Přehled katalogu
- 1,249 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 1249 výsledků
Procházejte obchod s oděvy v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,249 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 252,564 recenzí a hodnocení.
“Kvalitní oblečení a obuv, obsluha vždy usměvavá, vstřícná a milá ☺️ nemám co vytknout ☺️”
“Děkuji za perfektní péčí a profesionální přístup, krásné prostředí a velice kvalitní služby, které nejsou v Ostravě až tak obvykle. Při čekání na kadeřnictví jsem dostal pohoštění a výsledek mého příjemného čekání byl zakončen perfektním ostrihanim dle posledních trendů. Určitě tady nejsem naposledy. Děkuji. Michal”
“Skvělé a levné věci. A velmi milá paní prodavačka. :)”
“Nejlepší opravna obuvi v okolí a výborný přístup pana obuvníka! Už léta dojíždím z Havířova a doufám, že bude chtít p. Liška provozovat opravnu i nadále. V minulosti jsem 3x zkusila jinou opravnu (2x Havířov, 1x Brno), protože jsem neměla možnost dojet do Těšína a spěchalo to. Výkony jinde vždy dopadly hůře než u p. Lišky. Pravdou je, že otevírací doba je menšího rozsahu a termíny opravy jsou někdy delší (několikrát se stalo, že mne upozornil, že budou mít s manželkou např. lékaře či operaci a může se termín realizace zakázky prodloužit). Ovšem na kvalitní opravu se vyplatí si počkat.”
“Objednávka dorazila rychle a v pořádku, mohu jen doporučit.”
“Super obchod a eshop. Skvělý a vstřícný majitel. Děkuji.”
“Vážení,nevím co vy děláte se zbožím,že jste nespokojeni,"ALE JÁ JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENA JAK S KVALITOU,CENOU,TAK I JEDNÁNÍ JE SKVĚLÉ A VŠEM VŘELE DOPORUČUJI"!!!”
“Jestli chcete mí zkažené např. Vánoce, nebo chcete jinou velikost, než o kterou žádáte, tak jste na správném webu. Po několika dotazích na velikost trička jsem pro svého dědu objednala velikost XL. Na objednávce mám velikost XL. Přišlo mi tričko velikosti M!! Tedy o 2 velikosti menší, než jsem žádala. Po dlouhém nezájmu mi odpověděli, že mi posílají nové tričko a že tedy bude zdarma. Přišla nová dobírka na stejnou částku. Kontaktovala jsem je, že je to znovu na dobírku a že nechci platit znovu za stejné tričko. Zase po dlouhé době mě e-mailem požádali o číslo účtu, že mi peníze vrátí. Do dnešního dne se nic nestalo, peníze nikde, na emaily nedopovídají. Jestli je jejich strategií posílat lidem jiné zboží než si objednali aby zaplatiti, pak znovu jiné,aby zase zaplatiti a doufat, že se společnost možná do jejich požadavku někdy trefí! Na poště mi leží tričko znovu na dobírku, ale pokud mi nevrátí peníze, tak si ho nevyzvednu. Mám obavu, že to bude zase špatná velikost a já znovu zaplatím za něco, co nechci a co již mám ve špatné velikosti doma! Jestli se takhle zbavují nepotřebných věcí, tak jsou dost ubozí! Tomuto obchodu se vyhnu velikým obloukem, protože takhle se chovat k zákazníkům, je nevídané. Rovněž na ně podávám stížnost. Takže, pokud máte hodně peněz a hodně místa na nepotřebné věci, rozhodně tento obchod využijte.)))”