Přehled katalogu
- 1,591 Firmy celkem
- 1.9 Průměrné hodnocení
- 42% S recenzemi
- 18% S fotografiemi
Nalezeno 1591 výsledků
Procházejte vzdělávací instituce v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,591 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 1.9/5 na základě 36,944 recenzí a hodnocení.
“S klidným svědomím a velkým A v řidičáku můžu tuto autoškolu doporučit. Autoškola Dual si zaslouží 5*. Konkrétně pan učitel Alan Gregorčík, u kterého jsem dělala řidičák na motorku. Pan Gregorčík má lidský, milý a podporující přístup. I když vám momentálně něco nejde, je schopen vás mentálně zakopnout a ukázat vám jiné varianty a způsoby jak daný úkol splnit. Rychlá komunikace a možnost plánování jízd i o víkendu je velkým plusem. Na každou lekci jsem chodila naprosto v klidu, protože jsem věděla, že mě pan Gregorčík podrží.”
“Autoškolu Chachar vřele poporučuji, učitelé jsou přátelští a po celou dobu výcviku udržují přátelskou atmosféru. Auta jsou nové, takže jízda v nich je paradní. Domluva s instruktory je parádní, rychle odpovídají a jsou ochotni upravovat cvičné jízdy když vám nevyhovuje termín. Kdybych měl autoškolu absolvovat znova, vybral bych si tuhle. Říkám vám, s Chacharem neuděláte chybu.”
“Po nepříjemné zkušenosti v jiné autoškole jsem dala na doporučení kamarádů a přešla do Autoškoly Radovi. Nemohla bych být spokojenější! Přátelský a citlivý přístup instruktorů (z mé zkušenosti zejména od paní Radové a pana Jacha) je tady zaručen. :) Nebála jsem se chybovat, protože mi vždy poradili a vysvětlili, jak na to lépe. I jako velký stresař jsem v sobě díky autoškole našla za volantem sebevědomí a už se moc těším na řidičák!”
“Pokud hledáte místo, které pomůže odemknout váš umělecký potenciál, pak jste ve Viridianu na správné adrese. Nabízí nejen bohatou nabídku kurzů kresby a malby, přípravu na talentové zkoušky uměleckých škol i architekturu a soukromé lekce, ale především skvělý různorodý kolektiv, naprosto úžasnou atmosféru a relax pro hlavu. Ať už jste úplný začátečník či zkušený umělec, vždy se v kurzu dozvíte spoustu nových věcí a naučíte se novým technikám. Nyní se nacházím již v zahraničí, ale na zážitky ve Viridianu vždy moc ráda vzpomínám.”
“Lekce paní Krystyny jsou zábavné a různorodé. Líbí se mi, že se dokáže velmi dobře přizpůsobit přání klienta a vytvořit lekci na míru - podle toho, co přesně se potřebujete naučit. Výuka je kombinací mluvení, doplňování, psaní, poslechu, hraní her, vysvětlení probírané látky a rozhodně není jednotvárná. Paní Krystyna je velmi zběhlá v on-line prostředí, takže je celá vyučovací hodina využita na maximum a nedochází ke zdlouhavým technickým prodlevám. Mluví výborně česky, což jsem ocenila vždy, když jsem hůř rozuměla probíranému tématu. Velmi si vážím i osobního lidského přístupu a legrace, kterou jsme na lekcích zažily :) Polština je mým čtvrtým jazykem, který se učím, zažila jsem spoustu učitelů a lektorů a paní Krystyna je jednoznačně jednou z nejlepších. Vřele doporučuji!”
“moc doporučuji autoškolu Nerovský - naučí vše co je třeba pro zkoušku. pan instruktor je klidný jak při jízdách tak i při zkoušce. moc díky”
“Super škola, všichni moc přátelští, vždy nám vyšli vstříc, vše v naprostém pořádku, velmi doporučuji !Určitě mě i kolegyni nás to posunulo zase o krok dál.”
“Dneska sem udělal závěrečky a i přes to že nejsem úplně přirozený talent na řízení tak sem byl schopen udělat řidíčák s autoškolou Sport určitě doporučuji instruktoři jsou trpěliví a dokážou to naučit každého a díky nim se cítím za volantem v klidu a bez zbytečných nervů.”
“Autoškolu mohu jednoznačně doporučit! Od začátku až do konce probíhala komunikace rychle, jasně a bez jakýchkoliv problémů. Výcvikem mě provázel konkrétně pan učitel Martin Křesťan, který byl velmi příjemný, trpělivý a vždycky dokázal všechno srozumitelně vysvětlit. Jeho praktické metody výuky mi pomohly nejen úspěšně projít zkouškou, ale věřím, že je využiji i v běžném provozu do budoucna. Celkově jsem byla s přístupem, organizací i atmosférou maximálně spokojená. Dávám 5/5 a s klidem doporučuji všem, kdo hledají kvalitní a lidský přístup v autoškole!”
“Skvělá škola, chodila jsem rok na pomaturitní studium Angličtiny, a jsem velmi spokojená. Moje třída byla super, a učitelé byli výborní ❤️”
“Chodí mi zde do školky dcera a jsem velmi spokojena s přístupem téhle školky a celkové vzato.”
“Autoškolu Nobe mohu jedině doporučit. Všichni byli vstřícní a maximálně ochotní. Obzvlášť bych chtěla poděkovat paní instruktorce Machelové, která byla vždy trpělivá a moc milá.”
“Tuto budovu jsem poznal skrze Majales 2025 a musím říct,úžasné architektonické dílo !!!!”
“Koncert absolventů byl krásný jako vždy a navíc za krásná historická budova. Prostě luxus.”
“Nebyli jsme zde poprvé a jistě ne naposled. Vždy se zde cítíme hostem od A do Z - perfektní domluva, skvělé a čisté ubytování. Krásné okolí je jen třešničkou na dortu. Těšíme se příště a moc děkujeme za tento víkend! Byli jste skvělí, vážíme si toho”
“Jeden z mála táborů, kdy pohodlí děti je absolutní prioritou. Skvělá možnost na strávení prázdnin s koňmi a spoustou her.”
“Na Hangáru jsem byl včera poprvé a musím říct, že mě to opravdu nadchlo. Lezení jsem si maximálně užil. Stěna je nová, moderní a perfektně navržená. Je tu spousta cest různých obtížností i stylů, takže si přijde na své úplně každý. Panuje tu skvělá atmosféra a potkáš tu samé příjemné lidi. Určitě se sem brzy znovu vrátím!”
“Studoval jsem. Vystudoval jsem a díky tomu, že má škola velmi dobrou pověst jsem teď šťastný a dobře zaměstnaný.”
“Tuto autoškolu mohu jen doporučit, řidičák na první pokus, bez stresu a starostí… Mojí instruktorkou byla paní Sliacká a nemůžu si ji vynachválit, opravdu úžasný přístup. Na jízdy jsem se vždy těšila a odcházela jsem vždy s něčím novým a úsměvem na tváři. Opravdu moc doporučuji.”
“Autoškolu rozhodně doporučuji! Výuka i jízdy probíhaly naprosto v pohodě a profesionálně. Učitelé Olda Pater ml. a Martin Čimbora byli trpěliví, přátelští a všechno skvěle vysvětlili. Díky nim jsem bez problémů udělal skupinu B i T. Celkově skvělá zkušenost – kdybych měl vybírat znovu, jdu sem zase!”
“Ahoj. Zdravím všechny. Zúčastnil jsem se již mnoha výletů s jazykovou školou Lovely Language School. A vřele je doporučuji všem. Všem, kteří úplně začínají s angličtinou, kteří poněkolikáté začínají, i pokročilým a již plynule hovořícím kolegům. Na výletech je vždy super parta a konverzace je zde opravdu hrou. Velký přínos pro mě má, že si opravdu bez ostychu pohovořím anglicky s dětmi, se studenty škol, s dospělými na všech úrovních. Zdokonaluji si zde výslovnost, slovní zásobu, konverzací s pokročilejšími se učím novým věcem a řeším své chyby či nejasnosti při konverzaci. Vše navíc probíhá v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu. Konverzace zde plyne dle mého o mnoho jednodušeji než v učebnách. Chtěl bych tímto poděkovat našim zkušeným a přátelským lektorům za obětavost a perfektní organizaci těchto výletů.”
“Při online výuce se mi líbilo střídání lektorů. Pokaždé jiný člověk, jiný tón hlasu, jiný dialekt,.... Super pro výuku. V ústní komunikaci vidím své největší zlepšení. Navíc online, kdy jsme vždy měli záměrně vypnuté video a neviděli jeden druhého. Musíte spoléhat opravdu jen na mluvené slovo. Výborná zkušenost. Děkuji škole a všem lektorům, kteří mě za ta léta zdokonalili”
“Ukázkový let - jedním slovem bomba. Mimořádně příjemný zážitek nejen z letu, ale také stran pilota a personálu. Doporučuji!”
“Určitě skvělá volba pro autoškolu, super a milý přístup, teorie a jízdy byly hrozně zábavné. Můžu jen doporučit!☺️”
“Říkal jsem si, zda je dobrý nápad absolvovat základní kurz u největší školy v ČR - jestli to nebude až moc "velkovýroba" bez osobního přístupu. Byl jsem ale velmi rychle přesvědčen o opaku. Atmosféra byla během kurzu takřka rodinná, instruktoři naprosto skvělí a zázemí velké školy nabízí dost pokročilé tréninkové metody. Byl to úžasný týden s bezva lidmi a rád se přihlásím na nějakou další akci s El Speedem.”
“Skvělá autoškola, moc velká spokojenost!”
“Báječná univerzita plná vstřícných odborníků. Poutavé přednášky od kapacit oborů. Praktické a věcné informace od lidí kteří sice mají akademické tituly a odborné znalosti, ale velice dobře vědí jak se funguje v praktickém životě. Rozhodně doporučuji jako úspěšný student 2. ročníku Prigo Univerzity.”
“Dobrá autoškola, pomáhají svoji žáci a vyučování pohodlné, klidně.”
“Příjemné prostředí, můj nejmilejší zážitek ze školních lavic.”
“Absolvovala jsem na této škole Cambridge zkoušky. Školu určitě doporučuji. Komunikace proběhla ve všem úplně skvěle, skrz organizaci jsem neměla žádný problém. Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému. Vyučující jsou velmi hodní a vstřícní, prostor školy se mi také moc líbil. Se zkouškami mám vždy problém, jsem nervózní, mívám panické záchvaty, úzkosti a jsem žák se specifickými potřebami. Což nebylo vyjímkou ani tady. Při ústní části jsem se naprosto zhroutila a myslela jsem si, že jsem to totálně pokazila. Paní, co nás hodnotily mě ale překvapily; braly ohled, což se jen tak neděje. Dokonce mě utěšovaly a nakonec i ve výsledku (přesto, že jsem ko konci už ani nebyla schopná mluvit a jen jsem brečela) zkoušky jsem dostala slušné hodnocení. Dodávám, že jsem včas nevyřešila žádost o speciální podmínky při vykonávání zkoušky, takže jsem si původně myslela, že žádné moje problémy nebude nikdo tolerovat, což jak píšu, se nestalo (čímž neshazuju důležitost si o toto zažádat). Další den, při písemné části, na mě opět byl brán ohled. Během zkoušek ze strany dozorců a učitelů nebyly žádné rušivé podněty, technické problémy nenastaly, vše proběhlo rychle. Moc se mi líbilo, že si učitelé dali fakt záležet na tom, aby byly jasně zopakovaná pravidla zkoušek, přísný dozor na podvádění a prověření identity účastníka. Když jsem si šla certifikáty vyzvednout, opět jsem měla příjemnou zkušenost s paní na studijním a vše bylo zase rychlé a bez problému. Paní, která byla u každé organizační přípravy před danou zkouškou je velmi příjemná, vstřícná a hlavně empatická. Doufám, že tato poněkud osobní recenze pomůže nabrat kuráž i lidem, kteří trpí na stejné problémy jako já. Cloverleaf školu si nemůžu vynachválit.”