FERTIMED, s.r.o. OLOMOUC
“Moc chválím tuhle kliniku. Jsem dva týdny po zákroku, krásně se hojím, vše proběhlo bez problému. Všichni byli sympatičtí a velmi vstřícní, péče byla skvělá. Maximálně doporučuji”
Nalezeno 6 výsledků
“Moc chválím tuhle kliniku. Jsem dva týdny po zákroku, krásně se hojím, vše proběhlo bez problému. Všichni byli sympatičtí a velmi vstřícní, péče byla skvělá. Maximálně doporučuji”
“MUDr. Jana Jelínková je úžasná lékařka. Velmi citlivá, vyslechne, poradí a nikam nespěchá. Je jemná jak v komunikaci, tak při vyšetření. Člověk se s ní cítí v klidu a bezpečí, opravdu anděl...”
“Po několika negativních recenzích tady, jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne. Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno... Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!”
“V deštivém dni jsme využili jako dopolední cíl s dětmi, spousta věcí na hraní za dobrou cenu, můžeme doporučit.”
“Úžasný přístup, rychlé ošetření a příjemný personál. Moc děkuji”
“Předporodní péče a doprovod k porodu - vybrat si paní Simču Orsákovou byla nejlepší volba. V rámci předporodní péče nebyl nikdy problém probrat jakékoliv obavy, vždy jsem dostala podporu a cenné rady. Samotný porod byl plný podpory, motivace a snahy udělat z porodu krásný a nezapomenutelný zážitek. To se také splnilo a jsem obohacena o silný zážitek- porod do vody.”