Přehled katalogu
- 118 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 24% S fotografiemi
Nalezeno 118 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 118 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 1,791 recenzí a hodnocení.
“Naprostá spokojenost! Špičková péče, vstřícný lidský přístup, absolutní fundovanost. MDDr. Iva Tuháčková je jednoznačně nejpreciznější zubařka se kterou jsem se za padesát let setkal.”
“Před dentální hygienou jsem měl stud a lehké obavy, které ale slečna Buřilová hned smetla ze stolu. Všechno bylo naprosto profesionální a cítil jsem se v klidu. Nemusel jsem se vůbec stydět a nebylo to žádné poučování... naopak, všechno mi velmi mile vysvětlila a poradila, jak se o zuby starat lépe. Díky ní teď vím, jak si zuby správně udržovat čisté a zdravé i doma.. žádná ,,čistička", ale poctivá péče, kterou doufám zvládnu sám. Ošetření bylo úplně v pohodě šetrné a bez bolesti. Doporučuju všema deseti!”
“Díky doktorovi Vavřinovi jsem se přestala bát chodit k zubaři. Výborný přístup, vždy mi pomohl, vždy mi vyhověl. Moc děkuji.”
“Za mě zatím dobrý. Registrace cca v únoru, vstupní v červnu (chápu, hodně lidí, čekací doba), zubařka bez problémů, aktuálně je na P.N., takže mě ráno vzal jiný zubař (vytržení zubu), byl hodný, opatrný a ještě jsme pokecali.”
“Nemám žádného zubaře, dnes jsem byl u MUDr. Taranové podruhé, s oteklou tváří, cca po 2 letech. Bez problémů mě vzala a s velice příjemnou sestřičkou mi vše vysvětlila. Neznám nikoho, kdo trhá lépe zuby, ani chlap to tak nedokáže. Příště půjdu zase jedině k ní. Pro mě je odborník a postarala se i o doléčení.”
“S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jak po stránce profesionální, tak lidské. Dávám mu nejvyšší hodnocení.”
“Naprostá spokojenost! Vzali mě s akutním zánětem ihned i bez předchozí registrace - rentgen samozřejmostí, ošetření bezbolestné, opícháno dostatečně, trhání dvou zubů během chvíle hotovo, vše až na rentgen šlo na pojišťovnu. Během návštěvy mi sestry ochotně pohlídaly i syna a věnovaly se mu pomalu jako ve školce! Za mě lidé na svém místě! Vřele doporučuji!”