Přehled katalogu
- 55 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 60% S fotografiemi
Nalezeno 55 výsledků
Procházejte svatební cukrárna v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 55 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 10,620 recenzí a hodnocení.
“Výborná nabídka a skvělá obsluha, jako obvykle jsme nakoupili a doma pochutnali. Také jsme stihli čerstvě upečené rohlíky. Těšíme se na další návštěvu až pojedeme kolem. Daniel”
“Od chvíle, co jsme objevili Ollies, už jinam pro dortíky nechodíme.”
“Kavárna s úžasnými zákusky (čokoládová pěna byla úplně luxusní) a bohatým snídaňovým menu (turecká vejce opravdu zasytí a ten chleba, pecka!) za výborné ceny. V plném vytížení je dost hlučná, ale s tím nevím, jestli jde něco udělat.”
“Já jsem spokojená. Dostupná kavárnička se studentskými cenami, širokým výběrem a vstřícnou obsluhou. Škoda, že došlo ke zrušení pobočky v Ostravě. Mohu doporučit :)”
“Super cukrárna. Chodím do cukrárny U Sněhové trubičky již od dětství a už tehdy zde prodávali chutné zákusky.”
“Stylová kavárna s bistrem, která určitě stojí za vyzkoušení. I přes počáteční mdlý přístup obsluhy, se nám tady nokonec líbilo. Zákusky jsou opravdu perfektní.”
“Naprosto skvělé ubytovani.Cistota na vysoké úrovni. Pokoj s balkonem naprosto skvělý. Příjemní majitelé i obsluha. Snídaně na přání ideální. Cukrárna k dispozici kdykoliv .Možnost i večeři v dobré kvalitě. Určitě doporučujeme týden jsme si tu moc užili”
“Výborné jako vždy. Vřele doporučuji.”
“Kupovala jsem makronky a jsou luxusní, bezlepkové, chutné, příjemná obsluha a vstřícnost při přípravě balíčku na provozovně; moc děkuji, ráda se k vám zase vrátím :-)”
“Šikulky! Velmi chutné dortíky. Styl mi přišel trochu retro, ale asi co si kdo objedná. Koneckonců, hlavní je, že chutnalo”
“Úžasný a výborný dort, moc děkuji! Příští rok znovu objednáváme ☺️”
“Radost spolupracovat, koláčky jak od maminky !”
“Měla jsem z Dortovny krásný svatební dort. Nebyl přeslazený, krém měl jemnou máslovou chuť. Svatebčanům chutnal”
“výborné pečivo a příjemná obsluha”
“Pěkný den. Děkuji za výborné trubičky. Velmi křehké těsto a osvěžující chuť. Zdraví Alice S.”
“Parádní místo nejen na svatbu...”
“Obsluha v pohodě, dal jsem si Horké Maliny jestli se nepletu za 120 Kč, což nevím, jestli je reálná cena, ale byly skvělé takže si nemůžu stěžovat. Ale když jsem se díval na menu, tak mě zarazila Coca Cola a Sprite jenom 0,2L ve skle za 63Kč? Nezdá se vám to nějak moc předražený?? Pochopil bych ve skle 0,33L za 30-35 Kč ale 0,2L za 63Kč? To ani náhodou”
“Mohu velice doporucit. Nechala jsem si dělat dortik na zakázku a dost mě překvapil ❤️”
“Výborná pekárna !!! Doporučujeme všem.”
“Koupili jsme zde cukroví na Vánoce a byli jsme velice spokojení”