Přehled katalogu
- 1,896 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 1896 výsledků
Procházejte restaurace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,896 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 636,455 recenzí a hodnocení.
“Perfektní občerstvení které jsme navštivili po výšlapu na Prašivou. Navíc je umístěno přímo u řeky, takže jsme se mohli schladit. Děkujeme.”
“Konečně někdo přinesl do Ostravy kousek nového street foodu. Obsluha ochotná, příjemná, jídlo skvělé, velmi dobré propojení chutí. Batátové hranolky v kombinaci s česnekovou mayo jsou úžasné. Atmosféra food marketu je pohodová, klidná a každý si jí tady užije. Určitě doporučuji navštívit jak Match This, tak také posedět na Skautské v novém konceptu, který konečně může být a fungovat i v Ostravě.”
“Hodnotím pálenici. Výborný osobní přístup, zákazník je po celou dobu přítomen procesu pálení.”
“Chuťově Lepší a lepší !!! Vážím si jí. Není to taková Velko zdravá vyvařovna, kde se jde do objemu prodeje.”
“Zdarec lidičky. Jen jsme zaskočilo na pivko z Hellpdays. Chvíli posedět a dát si pivko ze skla. A bylo to super. Byl tam klid a vychlazené pivko bylo na stole hned. Jídlo jsme nedávali. Tak čus lidičky.”
“Byli jsme zde ve všední den takže žádné fronty a celkem čisto. Dali jsme si horkou čokoládu, která příjemně zahřála. Trošku bych zapracoval na tom vnějším vizualu okénka. Nevidět do obličeje prodávajícího je dost neosobní a ty vylepené papíry s nabídkou dokola okna nepřidavaji na kráse.”
“Na Ovčárně jsem se stavil cestou z Pradědu. V restauraci nebyl problém v době oběda najít volné místo. Obsluha ochotná a rychlá, jídlo dobré a bez čekání. Ochutnal jsem i místní speciál.”
“Toto malé horské občerstvení je opravdovým skvostem. Jídlo je zde nejen chutné, ale také cenově dostupné, na poměry dnešní doby a lokace. Obsluha je příjemná a ochotná, což přidává do celkového zážitku. Atmosféra je nesmírně příjemná a krásné prostředí hor dodává tomuto místu jedinečný punc. Tento podnik má byť malý, ale dostatečně pestrý výběr jídel, aby uspokojil různé chutě. Jedna z výhod tohoto místa je možnost posedět jak venku, kde si můžete vychutnat čerstvý horský vzduch, tak i uvnitř, když počasí nepřeje. Celkově lze říci, že toto horské občerstvení je skvělým místem pro krátkou přestávku či oběd během vaší návštěvy hor. Doporučuji vyzkoušet!”
“Dobré pivo, slušné jídlo, velmi milá a rychlá obsluha”
“Obsluha příjemná, jídlo dobré, omáčky daleko víc než v Istanbul kebabu dole. Bylo zrovna hodně lidí a i tak jsme jídlo dostali rychle. Asi nemám co vytknout :)”
“Je to nejlepší Restaurace v Bystři”
“Příjemné posezení a obsluha. Pivo jak má být. Možnost posezení na dvorku (kuřáci)!”
“Příjemná a rychlá obsluha, čistota restaurace a toalet na velmi slušné úrovni”
“Stavili jsme se na jídlo cestou z túry. Nalákalo nás jelení ragů, které už bohužel neměli, a tak jsme si vybrali nářez z kolene. Jídlo nám chutnalo. Obsluha byla příjemná. Překvapilo nás, že se tam za celou dobu vystřídalo jen pár lidí na pití, jinak bylo prázdno. Takže parádní klid s výhledem na kopce.”
“Je to tam boží pivo dobré a mají tam novinku párek v rohlíku”
“Navštíveno během kratšího výšlapu. Jen jsme poseděli na terase s nádherným výhledem, dali si pití a pokračovali dál. Na pivu byla trochu poznat, že moc návštěvníků dnes neměli, ale i tak bodlo. Atmosféra působila velice rodinně. Ceny obvyklé.”
“Pane Otáhal, jako lidový vypravěč byste se určitě uživil. Podotýkám, že kdyby vaše chování bylo slušné a morální, tak i já i kolegyně bychom se k vám určitě chovaly lépe. Aneb jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ke všemu když si nás,,zastal,, i zákazník, který přišel po vás a cituji ,, když vás poslouchám tak to vy nejste v pořádku,, ... Zajíc funguje už nějaký ten rok, a samozřejmě takoví jako jste vy s paní Sojkovou, která píše příspěvek pod váma, jen, aby, podpořila svého muže, se najdou. Ale díky bohu jsou i mezi náma lidé, kteří se k nám vrací se spokojeností a umí pozdravim a poděkovat. Doufám, že se vám lépe dýchá a přeji mnoho úspěchů v podnikání. S pozdravem ,, kuchařka,, ❤️ PS: taky zkusím objednat si jídlo poďobat a pak to vážit a přijdu na reklamaci. Možná to bude fajn zábava. ❤️”
“Za peníze neskutečná porce a chuť, přejedli jsme se s přítelem za 240 korun.”
“Nechápu proč má tento kebab pouze 3,9. Za mě skvělý kebab.”
“Stavili jsme se sice jen na polední menu, ale bylo dobré - variace mini burgeru vypadá v nabídce zajímavě a mile nás překvapila.”
“Malý podnik s přátelským kolektivem a příjemným interiérem. Rozumné ceny.”
“Krásné posezení na zahrádce z obsluhou příjemnou.Doporučuji všem.”
“Včerejší návštěva mne příjemně překvapila. Přechozí zkušenost byla, že ve F-M byly porce menší (někdy až směšné) a ve vyřízené objednávce byla často chyba a něco chybělo. Včerejší velká objednávka byla skvělá. Velké porce, dobré, vše rychle a bezchybně připraveno. Děkuji p.s. za sebe bych přivítal kuře křupavější a protože jsme přišli pozdě, chvíli trvalo než si nás obsluha všimla, ale mohli jsme se sami ozvat.”