Přehled katalogu
- 377 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 377 výsledků
Procházejte prodej doplňků stravy v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 377 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 89,336 recenzí a hodnocení.
“Bezva obchod.Krasné zvířata a také super zásilková.”
“Nejlepší v Olomouci a okolí. Nejen, že je personál vždy velmi ochotný a příjemný, navíc zde pracují odborníci, kteří vždy dobře poradí popř. Vysvětlí. Jsem stálým zákazníkem a vždy se sem ráda vracím. Moc děkuji za Váš přístup.”
“Dobrý výběr zboží, milé prodavačky.”
“V tetě v čistém prostředí se nakupuje dobře, příjemná atmosféra, jen tam když tam nakupuji a chystám se nakoupit vždycky přiběhne někdo s dítětem až se leknu a poskodim si vlasy, nechci tímto spusobem přijít o vlasy úplně. Vlasy se mi pak vždy zasekavaji v koncovce peněženky ať mám je stočné do uzlu, nebo volné vykartacovane, tak už přemýšlím, že si ještě budu muset asi strkat na hlavu pytlíky a přetahovat se ještě ktomu kapucí. Starý známý problém v tetě už kvůli tomu zavřeli jednu pobočku na třídě prvního máje nedopustte ady to samé se stalo i stoutou prodejnou, prosím dotyčnou osubku s kočárkem a dítětem aby dodržovali rozestupy, s kočárkem a dítětem se do prodejny nevjizdi, když jde zrovna někdo k pokladně s vozíkem a má batoh na zádech, peněženku v jakékoli ruce a drobné nusi pak hledat v batohu, protože se do té peněženky nevejdou, maminky s kočárkem nemají vždy přednost, jen u detskaho lékaře, když jdou s miminka a na kontrolu, do autobusu se taky všechny s kocarkama nacpat najednou nemůžou, naštěstí u nás ve městě jezdí autobusy zadarmo tak odpadá problém s placením a skubanim vlasů z jakéhokoliv důvodu. Nedávejte prosím číst dětem obsah této správy nebo při představě oskubanych jakýchkoli vlasů začnou ječet. Děkuji za pochopení. MARTINA. MOROCZOVA. CZ.”
“Jako vždy super. Velký výběr, rychlost doručení. ✨”
“Zverimex sice zvenku odrazuje, kdyz vstoupíte dovnitř, zarazí směsice všech možných pachů a zboží nacpaného v mikroprostoru. Naprostý opak toho, co je teď v módě. Nicméně za třicet let vlastnictví všeho možného v naší rodině (od koní přes psy, kočky, ptáky, kolonii křečků, štírů a hada) jsem nesehnala spolehlivější místo. Paní majitelka vždy poradí, případně zjistí. Nesnaží se mermomocí prodat, co má na skladě, ale zhodnotí, je-li ta konkrétní věc pro vás vhodná či je lepší jiná. A na skladě má pro drobné zvířectvo snad všechno, i to, co jinde v Prostějově bez objednávky neseženete, i když třeba jen ve značně omezeném výběru designu či značky.”
“Skvělá atmosféra a nečekaně hezký interiér, všem doporučujeme”
“Jsem nadšená. Hledala jsem zverimex podle recenzí a dobře jsem udělala. Obsluha naprosto famózní, příjemná, problematiky znalá. Vyřešila jsem více věcí pro svého psa a tuze ráda se vrátím.”
“Dostala jsem jako dárek, různé procedury na záda , lymfatický systém, kůži, osobní diagnostika...super odpočinek, kdybych měla blíže, šla bych častěji”
“Pecka, příjemný personál, majitel případně zařídí pro zákazníka vše, co je v jeho silách..”
“Velký sortiment ceny příznivé dobré levné za mě spokojenost”
“Vše co jsem chtěla jsem koupila, prodavačka byla velmi ochotná a příjemná”
“Nově zrekonstruovaná prodejna. Parkoviště přímo před prodejnou. Velký sortiment pro chovatele a pěstitele. Profesionální přístup. Nově prodej výrobků od místních farmářů.”
“Obchod se mě moc líbí,prodavačky jsou milé a ochotné,rádi pomohou zákazníkům,vždy vyjdou vstříc zákazníkům a rádi ve všem poradí.Rada tam chodím,protože chovám rybičky.”
“V zdravotním středisku bylo přistavěno ještě jedno patro, kde se nachází dětské oddělení. Čekárna pro děti je velmi pěkná. Přibyla zde i oční ordinace. V budově se nachází různé ordinace nejen praktických lékařů. V přízemí je odběr krve a lékárna. Nově je zde i výtah. Celkový vzhled střediska se velmi změnil k lepšímu.”
“V tomto podniku seženete převážnou většinu potřeb, pro chov vašich mazlíčků. Případně i ty mazlíčky.”
“OK široký sortiment skvělá obsluha děkuji”
“Nejkrásnější jednota, co jsem v Česku viděl, a to jsem jich navštívil stovky.”
“Super a hlavně pro mne dostupné, jsem totiž na invalidním vozíku.”
“Chodím tu hooodně často. Paní prodavačky jsou vždycky milé a ochotné poradit. A sortiment zboží je velký. Vždy je z čeho vybírat.”
“Klasika od DM a musím říct, že je zde příjemný personál a jezdím sem pro drogerii docela často.”
“Budu muset papouskovat predchozi recenze..krásný obchudek, mega výběr a hlavně úžasná obsluha”
“Vždy vstřícní, lepší ceny, ráda chodím do tohoto obchůdku.”
“Aničku máme rádi pro široký sortiment a dobré ceny. Pečivo i večer. Také dělají nádherné ohňostroje.”
“Oceňuji výborné pečivo z pekárny Sázava a ochotné prodavačky. Tohle je dobrý obchod!”
“Hezky přehledný Lidl. Ocenila bych zde víc personálu na prodejně. Většinou je zde vše naházené a v průběhu dne většinou vidím jenom pokladní. Koupím zde to, co je třeba.”
“Globus Olomouc je ukázková prodejna této firmy!!! Prodejna vše OK Restaurace = vaří se tam OK, hlavně kuchaři na pultu, kde toho mají celkem dost na 2 lidi na šichtě a zato jim skládám poklonu!!! Bufet a obsluha až na některé nedostatky lidských zdrojů, které žijí ještě v socíku výborný, jídlo skvělé.”
“Hezká poměrně stále nová a moderní prodejna. Vždy seženu vše co potrebuji. Oceňuji parkování pod střechou.”
“Občas výrobek prezentovaný v letáku nebyl dostupný na prodejně s vysvětlením, že nebyl dodán.”
“Personál příjemný a ochotný. Jsem starší osoba a potřebuji někdy poradit. A jakoukoliv slečnu prodavačku oslovím ,vždy ke mě přistoupí s úsměvem na tváři a poradí . Za mě velká spokojenost. A dokonce jsem byla prvně na samoobslužné pokladně a s malou pomocí vše zvládnuto . Super prodejna a personál velice ochotný. Jen tak dál.”