Přehled katalogu
- 1,444 Firmy celkem
- 1.8 Průměrné hodnocení
- 41% S recenzemi
- 16% S fotografiemi
Nalezeno 1444 výsledků
Procházejte škola v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,444 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 1.8/5 na základě 44,558 recenzí a hodnocení.
“Škola, kde jsou děti vychovávány s respektem a vzájemnou úctou, kde ji zdravě a ještě se naučí základy angličtiny.”
“Zrekonstruovaná budova, je vidět už od silnice i od výstupu na nedaleké autobusové zastávce.”
“Přístup instruktora je naprosto profesionální, ale zároveň lidský – vše ochotně vysvětlí, poradí a podpoří. Organizace je skvělá – domluva termínů jízd je rychlá a flexibilní. Každá lekce byla maximálně využitá. Mohu jen doporučit všem, kdo hledají poctivou, přátelskou a kvalitní autoškolu.”
“Chtěla bych se podělit o svoji skvělou zkušenost s autoškolou, která mi opravdu zůstane v paměti. Od prvního dne jsem se cítila vítaná a byla jsem nadšená z přístupu celého týmu, ale to, co dělalo tuto autoškolu naprosto výjimečnou, byla moje instruktorka Janička. Janička je jednoduše nejlepší! Má neskutečnou trpělivost, vždy všechno vysvětlí srozumitelně a hlavně v klidu. Ani jednou jsem se necítila pod tlakem nebo ve stresu, což pro mě bylo hrozně důležité. Kdykoliv jsem udělala chybu, Janička mi s úsměvem vysvětlila, co jsem udělala špatně a jak to příště udělat lépe. Měla jsem pocit, že jí opravdu záleží na tom, abych byla dobrým řidičem, nejen na tom, abych prostě prošla zkouškami. Kromě toho byla Janička neuvěřitelně motivující. Když jsem měla den, kdy jsem si připadala, že to nikdy nezvládnu, Janička mě vždy povzbudila a pomohla mi získat zpátky sebedůvěru. Její přístup byl prostě lidský a empatický. Díky ní jsem zvládla zkoušky hned napoprvé, a to je něco, co bych si nikdy dřív nemyslela. Pokud hledáte autoškolu s přátelskou atmosférou a instruktorkou, která vás opravdu připraví na silnice, vřele doporučuji tuto autoškolu a hlavně Janičku. Je to opravdová profík s velkým srdcem!”
“Skvělí lektoři, talentované děti, výborné prostředí, doporučuji!”
“S Autoškolou jsem byla maximálně spokojená. Všechno probíhalo bez problémů – od přihlášení až po závěrečné zkoušky. Pan Halíř byl velice trpěliví a vše mi v klidu vysvětlil. Všechny moje chyby byly chápány a hned se opravily. Výuka byla přehledná a jízdy probíhaly v klidné a přátelské atmosféře, takže jsem se za volantem nebála. Při skončení a úspěšném složení zkoušek mi Autoškola s panem Halířem dokonce chyběla. Určitě doporučuji všem, kteří hledají dobrou autoškolu.”
“Paní Zmidlochová je empatická, vstřícná a ochotná. Na své žáky nekřičí, všechno trpělivě vysvětlí a po domluvě dokonce odveze žáka až domů. Dělala jsem u ní rychlokurz po třech nepovedených pokusech v Olomouci a s ní jsem to zvládla hned na první pokus. Můžu jen doporučit!”
“Moc doporučuji,skvělá domluva,vždy vyhověno a hlavně jsem se naučila řídit v úplném klidu ,kde každá chyba nebo otázka,nejasnost byla vysvětlena :)”
“Do jazykové školy Spoken k slečně Janě Patchové chodíme s manželkou cca jeden rok. Výuku nám individuálně přizpůsobuje dle našich požadavků a potřeb. Líbí se nám její osobní přístup, trpělivost a snaha nás v angličtině posunout dále a dále. Jazykovou školu Spoken rozhodně doporučujeme.”
“Super přístup, příjemné lektorky, fajn prostředí pro děti s plno rozvíjejícími nejen hudebními prvky ☺️.”
“Tuhle autoškolu můžu jen a jen doporučit nejlepší přístup který jsem zažila a pokud bych měla dělat autoškolu zpětně tak jedině autoškola Popelka ❤️”
“Skvělá škola, perfektní a profesionální přístup.”
“S Ivem Batouškem se dcera učí hrát na bicí soupravu půl roku. Za tu dobu udělala obrovský pokrok a hlavně... s Ivem ji to ohromně baví. Na každou lekci se moc těší a sama se připravuje. Kdyby všichni učitelé přistupovali ke svým žákům tak inspirativně, přátelsky a laskavě jako Ivo, bylo by na světě mnohem více spokojených dětí a jejich rodičů. Doporučuji pro všechny milovníky bicích!”
“Nejlepší a nejpodnětnější školka v okolí.”
“Mjn. skvělé nahrávací studio, s kapelou se rádi vracíme :-)”
“Moc hezká školka, velice hezky opravená, velká zahrada, příjemný personál . Ředitelka velice milá paní.”
“My a naše dcerka jsme spokojené”
“Skvělý personal, velmi přátelský, jsme naprosto nadšení!”