Přehled katalogu
- 488 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 488 výsledků
Procházejte prodej doplňků stravy v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 488 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 164,592 recenzí a hodnocení.
“V obchodě se nachází malé bistro s thajským jídlem.Mají velký výběr,přijatelné ceny a pochutná si opravdu i velký labužník.Zabalí vám jídlo sebou nebo si mužete i sednout a dát si to na místě.”
“Mají tu všechno co je potřeba..i elektrospotřebiče.”
“Příjemná obsluha, dokonalejší přehled zboží než u jiných vietnamských obchodníků.”
“Krásný obchod, příjemný personál”
“Mohu všem jen doporučit.Objednávala jsem přes web ,kdy jedna z položek nebyla skladem .Dostávala jsem průběžně info ,kdy bude zboží doručeno.Lhůta byla dodržena ,za mě velká spokojenost. Děkuji.”
“Spokojenost za mně kvalitní výběr mají dobrý výběr uzenin i masa”
“Velmi dobrá až vynikající prodejna a obsluha obchodu Lidl v Novém Jičíně. Doporučuji vřele všem kdo stojí o čerstvost potravin, ovoce a zeleniny a nebo pestrost ostatního zboží, např. pro péči o zahradu, automobil apod.”
“Vše po ruce personál milý a co potřebují po ruce”
“Super výběr zboží ( teda krom houskových knedlíků v prášku když jsem nesehnala hotový polotovar nenalezen”
“Kaufland je opět otevřen pro návštěvníky. Opraven po záplavě.”
“Abych pravdu řekl oceňuji personál jako za nedoceněný , tyhle ženy se usmívají celou dobu co jsem stál ve frontě , a usmívali se když sem tam byl vícekrát po sobě ... Jezdím tam každý den neboť zimní stadion navštěvují se synem který má tréninky každý den a večer , tak si čekání trávím procházkou po obchodě a všímáme si lidí a chování personálu . Opravdu Respekt před dámami co tam pracují . Jen co mě dokáže vytočit je to že mají parkoviště pro rodinky s dětmi a oni nemají kde zaparkovat neboť si tam zaparkuji mladí bez dětí nebo samostatní řidiči!!! Tohle by měla řešit ochranka která venku stojí !!!! Jinak za mě super . Vedení by mělo vzít na vědomí že parkování pro rodiče s dětmi je pro ně, ne pro každého a od toho mají ochranky !!!! Děkuji”
“Personál vřelý,rychlá obsluha vřele doporučuji”
“Dobrý, pani na pokladnu bílá moč příjemná, bil sem tam na 16 10 mezi 14 a 15 hodina”
“Velký výběr mléčných výrobků, tak jako krajených salámu. Pečivo v dobrém stavu. Ceny jsou jako v každém obchodě za mě dobrý Ještě by to potřebovalo doladit pár věcí. Zatím jsem.tam nenašel grilované kuře protože nikdy není tak věřím že budu mít štěstí a dodám Info. Jinak za mě obchod směr na Beskydy v Dobré stojí za vyzkoušení. J&J Jurko”
“Úplně nový obchod , přehledný , prostorný a uspořádání naprosto vyhovuje. Těžko říct kolik pojme lidí. Byl jsem tam v neděli ráno a bylo málo lidí . Je zde lokalita kde takový obchod chyběl . PENNY je na druhé straně města a uprostřed jsou dva obchody Hruška kde bylo draho už od revoluce a po zdražování brát nákup na splátky mě moc nebere . Takže jsem rád za tento obchod . Ještě bych postavil na Bíloveckém kopci Kaufland a byl by to dokonalý trojúhelník a všichni by byli spokojeni. Albert nemá zatím tolik akcí co PENNY , ale návštěvu mohu doporučit. Obchod jsem moc chválil, ale opak je pravdou minule byla akce v aplikaci na nanuky a melouny nic nefungovalo, pořád tam byla stará cena. Vedoucí nic neřešila a jenom stála a říkala, že bohužel zboží musím koupit za danou cenu. Na aplikaci lákají lidí a když tu je a nic nefunguje tak to koupí za draho. Psal jsem i na obchod a vůbec nikdo se neozval. Takže nevěřte těm slevám je to 50 na 50 jestli to bude nebo nebude. V Kauflandu a Penny to řeší okamžitě tady prostě bohužel ...”
“Tento Kaufland je nedávno postavený, takže patří k těm moderním. Velký výběr zboží, velký výběr pečiva a masa. Celkově přehledný obchod. Cením samoobslužné pokladny, velké parkoviště a velkývýběr pečiva. Je zde několik obchůdků včetně bistra Guty. Bohužel už tu není lékárna Benu. Byla na tomto místě trvale uzavřena.”
“Velký výběr zboží, prodejna je čistá, prostor mezi regály dostačující,parkování v pohodě.”
“Řetězec má všechno, co potřebujete.”
“Řetězec nabízí všechno, co člověk běžně potřebuje.”
“Vynikající, byli jsme v O2 prodejně, byl skvělý Guru Vojta, vyřídili jsme všechno.”
“Recenze na nákup v Tescu Kopřivnice – 3. 7. kolem 15:00 Naprosto skvělá zkušenost! Náhodně jsem projížděl 3. července kolem 15. hodiny Kopřivnicí a potřeboval jsem nakoupit pár věcí domů. Po cestě jsem narazil na hypermarket Tesco, který jsem do té doby vůbec neznal, a tak jsem se rozhodl udělat zde menší zastávku. Protože jsem tu byl poprvé, chvíli jsem bloumal po uličkách a asi jsem vypadal trochu zmateně. K mému milému překvapení ke mně přistoupil mladý muž, odhadem kolem 25 let, zřejmě vedoucí směny podle jména Lukáš Kučeriak, a s úsměvem se zeptal, zda nepotřebuji pomoct. Řekl jsem mu, že jsem tu poprvé a hledám pár věcí. Jeho reakce mě velmi potěšila – s ochotou se mnou obešel můj malý nákupní seznam a dokonce mi sám doporučil kvalitní šunku, u které mi s úsměvem řekl, že by doma manželka určitě nehubovala. Měl pravdu! Celkově musím vyzdvihnout nejen čistotu a přehlednost prodejny, ale především přístup personálu – konkrétně tohoto mladého muže, který svým přístupem výrazně zpříjemnil můj den. Takový lidský a profesionální přístup se dnes už moc často nevidí. Děkuji Tescu Kopřivnice za skvělý zážitek z nákupu. Určitě se při další cestě rád zastavím znovu!”
“Nakupuju zde pravidelne a rad. V zaplave ruznych obchodu se psim krmivem je tento naprosto jedinecny. Majitel jim doslova zije a na obchodu i pristupu k zakaznikovi je to opravdu poznat. Samozrejme k tomu nejspis prispiva i to, ze sam ma doma psi smecku. Opravdu muzu jen doporucit, pokud hledate spolehliveho a kvalitniho dodavatele vseho mozneho pro vaseho hafana, budete vic nez spokojeni.”
“Tesco je menší , tak občas tu nemají vše jako ve velkém ale jo jde to, akorát prodavačky u bezkontaktních Kaš by mohli být přívětivější, tváři se všelijak”
“Velmi dobrý obchod s velkým výběrem zboží. Všem doporučuji navštívit. Myslím, že se ti tam bude líbit.”
“10/10 levne potraviny asi nejlepsi co Tam je tak jsiu liquidy a monstry”