Přehled katalogu
- 1,533 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 35% S fotografiemi
Nalezeno 1533 výsledků
Procházejte bar v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,533 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 338,952 recenzí a hodnocení.
“Bar se širokou nabídkou nápojů a sídlem blízko centra města. Venkovní zahrádka s dětským koutkem který je ze všech stran oplocen”
“Právě teď moje number one hospoda v Karviné. I když mají pivo z beček, tak ho umí načepovat. Na jídlo si můžete dát polotovarovou pizzu, která je ucházející. Obsluha je vždy na jedničku.”
“Příjemná obsluha. Chvilka odpočinku a zahnání žízně”
“Dobré pivko a skvěle jsme si zahráli šipky.”
“Velmi příjemné posezení s prima obsluhou.”
“Zde jsem velmi spokojený pivo asi nejlepší v Havířově, příjemná obsluha a sportovní přenosy na velikè TV. Takže za mne TOP a jednoznačně zasloužený chce 5⭐”
“Hospůdku známe již několik let,příjemná obsluha,pivečko chutné,příjemné prostředí.Co víc si přát.Uctivě pět hvězdiček ,jen tak dále GAJDOVI....”
“Výborné pivo z tanku a příjemná obsluha”
“Příjemné prostředí i obsluha, velmi dobré jídlo. Byli jsme na nějaký zvěřinový víkend a dali si jelena s brusinkovou omáčkou a srnku na smetaně. Obojí vynikající. Rozhodně se zase někdy stavíme zkusit další jídla.”
“Stavili jsme se tu na večeři i s dětmi během cestování po Moravě. Nenechte se zmást prvním dojmem. Měli jsme panenku pečenou do růžova s grilovanou zeleninou. Maso hotové přesně do růžova, výborně ochucená zelenina. Děti měli boloňské špagety, také naprosto bez chyby, žádná mdlá guma, ale výborně dochucená směs. Obsluha milá a rychlá. Pivo Radegast také bez chyby. Jen nechápu proč je nad vchodem nápis Restaurace Silvie, ale to jen na okraj. Rozhodně můžu doporučit, velká spokojenost.”
“Zdravím Žanetu nebýt ji tak majitel nemá tržby”
“Jestli hledáte místo, kde pivo teče proudem, a bar je zásobený tak, že by vám i piráti záviděli, tak tohle je ten pravý podnik! Obsluha? Rychlá, vtipná a vždycky na správném místě – vážně mám podezření, že jsou snad na kolečkách. Bar? Nabídka drinků tak široká, že když se rozhodujete, co si dáte, začnete chápat, jak těžké to měl Indiana Jones při výběru správného poháru. Barman? Mistr šejkru a dobré nálady. Míchá koktejly s takovým stylem, že by mu i James Bond zatleskal. A co atmosféra? Přátelská, uvolněná, ale nikdy nudná. Tady se vždycky najde někdo, kdo vám připije na zdraví, i když vás vidí poprvé. Skvělé pivo, fantastický bar, a hlavně dobrá nálada na každém rohu.”
“Pivko za dobrou cenu obsluha krásné ženy příjemné prostředí a posezení o pro děti, nafukovací skluzavka atd.”
“Vše super. Moc příjemné prostředí,obsluha skvělá a milá. Je to něco co se jen tak nevidí,zkuste a uvidíte. Doporučuji všem”
“Fajn pizza. Určitě ještě někdy objednám.”
“Klasická pivnice s , dobré pivo i tvarůžky, klobása, utopenec.. šipky, discobox, kulečník.”
“Luxusní pivo obsluha vynikající Dobrý den stratil sem peněženku a rád bych ji našel tak se chci zeptat jestli mi náhodou nevypadla z kapsy u vás a jestli ste ji tam někdo nenašel u stolu děkuji”
“Tenhle bar je pro krátkodobé zastavení naprosto úžasný!!! Vřele doporučuji!”
“Skvělá restaurace plná slušných lidí a příjemnou atmosférou :)”
“Na vesnickou hospodu výborný. Dá se tam zajít i s dětmi, i ony tady najdou zábavu na hřišti nebo na aréně s autíčky.”
“Klasická hospoda na sídlišti, pivo dobré. Obsluha říkala, že přinese pivo za dvacet minut, dočkal jsem se ho po deseti.”
“Do tohoto zařízení se velmi rád vracím. Příjemná obsluha a skvělá atmosféra.”
“Velmi dobré a přátelské místo pro trávení volného času. Personál je dobrý! Barman je skvělý! K dispozici je velký výběr nápojů a občerstvení. Všem radím!”
“Pivečko dobré posezení skvělé akorát kdysi tam mohl pes být volně a teťka ne.”
“Super pivo, skvělé servírky. Vařit tam nevaří, ale není problém si tam sníst donesené či objednané jídlo. Nově tam jsou šipky.”
“pár návštěv - vynikající svařák a milá obsluha. Prostředí prostorné a s krásným výhledem. Možnost balkónu pro kuřáky :)”
“Dobrá obsluha, pivo dobré, snad jen trochu málo místa.”