebo nám pomohla vybrat výlet, kde nám dělala i průvodkyni. Ritušce patří velký dík za to, jak ke své práci přistupuje, její aktivita má velký podíl na celkových dojmech z dovolené :-) Pro mě tedy dovolená v Promajně přes CK Kalousek za pět hvězd!”
“Super domluva s lidma , skvělý internetové stránky, sporty všechno druhu. Ceny super.”
“Za 190 Kč obědové menu (polévka, řízek a br. salát a vynikající malinovka), velmi chutné, dostatečně velká porce, příjemné prostředí”
“Platba pouze hotovostí, jinak super.”
“Měli jsme pronajatý bowling pro firemní akci, příjemné prostředí i obsluha. Nevaří se tam, ale není problém jídlo si dovézt. Je možnost i pronájmu telocvicny.”
“Skvělý bar a hned vedle cukrárna :-)”
“Musím pochválit místní boxy na zavazadla. Po zavření úschovny na nadraží je to jediná možnost a super. Zaloha je 200,- kč a přiruční kufr a taškou se akorát vešel.”
“Výborná jídla, veliké porce, dobré pivo z tanku. Příjemná a milá obsluha. Vždy, když jedu kolem, tak se stavuji na něco dobrého k jídlu. Doporučuji !!!”
“Bylo to uzasny, těším se na další.”
“Klidné místo, příjemná obsluha.”
“Úžasná zábava jak pro děti, tak i pro rodiče. Obsluha příjemná, slečna vše ochotně vysvětlila, ukázala, žádný problém.”
“Přívětivé ceny, zahrádka s vyžitím pro děti, dobrá otvíračka a v neposlední řadě perfektní obsluha.”