Přehled katalogu
- 1,963 Firmy celkem
- 2.2 Průměrné hodnocení
- 48% S recenzemi
- 22% S fotografiemi
Nalezeno 1963 výsledků
Procházejte škola v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,963 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 2.2/5 na základě 57,491 recenzí a hodnocení.
“Tuhle autoškolu doporučuji, na zkoušky vás perfektně připraví .”
“Mají tu milé paní učitelky a celkově se dceři se v této školce moc líbilo.”
“Výborná školka, hodné paní učitelky, možnost navštěvovat kroužky nebo angličtinu, v zimě chodí děti do sauny, v létě zase na zahradu, v průběhu roku se koná mnoho dalších akcí (návštěva hasičů, vodícího psa atd.).”
“Skvělé zázemí, skvělý učitelé, příjemný kolektiv. Zařízení ve škole i na odborných pracovištích no jedna věc mě mrzí není tady moc oborů pro holky krom teda kuchař a číšník, zahradník a z těch speciálních kuchař asistent a cukrář. Ale jinak škola super”
“Super přístup. Můj syn je šťastný.”
“Autoškolu jsem absolvovala s p. Vičíkem, který mě perfektně připravil jako sebevědomého řidiče. Velmi profesionální přístup, vstřícnost, trpělivost a schopnost vysvětlit. Oceňuji také individuální přístup celé aš, kdy mi po težkém úrazu a v době nouzového stavu vyhověli ve zkouškách a aktivně to semnou řešila sympatická a empatická slečna. Vřele doporučuji.”
“Bezva školka...bezva učitelky...smíšená třída”
“Možnost půjčení vybavení, za snowboard + boty jsem platila 310kč/den. Přístup hezký, určitě navštívím znovu”
“Školka má šest tříd, děti rozděleny dle věku, má vlastní zahradu rozdělenou na dvě části (pro dvě třídy nejmenších a pro starší děti), na zahradě rozmanité herní prvky, kromě toho chodí paní učitelky s dětmi i na vycházky po okolí včetně blízkých hřišť. Každý týden mají děti tematický program. Školka je otevřena od 6:30 do16:30. Paní učitelky jsou opravdu profesionálky a dětem se věnují, dobrá spolupráce s rodiči. Aktuálně mám ve školce druhé dítě a nikdy jsme neřešili nějaký problém mezi námi a školkou, celkové naprostá spokojenost.”
“Individuální přístup, laskavost a vstřícnost!”