Přehled katalogu
- 297 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 76% S fotografiemi
Nalezeno 297 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 297 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 239,432 recenzí a hodnocení.
“Kavárnu Na sladko vřele doporučuji. • Snídaně: Jsou bezkonkurenční. Nabídka je pestrá a vše, co jsme ochutnali, bylo čerstvé, skvěle dochucené a porce akorát. Opravdu ideální start dne. • Káva: Káva je zde na vysoké úrovni – profesionálně připravená a chutná. • Zákusky: Kapitolou samou pro sebe. Jsou fantastické, vizuálně krásné a chuťově vyvážené. Skutečně dělají čest názvu kavárny. Celkově: Příjemné prostředí, milá obsluha a hlavně vynikající jídlo a zákusky. Rádi se sem vracíme.”
“Zastavili jsme se na večeři, jídlo opravdu moc dobré, vše se nám zdálo poctivě připravené, dokonce na to, že se jedná podle názvu pouze o "občerstvení", tak i servírování i kvalita jídla byla super. Velmi milá a ochotná slečna servírka doplnila příjemný dojem z celého podniku... Rádi se vrátíme ;)”
“Krásná, útulná kavárna s příjemným výhledem a prostornou terasou. Vždycky se tam cítím skvěle, taková oáza s profesionální přípravou výborné kávy, vymazlenými dezerzy a při večerním posezení i výběrem prémiových rumů. Trešničkou toho všeho je vždy usměvavá a příjemná obsluha.”
“Skvělá zkušenost! Dali jsme si burger a krokety s trhaným masem a obojí bylo výborné – skvěle dochucené, šťavnaté a opravdu poctivé. Příjemná obsluha a fajn atmosféra, rádi přijdeme zase. ☺️”
“Do Grill Vulcano chodím už delší dobu a vždy odcházím spokojený, ale tentokrát mě to doslova donutilo napsat recenzi. Dal jsem si vepřovou kotletu z grilu a halušky s chorizem z týdenní nabídky – a takhle šťavnatou kotletu a perfektně upravené halušky jsem ještě neměl. Normálně hodnocení často nepíšu, ale tohle bylo tak dobré, že jsem prostě musel. Pět hvězdiček bez váhání.”
“Výtečná restaurace, kterou musíte navštívit a ochutnat s velkou péči připravované pokrmy. Prostředí je klidné a vytváří příjemné prostředí. Restaurace má i zahrádku ve vnitrobloku. Obsluha se o vás postará a vystupuje profesionálně. Toalety jsou čisté. Doporučuji navštívit.”
“Jedna z nejlepších čajoven, které jsem měla tu čest navštívit. Široký výběr čajů, a to včetně mých oblíbených, krásná vůně a perfektní zařízení. Úžasné místo k odpočinku. Čaj byl naprosto skvělý, moc jsem si posezení užila, obsluha usměvavá, milá. Děkuji za zážitek a snad až se mi opět poštěstí navštívit Znojmo, vím, kam znovu a moc ráda zavítám. Přeji vám, ať se vám daří a ať i ostatním zákazníkům a vám dělá radost!”
“Krásné venkovní prostředí, obsluha milá, pizza moc výtečná (doporučuji cotto) - snad nejlepší co jsem v Brně zatím ochutnal. Co dodat 10/10”
“Šli jsme na doporučení a byli jsme nadšení! Obsluha pohotová a profesionální servírovaní. Prostředí příjemné na klidnou večeři. Burger i panenka výborně připravené.”
“Milý usměvavý kluk. Nejlepší barman. Příjemná a ochotná obsluha. Za rok se těšíme na Adama !!!!”
“Velmi příjemné překvapení v Blansku. Komorní atmosféra, chutná jídla, milý a ochotný personál. Rozhodně doporučuji!”
“Po koupání v brněnské přehradě jsem se zašli na něco k pití a k jídlu. A můžu říct že co se týče pizzy tak patří k nejlepším v Brně;)”
“Vynikající restaurace, krásné výhledy. Dražší, ale stojí to za to. Kolem restaurace několik dětských hřišť s posezením, domácí zvířata a samoobslužná stodola. Všude se dá bez problému dostat s kočárkem včetně výběhu pro ovce. Ideální místo pro rodiny s dětmi.”
“Jídlo i pivo bylo skvělý, obsluha výborná. Prostředí je moc hezký. Cítili jsme se tu moc příjemně a určitě se vrátíme. Mají otevřeno i mimo letní sezónu.”
“Za skromně nazvaným cheese burgerem za příjemnou cenu se skrývá absolutně nejlepší burger, který jsem kdy jedla! Kam se hrabe Dish nebo Black Dog! Nikde vám nic neteče, burger můžete krásně sníst celý najednou a jeho chuť je naprosto výjimečná! A nejen, že to báječně chutná, ale ještě to i skvěle vypadá! Truck je trochu zastrčený, ale hledat se vyplatí:-) určitě se vrátíme:-)”
“Výborný burger:) vzali jsme bratrance z Kanady a říká, že toto je druhý nejlepší burger v ČR co měl:) a že jich měl...kolem 12h restaurace prázdná, cca 3 rodiny... určitě doporučuji tuto restauraci....:)”
“Nejoriginálnější pizza ve Znojmě. Čerstvý, chutný přísady a fajn obsluha. Ochutnej a uvidíš. Nově vnitřní posezení, platba kartou možná.”
“Jídlo chutné, obsluha milá a hlavně možná platba kartou, což bohužel stale není standard. Restaurant U Tlustých se má co učit.”
“Co se týče jídla je to snad největší poklad, na který jsem zatím v Brně narazila. Jídlo je zde opravdu špička. Už jsem ochutnala odtud minimálně 5 různých pokrmů a všechny byly bezkonkurenční. Bohužel atmosféra v restauraci není úplně nejlepší na to,ze je nově otevřená. Zde je ještě spousta práce. Servis by mohl být taky trošku lepší. Rozhodně doporučuji zkontrolovat sklo na pivo. Bohužel se nam stalo, že jsme měli otlučenou sklenici, o kterou se lze snadno pořezat. Určitě bych dopilovala i techniku čepování piva. Ale to všechno se za mě dá odpustit, protože to všechno dožene kvalita a chuť jídla. A pevně věřím, že ty malé mínusy si časem sednou a vše bude dokonalé.”
“Výborné jídlo. Přijel jsem na radu známého a díky vlastní zkušenosti určitě budu častější návštěvník. Obsluha profesionální a vino od studentů Mendelu je noblesní. Opravdu návštěvu doporučuji a jistě neprohloupíte.”
“Příjemná obsluha, prostředí také. Jídlo do 20min od objednání, teplé a velmi chutné i polévka. Cenově bych řekl, že to odpovídá kvalitě, množství i chuťovým vjemům. Vřele doporučuji navštívit toto zařízení.”
“Byli jsme s přítelem a můžeme jenom doporučit. Za mě lepší jídlo jsem nejedla❤️”
“Příznivé ceny, milá obsluha, káva, zákusky, limonáda i jídlo dobré, obchod se zdravou výživou má bohatý sortiment, leccos zde seženete. Jediná nepříjemná věc v kavárně je, že tu odpoledne čekají děti na autobus a občas se nechovají nejlépe. Podnik navštěvuji často, je vhodný jak pro práci na počítači (je zde zdarma internet a u některých stolů je i zásuvka), tak i k odpočinku nebo schůzce s přáteli u kávy a zákusku, nebo snídaně.”
“Perfektně načepované, výborné Dalešické pivo, stále čerstvé tvarůžkové chleby, občas grilovačka a moc šikovná a milá obsluha. Rádi si tam často zajedem i z Brna.”
“Při návštěvách Brna sem chodíme zejména, kvůli mé drahé ženě, která dává přednost vegetariánským alternativám a zbožňuje asijskou kuchyni. Mé osobní doporučení určitě budu věnovat polévce TOM KHA (doporučuji samozřejmě s krevetami, které jsou skutečně vždy čerstvé a téměř opravdu výtečné.) Vegetariánská možnost je umožněna i v případě polévky. Ostatní jídla jsou také dobrá, o tom žádná, ale bude třeba podnik navštívit vícekrát, abyste našli to pravé ořechové pro vaše chuťové buňky. Výběr sice obsahuje jistou variabilitu, ale některá jídla si mohou být na první pohled podobná, takže budete potřebovat trochu času na objevení svých favoritů. Co ale restauraci dodává pravý šmrnc, je ten vietnamský chlapík, co nás pokaždé obsluhuje. Je to opravdu vtipný a zábavný mužíček! Má takový ten zvláštní humor, kterému se prostě nedá odolat. Jen co se objeví u stolu, už víte, že návštěva bude stát za to.”
“Po dlouhé době jsem měla cestu a velký hlad a nelituji. Jako vždy výborné jídlo, obsluha taktéž, rychlost opravdu až překvapivá...”
“Velmi pěkný hotel i restaurace po celkové rekonstrukci.Personál i vše další za 1*. Mám však obavy, že až Slovanskou epopej přestěhují do Prahy, hotel bude mít potíže přežít.”
“Když pominu, jak to v restauraci vypadá, což může dost lidí odradit jak od návštěvy Tak od jídla... tak samotná jídla jsou prostě výborná. Samozřejmě záleží kdo obsluhuje, ale obsluha ne vždy rozumí, ale o to více vám připraví autentické jídlo. Domluvíte se docela dobře anglicky, co si myslím že pro většinu lidí aby ukázala na menu a řekla anglické číslo není takový problém. Výborné jídlo, kterého jsem dostal tolik že jsem ho nebyl schopný úplně celé sníst, Což znamená že se tady nají opravdu i pořádný chlap.”
“Chutný kebab čerstvá zelenina a super cena”