Přehled katalogu
- 120 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 83% S recenzemi
- 39% S fotografiemi
Nalezeno 120 výsledků
Procházejte galerie v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 120 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 8,159 recenzí a hodnocení.
“Výborné zákusky a pivo Momentálně zavřeno”
“Super akce pro děti u Galerie Dukla.”
“Kaple sv. Františka Xaverského v Křížově byla v minulých letech soukromými majiteli zrenovována (nejprve interiér a nedávno i fasáda). Sídlí zde Galerie sv. Františka, kterou provozuje pan Štefan Búš. Nachází se u hlavní silnice v nadmořské výšce 535 m n. m. V kapličce ze sedmnáctého století je dnes možné zakoupit občerstvení, obrazy, keramiku, historické chladné zbraně, batikovaný textil a upomínkové předměty. Nedaleko se nachází zastávka autobusu. Kolem kapličky vede zelená a modrá turistická trasa KČT.”
“V kadeřnictví jsem podstoupila různé služby, melír, Malibu c a jako poslední smoothing, který předčil mé očekávání....vlasy jsou vyhlazené a délka fénování zkrácena o polovinu, velice příjemná změna v úpravě vlasů. Děkuji Hance ❤️”
“Super místo pro rodiny s dětmi, sklepení je tajemné až strašidelné ( pro děti ) fakt super místo.”
“Velmi zajímavé místo, stojí za návštěvu, nepravidelná otevírací doba.”
“Parádní, nebyli jsme tady asi víc než 10let a za tu dobu se to změnilo k nepoznání. Super místo, paráda a za vším je vidět spousta práce”
“Široká nabídka piva, tvrdého alkoholu ale i nealko nápojů a jídla. Piva jsou přes léto i tanková a v nabídce mají sezónní speciály. Jídlo je dobré, čerstvé a kvalitní. Obsluha je rychlá, slušná a usměvavá. Je možnost platit kartou i hotovostí. V létě je otevřena velká zahrádka se slunečníky, záchody a televizí. Vevnitř je fotbálek a deskové hry. Celkově krásná přátelská atmosféra a prostředí. Doporučuju 10/10”
“Velká a nová galerie v Ostravě. Krásně zkombinovaná nová a historická stavba. Velké a světlé prostory, ideální na výstavy. Byl jsem zde na troj-vernisáži s velkým množstvím lidí a i tak kapacita stačila. Těším se na další zajímavé výstavy a akce.”
“Jednou s jsem tam byl před lety s mistrovou známou osobou a mistr nás chtěl namalovat. Bohužel k tomu nedošlo.....”
“Místo, které určitě stojí za vidění.”
“Originální dárky a pravidelné vernisáže. Útulné prostředí a milá obsluha.”
“Malá útulná galerie, kde můžete obdivovat umění všech žánrů.”