Přehled katalogu
- 265 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 79% S fotografiemi
Nalezeno 265 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 265 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 136,163 recenzí a hodnocení.
“Absolutni magie na taliri! Jsme tu jiz po 3 a pujdeme sem pokazde, kdyz budeme v Peci.”
“Za mě nejlepší pivo na Rychnovsku. Příjemná obsluha, pěkné prostředí a v ketez super zahrádka”
“Krásný prostředí, dobrá káva i dort. Vstřícná obsluha.”
“Reakce na předchozí recenzi s jednou hvězdičkou. Ten člověk to v hlavě evidentně nemá úplně v pořádku dle kritiky podniků které navštívil a hodnotil včetně tohoto.”
“Pět hvězdiček dávám jen kvůli kozičkám paní prodávající v občerstvení. Jídlo je jinak průměrné, pití nadprůměrné, atmosféra jiskřivá.”
“Velmi příjemný posezení já se si dal kofolu , kolega kofolu. Opočno příjemná atmosféra jel sem autobusem a vlakem Opočno je velmi krásné než Trutnov vipada jako za Rakousko uherska jak to předělali. Roman Kleprlik”
“Krásná útulná hospoda na super místě. Mají rampušáka a bernarda a výborné jídlo. Oslovila nás zajímavá dýňová polévka s batátovými čipsy. Králík s haluškami a fůrou špenátu byl luxusní. Masová směs s bramborákem a grilovaný hermelín taky super. Platit se dá kartou.”
“Příjemné posezení u kávy se super dezertem.”
“Chutné jídlo za super ceny, kvalita/poměr vyvážená. Objednávka po telefonu není problém, zboží zabalí do boxu, když nemám čas najíst se na místě. Berou stravenky (avšak nevrací nazpět, pokud je hodnota nákupu nižší něž hodnota stravenky). Při troše štěstí se před bistrem dá i zaparkovat :-)”
“Výborná hrášková polévka, skvělý vepřový řízek s bramborovým salátem, dobrý byl i pstruh s kroupotem.”
“Měli jsem zde svatbu pro 40 lidí. Obřad, oběd, raut a ubytování. Domluva s panem provozním p. Peškem byla suprova vše klaplo dle domluvy. Nádherné místo a jídlo si všichni pochvalovali. Určitě doporučuji”
“Nejlepsi kebab v bydzove ten typek je frajer a vzdy mi da totalni naloz za malo penez”
“Už podle vůně bylo jasné, že to bude dobrý. Těsto čerstvé, omáčka chuťově perfektní, ingredience poctivé. Bylo vidět, že si s tím fakt hrají. Mám rád, když jídlo není jen „udělané“, ale když má duši – a tahle pizza ji měla.”
“Jídlo úžasný. Polévka super, dezert nejenom výborný, ale i oku lahodil. Obsluha milá a vtipná. Spokojenost”
“Bouda na Pláni má velmi bohatou historii. Krom jiného zde za druhé světové války vojáci SS naplánovaly atentát na Hitlera. Bohužel neúspěšně. Kdo tuto boudu zná, bude velmi mile prekvapen. V minulém roce prošla výraznou rekonstrukcí společných prostor. Najdete tu tak moderní zázemí v podobě kuchyně s několika ledničkami, myčkami a sklokeramickými deskami na vaření. Přítomny jsou i pračky a jiné vymoženosti známé na moderní domácnosti. Doporučuji všem, kteří chtějí za přijatelný peníz na hory kousek od vleku a dostupnost veškerého vybavení, na který jsou zvyklí z domova.”
“Naprostá spokojenost! Jídlo a porce více než adekvátní cenám, velmi milá obsluha. Je to tu sice trochu retro, ale má to svůj styl. A ještě mají vlastní pivo. Super po výletě do skal, doporučuju!”
“Navštivte tento podnik. Velice příjemná atmosféra. Jídlo naprostá bomba a obsluha super. Mohu jen doporučit.”
“Dlouho jsem neviděl, takhle narvanej "mekáč". Návaly. Ale zase jim to odsejpalo. Makalo tu asi 20 lidí a jelo to jak stroj. čekání na jídlo nebylo dlouhé. Obsluha průběžně uklízela stoly, děti dostaly nějaké čelenky a při pěkném počasí se venku sedělo hezky. Jen ten vítr, ten nám vždycky rozfoukává všechny papíry a ubrousky. (mohlo by je napadnout dělat nějaké těžítka ☺️) no a jídlo bylo dobré, nemůžu říct super, ale dobré. Na "mekáč" 5 z pěti.”
“Byli jsme zde dnes poprvé s určitě ne naposledy :) milá obsluha, dobré jídlo i pití :)”
“Byli jsme zde na jídle a skvělé jídlo, které mě mile překvapilo a určitě se sem brzy vrátíme! Krásně nazdobená zelenina, talíř plný dobře ochuceného masa, nešetřili ani dresinkem a velmi sympatická a rychlá obsluha. Za nás naprostá spokojenost. V Rychnově už jedině sem.”
“Nejlepší pizza , co jsem kdy měla!”
“Ja si chodím dost často pro jídlo ať je to burgr, pizza ale co od nich miluju je sýr v bulce a můžu doporučit to je něco tak úžasného že vám tečou sliny už jakmile dostanete jídlo do ruky když tam jsou holky je s nimi sranda a mají vstřícný přístup když tam jsou kluci majitel s bráchou poklabosime zatím co dělají jídlo nejenom mě ale i jiným lidem za mě úžasný lidi a úžasný prostředí kdyby to šlo dal bych deset hvězdiček”
“Navštívil jsem nedávno neznámou restauraci a rozhodl jsem se ochutnat jejich hamburger, který mě naprosto překvapil. Tato restaurace se stala pro mě novým objevem ve světě burgerů. Hamburger mě ohromil svým dokonalým spojením čerstvých surovin a výrazné chuti. Maso bylo grilované přesně podle mého gusta – šťavnaté a perfektně upečené. Pečivo, které obalovalo celý burger, bylo jemné a chrumkavé zároveň, což dodalo každému soustu úžasnou texturu. Naplňky byly rozmanité a vkusné. Čerstvé listy salátu, plátek rajčete a křupavá slanina spolu vytvořily skvělý harmonický celek. Speciální omáčka, kterou použili, dodala burgeru tu správnou špetku originality a vynikla svou lahodnou chutí. Co se týče velikosti porce, byl hamburger dostatečně hojný, ale ne přehnaný. Cena za tento gastronomický zážitek byla více než přijatelná vzhledem k výborné kvalitě podávaného jídla. Celkově vzato, tento hamburger byl pro mě nečekaným překvapením a nejlepším, který jsem kdy měl. Neznámá restaurace se stala mým novým oblíbeným místem pro perfektní burgerový zážitek. Doporučuji všem, kteří hledají výjimečnou chuť a kvalitu v nečekaných gastronomických objevech. Opravdu rozhodně doporučuji a rozhodně bez váhání se sem vrátím. Překonává každý fastfood. Souhlasila celá moje rodina.”
“Místo s příjemným výhledem v centru města. Obsluha příjemná. Lze sedět venku i uvnitř. Platba hotově i kartou. Dali jsme si espresso tonic, bylo dobré. Vedou sem schody i výtah. Ke kávě v nabídce dorty, které vypadaly moc dobře.”
“Výborné pivo 3 sestry, malinovka a párek v čerstvém křupavém rohlíku. Obsluha příjemná a vstřícná. Krátké občerstvení při zastávce na cyklo výletě.”
“Krásná nová restaurace s Asijskou kuchyní. Jídlo výborné, skvělé nudle , sushi nebo domácí limonády. Prostředí restaurace je velmi příjemné na posezení.”
“Zdravá , vyvážená , výživná a chutná strava . Od snídaní až po večeře . Celodenka 370 Kč .Bezva jídlo na celý den . Ideální řešení pro ty co nemají čas vařit . Nebo je to nebaví. Či pro ty co neumí vařit a jíst zdravě . Ať už si vyberete jídlo na hubnutí nebo klasiku ( fitness stravu ) , tak nebudete litovat. Ušetří to čas, nervy , benzin , energie a práci . Žadný Stres . Jídlo lze objednávat na jednotlivé dny . Lze je i předem zrušit . Přivezou do 11 30 .Jediný minus je že u celodenky nevíte předem co budete jist . Je to formou překvapení . Vzďy přivezou jídlo na další den. ( jídlo na úterý přivezou v pondělí a na vikend a pondělí zase v pátek ) . Ideální pro lidi pracující na 3 směny v nepřetržitém provozu . Super . Snad uvidím výsledky na svém těle po roce . Porce tak akorát. Masem se nešetří. Hladovění nehrozí. Přejídání už vůbec ne . Za tu cenu to stojí. Ideál”
“Co se nám líbí je hlavně nově otevřená restaurace a zároveň tam i přímo running sushi Hokkaido se studeným bufetem, možnost se podívat na zvířátka v terariích u zverimexu a bezplatné parkování před samotným obchodním centrem i možnost zakoupení pěkných květin. Orlice park shopping je hlavně pro ty, kdo moc nemusí gigantické obchoďáky a není tam ani tolik lidí.”
“Jako vždy, výborná káva, příjemná a rychlá obsluha a pohodová atmosféra, doporučuji!”